Додекаэдр• 31 января 2024
Танцювальне взуття з Aliexpress
Добрий вечір. Поділіться будь ласка відгуками, можливо посиланням, чи був досвід покупки танцювального дитячого взуття на китайських сайтах. Чи є різниця в якості? Бо в ціні різниця відчутна. Буду вдячна за відповіді.
успокойте_Меня• 31 января 2024
Був досвід користування трохи іншим взуттям - напівчешками-носочками для художньої гімнастики. Дуже швидко протеплись до дір.
Додекаэдр
• 31 января 2024
Ответ дляспальное место
замовляйте в Тамковича
А можно будь ласка посилання?
спальное место• 31 января 2024
Ответ дляДодекаэдр
А можно будь ласка посилання?
загугліть магазин Тамковича
якщо ви в Києві, то їдьте, він підбере
взуття для танців дуже серйозна справа, щоб замовляти невідомо що
якщо ви в Києві, то їдьте, він підбере
Додекаэдр
• 31 января 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Ми коли купуємо в Україні за немалі гроші денсмі бренд то мені здається що вони також шиються в Китаї.
спальное место• 31 января 2024
Ответ дляДодекаэдр
дівчина в юніорах?
Додекаэдр
• 31 января 2024
Ответ дляспальное место
загугліть магазин Тамковича
якщо ви в Києві, то їдьте, він підбере
Дякую
спальное место• 31 января 2024
Ответ дляДодекаэдр
Так, лише переходить
ось ми тільки що замовляли дистанційно для партнерки, теж переходимо в юніори. на п’ятірці непоганий наш Талісман.
і майте на увазі, що танцювальне взуття не розраховано на кілька сезонів. а для тренувань краще мати ще й спеціальне тренувальне на блок-каблуку.
там дуже багато нюансів, пов’язаних з геометрією стопи
мадам Везувий• 31 января 2024
Ми замовляли
Але спочатку покупали такі у дівчини в реалі, приміряли, підійшли
Потім вже сама на аліке замовляла такі ж на розмір більше
Нічого не прорвалися, лише срібло потерлось всередині, але по якості норм
Бабо-лебідка• 31 января 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
А які куплені в Україні напівчешки носяться довго?
Перепробували багато які, всі неякісні: навіть самі імениті сасакі
Додекаэдр
• 31 января 2024
Ответ дляспальное место
Дякую
Додекаэдр
• 31 января 2024
Ответ длямадам Везувий
Такі
Дякую. Бо дійсно купила добротні Ecco зимові і майже в таку ціну треба брати тканинні танцювальні, ну якось мені це не раціонально виглядає.
спальное место• 31 января 2024
Ответ дляДодекаэдр
Бальні танці то взагалі нераціонально, але справа в тому, що неправильно підібране взуття може бути причиною серйозних травм. То можна економити на чому завгодно, тільки не на взутті.
Це по суті спортивне знаряддя, то ж порівнювати його зі звичайним некоректно.
мадам Везувий• 01 февраля 2024
Ответ дляспальное место
Ви абсолютно праві
Я брала на пробу, за невелику ціну.
Якщо не підійшли б но не страшно.
В будь якому випадку потрібно міряти, запитати детально в тренера як повинно сидіти на ножиці.
Автору можу ще порекомендувати купити бу, в гарному стані взуття танцювального бренду
Я брала на пробу, за невелику ціну.
Якщо не підійшли б но не страшно.
Додекаэдр
• 01 февраля 2024
Я вже знайшла магазин Тамковича. Поїдемо туди, дуже дякую за пораду
Додекаэдр
• 01 февраля 2024
Ответ длямадам Везувий
Ви абсолютно праві
Я брала на пробу, за невелику ціну.
Якщо не підійшли б но не страшно.
Я брала на пробу, за невелику ціну.
Якщо не підійшли б но не страшно.
Так, ми для тренувань будемо дивитись б/у варіанти, а от на турніри нові потрібні.
спальное место• 01 февраля 2024
Ответ дляДодекаэдр
Ви знов помиляєтесь.
Б/у розношені під іншу ногу.
На турнір не потрібні нові ’парадні’, на турнір потрібні ті, до яких звикла нога дитини. Якщо в дівчат і є дві пари, то вони однакові. Ну й це стосується танцівників рейтингу.
Короче, як ви вирішили їхати до тамковича, то гарний вибір, то ж дослухайтесь до його порад. В Україні це найкращий фахівець щодо підбору взуття. Хоча напевно взагалі єдиний
Б/у розношені під іншу ногу.
успокойте_Меня• 01 февраля 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Так, дійсно, всі напівчешки швидко протираються якщо дівчатка в них інтенсивно займаються. Але якщо порівнювати саме текстильний варіант (носочки), то китайські протеплись вже на третьому тренуванні, а Грішко і Тулоні десь плюс мінус місяць витримують.
Додекаэдр
• 01 февраля 2024
Ответ дляспальное место
Ви знов помиляєтесь.
Б/у розношені під іншу ногу.
а дійсно Ви говорите логічні речі. дякую дякую :)