Гуляю босоніж• 01 февраля 2024
Ще сидіти 6 годин на роботі... Скучно нудно капець, сил немає
від цієї бездіяльності... Як ще відсидіти 6 годин? Реально вже думаю про звільненння кожен день...
Гуляю босоніж
• 01 февраля 2024
Ответ длякороткопамятна
Нет не переселенка. С войной закрылась контора. Работала с документами, вносила данные в таблицы, отвечала на телефонные звонки. А сейчас из за возраста такое ничего не могу найти. Только уборщица, а уборщицей нет здоровья работать.
ви в малому місті? ну вже краще прибиральницею, якщо не беруть більше нікуди, такий вік, якщо без роботи залишилися, то тільки прибиральницею, втягнетесь
короткопамятна• 01 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Если бы могла уборщицей, давно бы пошла.
Гуляю босоніж
• 01 февраля 2024
Ответ длякороткопамятна
ну ви ж не лежала хвора, а напівдня? на пару годин? таких багато вакансій є, а там десь якось з кимось познайомитесь, може підвищать, а що робити
Тантрический кекс• 01 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
які? нічого не цікаво і обридло читати
откуда ж я знаю, что Вы любите читать) я на работе заново перечитала Гарри Поттера, осилила серию Ведьмака, освежила в памяти Правила Волшебника Т. Гудкайнда, перечитала все рассказы Дж. Мартина, сейчас вот Дюну планирую и сагу о Копье
Organic• 01 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
100$
А якщо серйозно?
Бо за 100уо/ год ви би давно сиділи і на біржах криптою торгували, наприклад, вкладали кудись, а не ’книжки набридли’))
Гуляю босоніж
• 01 февраля 2024
Ответ дляТантрический кекс
ой ні
в нас різні смаки
гарі потер не моє
в нас різні смаки
гарі потер не моє
Гуляю босоніж
• 01 февраля 2024
Ответ дляOrganic
А якщо серйозно?
та яка крипта, розводняк то все, як і льоня голубков
Organic• 01 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Та ок, питань немає)
Але загалом - я про ’вкладати’: в себе, в розвиток, і т п.
Гуляю босоніж
• 01 февраля 2024
Ответ дляOrganic
Та ок, питань немає)
в що саме? в 2 вищу освіту, яка даром нікому не потрібна? в тупі курси/марафони, які у 99% просто вода і розвод на гроші, читати книги ’Бідний папа, багатий папа’?
Organic• 01 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Ви - людина-заперечення))
Книжки - набридли
Ютуб - не цікаво
Курси, овіта - не потрібна
Книжки, ютуб, подкасти - є різних напрямків (арт, історія, психологія, мовні клуби).
Мені особисто зараз подобаються з історичної тематики (наприклад ’Реальна історія’, У пошуках істини), так само дивлюсь рекомендації цікавих книжок, які варто прочитати - а їх дуже багато.
Щодо ’розводу на гроші’ - так, багато таких, але є реально цікаві, корисні - просто потрібно шукати.
Визначіться із напрямом - що саме вам буде цікаво і дивіться.
Інакше виглядає так, що вам просто лінь.
Книжки - набридли
Ютуб - не цікаво
Курси, овіта - не потрібна
Гуляю босоніж
• 01 февраля 2024
Ответ дляOrganic
Ви - людина-заперечення))
Книжки - набридли
Ютуб - не цікаво
Курси, овіта - не потрібна
Книжки - набридли
Ютуб - не цікаво
Курси, овіта - не потрібна
Або якесь вигорання, може варто шукати нову роботу
Organic• 01 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Не без цього точно!
Перше, що м ає у вас бути - це зацікавленість
Бажаю знайти її!
Гуляю босоніж
• 01 февраля 2024
Ответ дляOrganic
Не без цього точно!
Бажаю знайти її!
Дякую за підтримку💖
Тантрический кекс• 01 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
ой ні
в нас різні смаки
гарі потер не моє
в нас різні смаки
гарі потер не моє
так читайте то, что нравится Вам, хоть высшую математику, хоть Коэльо
Прилипало• 01 февраля 2024
Ответ длякороткопамятна
Поищите удаленку, не пишите в cv свой возраст. Подруга устроилась в Великобритании маркетологом в какую-то контору, рассказывала, что в резюме нельзя указывать возраст, детей и что-то еще, чтоб не было дискриминации, только опыт и достижения