Привіт з ботойбіччя• 01 февраля 2024
Хто працює/працював в Епіцентрі розкажіть про умови праці і оплату, будь ласка.
Мольфарочка• 01 февраля 2024
якщо в зал або на склад, то затикають всі дірки. Чоловік працюва на складі, там пахота за три копійки
Радуга-дуга• 01 февраля 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
мій чоловік працював у залі, отримував копійки, пахав як кінь
Какая у него была зп?
Ручки-Крючки• 01 февраля 2024
Працювала колись подруга,то платили копійки,роботи тьма,процвітає інтим з дрібним начальством,підсижування. Один плюс-є з ким посекситись,прямо в асортименті,якщо таке цікавить. Це конкретно про епі на лісовому.
Оскорбляю всячески• 01 февраля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Какая у него была зп?
та то було за царя панька
Привіт з ботойбіччя
• 01 февраля 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Фу🤮
Радуга-дуга• 01 февраля 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
та то було за царя панька
Все равно, интересно
Бибер-анонимер• 01 февраля 2024
Працювала сусідка. Дуже багато було обов´язків, мала зарплата. Ще й штрафи придумували постійно. Не знаю як де, а в нашому місті (Житомир) там весь час потрібні працівники. Весь час...