Мир Мир Мир!• 01 февраля 2024
розрадьте мене, не зійшлась з керівником
Я вже не витримую, сьогодні знову зранку наганяй отримала.
Працюю тут три місяці, по зарплаті менше ніж обіцяли (це теж важливо), але керівник "це дещо", людина вимагає щоб я усе знала і виконувала бездоганно, усе пам´ятала (навіть те чого я не можу знати), думала як вона, мала таку ж точку зору, при цьому вона може плутати/неправильно називати назви документів, чи людей, чи відділи і її дратує чого це я не розумію що вона від мене хоче, людину дивує чому я на зарплату що дорівнює моїм видаткам на оренду житла не ставлю роботу в пріоритет і не маю гарного настрою, ну дійсно, чого б це я.
Коротше, треба з кимось поговорити на цю тему, бо мені вже здається що це зі мною щось не там
Мир Мир Мир!
• 01 февраля 2024
Ответ дляОце так цабе
Я б не працювала там , де на мене кричать
вона не кричить, але претензій візок (як настрій добрий, то норм, а як якісь проблеми починає прискіпуватися)
ГугелП@лАмался• 01 февраля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Державна служба?
Мир Мир Мир!
• 01 февраля 2024
коли я тільки прийшла, мені відверто казали що співчувають що мені доведеться саме з цим керівником працювати, я думала що наговорюють, а тепер розумію що ні, вона таки дійсно не подарунок, я сьогодні вигрібала бо я вчора нагадала людям про декларації в кінці робочого дня, а вона вже вранці(вчора) самостійно розіслала усю необхідну інформацію, і я типу показала що ми не зовсім компетентні(це брєд вообще), при цьому є люди що так і не подали декларації, і я впевнена, що якби я вчора не зробила розсилку, то вигрібала б за те, що не зробила цього
Автопортрет нурофена• 01 февраля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Можливо ви просто з нею не зійшлись.
З вашої історії, то можливо з нею ніхто не сходиться по темпераменту.
Якщо ви праві, то сприймайте її як не зовсім повноцінну людину.
ГугелП@лАмался• 01 февраля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
як Ви здогадалися?
Сама так колись працювала
Автопортрет нурофена• 01 февраля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Просто питайте ’що я маю робити?’ І виконайте її настанови.
Якщо повчає, то кажіть ’наступного разу так і буду діяти.
рукиЖимолости• 01 февраля 2024
Я все життя була ввічливою і інтелігентною людиною. Останні пару років почала матюкатись. Читала, що це психічний розлад. Але дивно, що на роботі до мене перестали чіплятися.
От не знаю що це за явище таке.
Не кажу, що і вам потрібно обматюкати колег, але розумію, що психологічно сильних людей ніхто не чморить. Хіба що ви дійсно не справляєтесь з обов´язками
От не знаю що це за явище таке.
Мир Мир Мир!
• 01 февраля 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Можливо ви просто з нею не зійшлись.
там ’як співали добре - то ми з батьком, а як погано - та то батько сам’, вона мені казала що попередня дівчинка пішла бо її доконали колеги, а тепер я розумію що це саме вона людей ’доводить’ своїми вибриками
Автопортрет нурофена• 01 февраля 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Ну невдоволена вона життям і відіграється на інших.
Шукайте нову роботи потихеньку.
А на начальницю не звертайте увагу, хай хоч біси нападуть на неї)
Шукайте нову роботи потихеньку.
Кидстаффовка• 01 февраля 2024
У меня вообще весь коллектив ужасный,за исключением пары человек,да и те не в моей смене к сожалению 😢
терплю ради зарплаты пока,боюсь сейчас куда-то рыпаться