ЯблокоРаздора• 01 февраля 2024
Чи прийме лікар гінеколог без направлення ?
Дівчата ,цікавить чи прийме лікар з цього району але інший без направлення ?Донька приїхала на канікули на 10 днів ,лікувались в Охматдит у Стемблевської ,зараз нема запису ,Хочу щоб пішла до Волкової на Троєщині ( колись була у неї ).Скільки платити і чи без направлення прийме ?
І ще ,її турбує якась родимка чорна всередині ,чи буває таке ?Чи не треба вести ? Дочці 16.
ЯблокоРаздора
• 01 февраля 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
По записи бесплатно
Записались по хелси ,но нет направления.
КликОЛЬКА• 01 февраля 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
К гинекологу не требуют направления
Поліцейський патруль• 01 февраля 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
По записи бесплатно
Гінекологи приймають безкоштовно без запису.
КликОЛЬКА• 01 февраля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Без записи- в живой очереди сидеть?
ЯблокоРаздора
• 01 февраля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Без записк тільки перша година прийому екстрена ситуація там.А так все по запису
Не стесняюсь• 01 февраля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
За записом обов´язково, без запису не приймають
ЯблокоРаздора
• 01 февраля 2024
Дівчата ,заключення минулого року іншого лікаря брати чи ні ?
Не гоню• 01 февраля 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Вы как ни разу сами у гинеколога не были. Возьмите предыдущую выписку, если есть возможность. Или не возьмите, если нет возможности.
Ширли-Мырли• 01 февраля 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Так, беріть.
ЯблокоРаздора
• 01 февраля 2024
Девочки ,понимаю что уже записаны.
Направили в кожвен на удаление паппиломы ( малая половая губа).
Дочка говорит она почернела типа вчера .Может это к онкологу сразу
И если кожвен прижигает то они берут на гистологию ??
Врач говорит я ж не могу оторвать ,лучше крио или азотом ,как то так.
Оно ж там печь блин наверно будет.
Танцепесенная• 01 февраля 2024
В нашій поліклініці без направлення. Зателефонуйте в регістратуру і дізнайтеся
ЯблокоРаздора
• 01 февраля 2024
Ответ дляТанцепесенная
Дякую ,вже були у лікаря по запису.
Але були люди і без запису ,всіх прийняла.