Неробименінерви• 01 февраля 2024
Якщо 1 дитина народилась 3400, 2 дитина 4000, третя буде ще більша ?
Добрий день, дівчата.
Хто в темі, підкажіть)
Перша дитина народилась в 40 тижнів 3400 (поправилась на 20 кг)
Друга в 40 тижнів 4000 (поправилась на 10 кг)
Третя дитина апріорі буде ще більша чи це не обов´язково? ( Зараз 16 тижнів вже поправилась на 5 кг ((( )
Завчасно дякую за ваші відповіді і всім гарного дня!
Хто в темі, підкажіть)
Результат:
вже голосів:
70 (87.5%)
Ніхто не знає яка вага буде
7 (8.75%)
Результат
3 (3.75%)
Дитина буде більша
Нічого вдягти• 01 февраля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Я не готова в 1 клас ) В мене непреривні уроки вже 10 років, хочу відпочити !!!
Доньці 14
Сину 10
Доньці 14
Сину 10
Врачи говорят,что если разница больше 9 лет ,то все будет как в первый раз.)
Неробименінерви
• 01 февраля 2024
Ответ дляНічого вдягти
Різниця між пологами майже 11 років.
Але ж шийка 2 рази народжувала, вона не може бути такою, як в перші пологи )
Нічого вдягти• 01 февраля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Різниця між пологами майже 11 років.
Ну понятно,что не девочка уже,но матка наверное до первоначального состояния сократилась
Пліснявілий сир• 01 февраля 2024
3750-53, 4100-54, 3100-51. Мальчик, девочка, девочка. Поправлялась 10,5, 16, 14.
сладкий_ноябрь• 01 февраля 2024
В мене навпаки :))
І я не бачу такої тенденції
Подруга в неділю народила третю дитину, 2900, перша 3300, друга 3400
І я не бачу такої тенденції
сладкий_ноябрь• 01 февраля 2024
Ответ дляАнчо Ус
Как мама крупных детей, скажу так: если вы полностью уберете сахар и муку, то ребенок будет меньше предыдущего. У меня первая 4700, вторая 4200
Я вживала при вагітності все. Набрала 25 кг. Дитина 3300.
Сестра постійно себе стримувала у всьому. Набрала всього 7,500, дитина 4175 :))
Тому не бачу звʼязку. Від генетики теж залежить ще.
Не заздріть тьоті• 01 февраля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Мене це питання хвилює, бо не хочу КР .
Лікарі завжди бояться великої дитини і не ризикують зайвий раз.
Ну так отправляют на КС, когда реально большие ,за 5 кг. Или у матери малый таз.
У меня дети 4300 и 4000 , врач сказал до 5 кг рожай себе на здоровье .
Сейчас беременна , ребёнок уже больше нормы.
Луковая• 01 февраля 2024
Незнаю, але теж боюсь цієї тенденції. В мене 3200 і 3560, набирала 11 і 13 кг. Зараз тільки 25 т, а я вже + 10 кг. Надія тільки , що дівчинка не буде більшою за хлопців.
Неробименінерви
• 01 февраля 2024
Ответ дляЛуковая
У мене як по годинах, щоб не їла, проходить 3 години і починає урчати живіт - я голодна.
До 14 тижня, якщо не поїм вчасно , то така нудота була, капец. Тепер організм їжу перетравлює зі швидкістю звука ))) Розумію, що їм більше ніж до вагітності, але нічого з цим не можу поки що вдіяти.
Луковая• 01 февраля 2024
Ответ дляНеробименінерви
Аналогічно. Пробувала робити більші інтервали між їжею- з´являвся ацетон. І токсикоз був як і у вас. Тому стараюсь харчуватись правильно, виключила мучне, десерти. А там вже як буде. Після родів буде над чим працювати😅
Голова колгоспу• 01 марта 2024
Если вы с мужем среднего роста то ребенок будет таким как вы накушали. После 36 недели вес ребенка это уже не физиологическое развитие , а питание мамы.
