Гуляю босоніж• 01 февраля 2024
Ще сидіти 6 годин на роботі... Скучно нудно капець, сил немає
від цієї бездіяльності... Як ще відсидіти 6 годин? Реально вже думаю про звільненння кожен день...
Гуляю босоніж
• 01 февраля 2024
Ответ дляOrganic
Автор, у мене подруга, коли мала трохи вільного часу - почала проходити різні курси для себе. Потім втягнулась і багато підробіток так знайшла. Я не така, не вмію так захоплюватись чимось, що спонукає мене ’копати’ в певній темі, та і часу такого багато немає.
А от про ютуб не зрозуміла: ви якщо щось ’для розваги’ дивитесь? Бо я дивлюсь, коли випадає хвилинка щось освітнє пізнавальне, зараз дуже багато є на історичні теми програм - мені дуже цікаво.
Проте, якщо дійсно багато часу - то я за навчання та пошук віддаленої роботи.
Інтернет є, час - є. Що ще треба?!
я це все перебробувала, не цікаво, вихлоп копійки
Шотуткоїться?• 01 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
тут напишуть хай забезпечує чоловік
ну якщо чийсь згоден забезпечувати мене і мою дитину, бажано ще щоб я цих людей в очі не бачила, то чого б і ні
Гуляю босоніж
• 01 февраля 2024
Ответ дляШотуткоїться?
треба свого мати і обхажувати
Роза в вазі• 01 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
якесь мале місто? давно шукаєте?
Не місто, селище. Шукаю будь яку. Та вже тривалий час.
Шотуткоїться?• 01 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
треба свого мати і обхажувати
ееее, ні, так це не працює
Гуляю босоніж
• 01 февраля 2024
Ответ дляРоза в вазі
ну то там роботи немає і до війни не було
треба в більше місто їхати
Organic• 01 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
У подруги точно не копійки, встигає багато. Звісно, не мільони, але тим не менш.
Та і хист до цього треба мати.
Ну і якщо вам прям так гарно платять і вас все влаштовує, то можна і терпіти тоді.. Сфера то яка? Яка зп?
Беріть планшет і вчіться малювати? Опановуйте графічни дизайн, наприклад.
Та і хист до цього треба мати.
Як_наготую...• 01 февраля 2024
Автор, я Вас розумію. До війни працювала з 9 до 21, іноді півдня взагалі тиша і нудота, бо нема чого робити... Я на стінку лізла, було тошно від телефону і компа, хоча годни оплачувані, але тупо деградувала.
Тантрический кекс• 01 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
не цікаво нічого, все передивилась там одне і теж саме, тошнить
нічого нового і цікаво і всі копіюють одне одного
я любила старий ще ютуб, коли тільки починався, а зараз...
книги почитайте, быстро время пройдет
Роза в вазі• 01 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
треба в більше місто їхати
Ой, тут через кума, свата. Приходиш питати, а вже ні не тре, своїх взяли, за мене нікому попросити. Було б хоч трохи грошей, щоб кудись їхати.
Гуляю босоніж
• 01 февраля 2024
Ответ дляЯк_наготую...
поміняли роботу?
Гуляю босоніж
• 01 февраля 2024
Ответ дляТантрический кекс
книги почитайте, быстро время пройдет
які? нічого не цікаво і обридло читати
Як_наготую...• 01 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
поміняли роботу?
Так, знайшла на півдня, помірний наплив роботи, не втомлююсь та не плюю в стелю, хоча грошей меньше ніж на отій занудній роботі
Гуляю босоніж
• 01 февраля 2024
Ответ дляРоза в вазі
ну так це зрозуміло, скрізь свої... там ви місцева чи переселка?
Каляка маляка• 01 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
ох. мне бы ваши проблемы ейбогу)))
Гуляю босоніж
• 01 февраля 2024
Ответ дляКаляка маляка
ох. мне бы ваши проблемы ейбогу)))
та ну а шо не проблема?
Дідова баба• 01 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Добрий раночок
Добрый. Надо завтрак придумать.
короткопамятна• 01 февраля 2024
Ой, автор, какие разные восприятия у всех. Я каждый день рыдаю и прошу у Бога такую работу. Мне 55 плюс, физически нет сил работать. А как у вас мне не светит. У нас почти уже нет денег ни на что. Сын инвалид детства - аутический спектр- пенсия 2000 грн. Автор, пожелайте мне мысленно такой работы. Спасибо.
Гуляю босоніж
• 01 февраля 2024
Ответ дляДідова баба
Добрый. Надо завтрак придумать.
тости з авокадо і фреш
Гуляю босоніж
• 01 февраля 2024
Ответ длякороткопамятна
А ви переселенка? Де раніше працювали?
Гуляю босоніж
• 01 февраля 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Троль на Совєтчіці))
та тут уже всіх тролями обзивають, що не напишеш
Мэри Попкинс• 01 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Так ви й нічого не пишете, від усього вас нудить
короткопамятна• 01 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
А ви переселенка? Де раніше працювали?
Нет не переселенка. С войной закрылась контора. Работала с документами, вносила данные в таблицы, отвечала на телефонные звонки. А сейчас из за возраста такое ничего не могу найти. Только уборщица, а уборщицей нет здоровья работать.
Гуляю босоніж
• 01 февраля 2024
Ответ дляМэри Попкинс
та правду пишу