Свекруховна• 31 января 2024
Pergolesso как вам название для мясного магазина?
Калинові вуста• 31 января 2024
была в отпуске в Португалии , у них там сеть магазинов типа наших АТБ , Сильпо - ПингоДоче, так мне слух резало первое время , ваше Перголессе тоже как то не очень для нашего украинского уха ) М´яско або Кабанчик краще було б)
Пищалка• 31 января 2024
Ответ дляСвекруховна
В сёлах у людей куплять
Перголессо. М´ясо від селян...
Астоновитесь!• 18 февраля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Барашек Шон тоже занято?
Це авторське право, за це треба нормальні гроші платити і не факт (а це точно!), що саме це використання барашка відповідає задумі серіалу.
Астоновитесь!• 18 февраля 2024
Якщо ца зрозуміло, що таке Пердолесо, то так. Думаю, що багато хто не зможе навіть прочитати таку назву