Голова колгоспу• 01 марта 2024
Именно поэтому дети крупнее у женщин с сахарным диабетом. Растут на глюкозе.
КартаБезКомиссий• 15 марта 2024
Ответ дляНеробименінерви
Тоді поясніть мені, як так вийшло, що в другу вагітність я набрала 10 кг, а дитина була 4 кг. Для мене це загадка.
Ну у меня двое по 4100 разница 7лет , первый раз я набрала 5кг , второй 3.5кг . Лучшее было время когда тебе вообще не хотелось есть и не думаешь о лишних кг. Но я и сама та не худая была , после родов очень хорошо скинулись и потом опять наросли кг))). Я когда дочку со школы забирала её учитель говорил вас что не кормят )))
Добра всем!• 23 марта 2024
В 1 вагітність набрала 15 кг, дитина 4 кг. В другу-18 кг, дитина 4100.
Сорока-ворона• 25 марта 2024
3800, 3900 та 4000 в моїх. Десь з 7 місяця намагалася не їсти солодке, та мучне. А перші місяці не могла їсти бо токсикоз за кожним був. Міцного здоров´я Вам
і миру всім нам
Скіфська пектораль• 28 марта 2024
Ответ дляНеробименінерви
Мене це питання хвилює, бо не хочу КР .
В мене перший і другий син в 37 тижнів 3950, третій на 39 тижні вагітності родився 4300, набрала за вагітність 9 кг , сама не велика , але родила сама без проблем 🤷♀️
сказочное_Бали• 04 апреля 2024
Ответ дляСусановна
Вообще не зависит. Я почти не ела, лежала в роддоме несколько месяцев. Мне сказали, что если будет крупный, то только кс. Ну я от стресса и не ела нифига, врач ругалась. И говорила, что еда только маме на бока уходит, но не влияет на ребёнка. По итогу все равно вес почти 4 кг. И кс.
Бачила відео акушера гінеколога. Він сказав, що вага матері не впливає на вагу дитини, вона хоч 100 кг буде важити, дитина не візьме більше, а от якщо мати буде голодувати, недоотримували елементів, то дитина витягне з неї усе все що є і тільки мамі буде гірше.
Я тричі вагітна була - скільки б не набирала - усі діти 3180-3250 грам.
Неробименінерви
• 07 апреля 2024
Ответ длясказочное_Бали
Якими народжувалися ви і батько дитини?
Я не знаю, у мами був КР, напевно була не велика , а батько 4200 на 41-42 тижні.
Крошечка-хаврошечка• 17 апреля 2024
у мене п´ятеро, уже дорослі, третя дитина найдрібніша народилась- 3кг.
Мені здається це генетично закладено, вона у нас в бабусю, решта дітей високі стали, а вона найнижча з усіх.
ВЫВсеВрете• 09 мая 2024
Перша дівчинка, другий - хлопчик?
Дівчатка, зазвичай, дрібніші.
Яка Ваша вага і Вашого чоловіка була при народженні?
А третій хто?
Дівчатка, зазвичай, дрібніші.
А третій хто?
ВЫВсеВрете• 09 мая 2024
Ответ дляНічого вдягти
Вот после 5 лет - нет, а после 10 - уже да...
Сапай вазони• 10 мая 2024
Перша дівчинка 3950
Друга дівчинка 3400
В другу вагітність у мене вага була на багато більша ніж в першу
Друга дівчинка 3400
Неробименінерви
• 17 мая 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Перша дівчинка, другий - хлопчик?
Дівчатка, зазвичай, дрібніші.
А третій хто?
Дівчатка, зазвичай, дрібніші.
А третій хто?
Перша дівчинка, другий хлопчик, третя дівчинка.
Чоловік 4200 народився, я через КР , вагу не знаю, напевно до 3500