Невгамовна шахиня• 01 февраля 2024

Ви купуєте оці дорогущі набори лего?

Мої діти дуже люблять їх складати. У них виходить, великі набори можуть тиждень щодня після школи сидіти складати, у них получається. Це корисно для розвитку, я згодна. Але раз склали і поставили на полицю як декор. Їм дарують гроші, вони їх спускають на лего. Але я щиро не розумію, як це може коштувати 5-8-10 тис грн.
Якось жаба давить. Вони черговий вже собі надивились за 5 тис і продирявили вже мені дірку в голові, що збираються купувати
После 18• 01 февраля 2024
Купляйте вживане на олх

автор Невгамовна шахиня • 01 февраля 2024
Ответ дляПосле 18
Купляйте вживане на олх
А як там не буде якоїсь деталі, то вже всьо...набір не складеться
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 01 февраля 2024
Да, покупаем. Зря конечно. Состояние в этом Лего спущено.
Пустощі-веселощі• 01 февраля 2024
Моя теж дуже любить. Дуууже
Бринзолетта• 01 февраля 2024
Ой стоїть три набори
Донька знов просила
Нє ну нах
Tammy21• 01 февраля 2024
Це їх гроші. Це їх вибір.
Ви не зобов´язані його розуміти. Прийняти -- так.
Пс. Ми купуємо на подарунки. Самі можемо під настрій щось з запчастин не з набору зібрати, так веселіше)))
Tammy21• 01 февраля 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Пошукайте десь є англом.сайт де продають детальки. Там у кожної свій номер, назва наборів, детальний опис.

Жинси на дитину• 01 февраля 2024
Покупаю. Но до 5 тыс. Свыше - пока рука не поднимается
Аnnеt• 01 февраля 2024
накупили. стоит в огромной коробке всё в одной свалке из нескольких наборов. играет раз в год.
Ответ дляTammy21
Це їх гроші. Це їх вибір.
Отакий універсальний в них теж є і вони перебудовують регулярно його. Я через це оего в дитячій підлогу не можу помити. Воно насипом весь час, але що я можу зробить. Вони реально граються ним щодня. Як прошу зібрати для прибирання, то це трагедія
После 18• 01 февраля 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
По-перше, кодна леталь має свій код, можна знайти в іншому наборі.

І вибирайте ті лоти, де всі деталі. Це дорога штука, продавець все перерахує і дофотографує, щоб ви були впевнені, що все на місці.
сладкий_ноябрь• 01 февраля 2024
Ну а скільки воно повинно коштувати?
Це ж купу роботи зробили перед тим, як ви просто пішли і купили це в магазині.
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну а скільки воно повинно коштувати?
Може і так
Аnnеt• 01 февраля 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
купите подстилку-мешок. есть такие. мешок на шнурке раскрывается в коврик.
Доставучая• 01 февраля 2024
Раньше покупали. Сейчас моя дочка не интересуется Лего
А я женатая• 01 февраля 2024
Да, покупаем. И по 16 тыс покупаем
Аnnеt• 01 февраля 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
https://prom.ua/p989766087-kovrik-meshok-dlya.html
сладкий_ноябрь• 01 февраля 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Може і так
Для мене то фантастика.
Все так деталізовано і зрозуміло з доступом до електронної версії
Жерица ночи• 01 февраля 2024
Моя дочь не особо ими увлекается.
Когда просит- покупаю ей небольшие наборы.

Tammy21• 01 февраля 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Спробуйте ось такий килимок. Ми свого часу замовляли на пошив прям величезні. Але і маленькі теж зручні.
Tammy21• 01 февраля 2024
А) Ось фото)
Ответ дляАnnеt
Класна штука. Дякую.
Чогось не знала
ПотеряласЯ Я...• 01 февраля 2024
Лего не купуємо, беремо китайські аналоги Bela, Lele ітд
Ответ дляПотеряласЯ Я...
З Алі замовляєте?
Научительница• 01 февраля 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Вибирайте тих продавців, що роблять переоблік деталей.
Я так купувала.
Повністю всі деталі в наявності. З коробкою та інструкцією. Ціна - в два рази дешевше.
Невидимка• 01 февраля 2024
Покупали лет пять, наверное, пока ребенку это было интересно. Сейчас в гараже есть стеллаж со всем этим богатством( почти две тысячи евро)
А_мій_самий_самий• 01 февраля 2024
Да, покупали, пока дочка ими увлекалась. Но дарили на НГ и ДР.
Аnnеt• 01 февраля 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
они всё же отличаются по качеству. края острые и пластик легче. дарили родственники такие. в куче с лего сразу видно эти аналоги.
Ответ дляНевидимка
Продайте)
ПотеряласЯ Я...• 01 февраля 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
З Алі замовляєте?
Брали декілька наборів з Алі, інше брали тут. Якість деталей однакова...