Оце потужно• 1 час назад
Інтерв´ю полковника Романа Червінського
... Єрмак, будучи аґентом впливу росії, порозставляв на її вимогу людей на ключові посади, такі як розвідка, Служба зовнішньої розвідки, Головне управління розвідки Міністерства оборони. І саме ці люди сформували у президента враження чи навіть створили йому леґенду, що дозволяла йому не готуватися до війни. І він повідомляв усім нам, що війни не буде, що наша розвідка краща, ніж американська, й тому нам не треба готуватися. Але це ще пів біди. Нас врятувала випадковість, план путіна був зірваний звичайними нашими людьми - чоловіками й жінками, які в перші дні взяли зброю, аби захищати свої домівки особисто.
Згадаймо Чернігів, де Служба безпеки сама спалила своє управління й вивезла всі документи, Суми, де всі [співробітники управління СБУ] відійшли, Херсон, де керівник реґіональної СБУ вивіз усе управління за добу до наступу - вивіз до Кропивницького, знаючи, що наступ буде, хоча до нього ніхто не готувався, наших збройних сил на кордоні з Кримом не було і, відповідно, всі розуміли, що росіяни пройдуть безперешкодно. Ось такий злий жарт зіграли з нами розвідники, які не повідомили Збройні Сили про наступ - звідки він буде і якими силами. Хоча формально всі про це знали, всі бачили на супутникових знимках, що́ відбувається на периметрі України. Зеленський з Єрмаком і наші розвідники переконували нас - ні, нічого не буде, і це спричинило жахливий хаос і страшні жертви, починаючи з околиць Києва, закатовані люди у Бучі і в Ірпені, в оточеному Маріуполі загинули сотні тисяч людей і були взяті в полон наші захисники-азовці... Все це наслідок непрофесійности. Проте я вважаю, що це російська гра руками Єрмака та його близького оточення, руками отих розвідників, які й по сьогодні, як не дивно, виконують свої обов´язки і навіть претендують на інші посади. Тобто вони продовжують грати з нами, й саме це небезпечно. Йдеться про їхню зраду - це і є те головне питання, яке ми маємо поставити Єрмакові.
Така бойова Я• 1 час назад
Ответ дляОце потужно
Можна далі продовжувати ржати.
Єрмак на волі.
У СІЗО він провів 3 дні.
Це так у стилі мафіозного зеленого спрута вийти в супроводі численних охоронців після серйозних обвинувачень за 140 млн, коли більшість у країні виживає на 10 тисяч і збирає на ЗСУ, щоб потім Єрмак під повним прикриттям охорони в костюмі за 162 тисячі сів у тюнінгований Mercedes жити своє краще життя!
А на країну чекають нові плівки, корупційні скандали, мільйонні застави для друзів під звуки вибухів, крики дітей, плач матерів і жорстока бусифікація!
Це вирок і ляпас нам за вибір у 2019….
Єрмак на волі.
У СІЗО він провів 3 дні.
Це вирок і ляпас нам за вибір у 2019….
Вот туда под суд должны были ребята с фронта и поговорить с Ермаком,Фоминым ,ребровым и остальной шайкой и всех погрузить на фронт на передовую линию,Ермака без броника,такого размера нет
Оце потужно
• 1 час назад
Ответ дляБочка порохУ
Даже если бы ваши знакомые проголосовали за порошенко, итог был бы таким как он есть.
Війни би не було, як мінімум.
Торчок Зеленський не справився з управлінням державою.
Невісточка ж• 1 час назад
Ответ дляТака бойова Я
Его нельзя. В него снайпер попадет
Бочка порохУ• 1 час назад
Ответ дляОце потужно
Війни би не було, як мінімум.
Была бы. Забыли как порошенко провокации устраивал с корабликами? Путин хуйло пел МИД не просто так. Прогрев шёл.
З горіха зерня• 1 час назад
Ответ дляОце потужно
Війни би не було, як мінімум.
За последние 100 лет Россия напала как минимум на 19 стран, на некоторые из них – по три-четыре раза, и ни одна из этих стран никогда не нападала на Россию.
Зеленский президент 19 стран?))
Така бойова Я• 1 час назад
Ответ дляНевісточка ж
Его нельзя. В него снайпер попадет
В таких не попадает ,но очень бы хотелось,нужно найти Ворошиловского стрелка
З горіха зерня• 1 час назад
Ответ дляТака бойова Я
Для хуйла найдите снайпера и Вам памятник при жизни поставят))
Это чмо по всему миру в войнушки всё никак не наиграется .
Задолбулька• 1 час назад
Ответ дляГлубоководная селедка
Згадала, як порошенко на шоу шустера в січні 2022 розказував, що війни не буде, а сам в цей час вивозив дітей
А про зеленського нічого написати не хочете? Його діти де є?
Задолбулька• 1 час назад
Ответ дляОце потужно
Здав Зеленський з Єрмаком. Бо Залужним командує президент. Ви не помітили?
Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України (згідно з Конституцією це голова держави) є Президент України Володимир Зеленський. Це істина. І повна відповідальність на ньому за непідготовку
Оце потужно
• 1 час назад
Ответ дляЗадолбулька
Зелені фани Зеленського все скидають на Залужного.
Вовік невіноват нів чем, он чесний челавек.
Задолбулька• 1 час назад
Ответ дляОце потужно
Це боти типу маньки. Нормальні люди розуміють, що Єрмак та Зеленський винні. Хай Залужному, Буданову і Малюку дякую скажуть. З цих трьох тільки один залишився, інших Єрмак вже вижив з посад. Весняний наступ у 2023 році зірвав Зеленський, бо ліз у справи військових, і про це самі військові казали.
Оце потужно
• 1 час назад
Ілюзія правосуддя в Україні тривала рівно 4 дні, скільки знадобилося часу, щоб броньований «Мерседес» із номерами прикриття під’їхав до воріт ізолятора забрати свого пратрона. Коли суспільство раділо арешту Андрія Єрмака, воно помилково сприйняло це як злам системи. Але арешт для цієї касти — не вирок. Це лише стрес-тест їхньої фінансової інфраструктури. І система цей тест пройшла бездоганно.
Те, що відбулося далі — блискавичний збір понад 150 мільйонів гривень застави — це наймасштабніший сеанс самовикриття в історії країни. Гідра кругової поруки підняла всі свої голови. Цей список донорів — це не перелік друзів чи співчуваючих. Це офіційний реєстр акціонерів ЗАТ «Україна», які скинулися на порятунок свого топ-менеджера ОЗУ ’Династія’, бо його падіння означає руйнування всієї їхньої монополії на мародерство.
Ми маємо припинити емоційно реагувати на суми і почати робити жорстку інженерну дефектоскопію цієї ракової пухлини.
Найбільший, найцинічніший транш — 32 мільйони гривень — зайшов від безликої ТОВ СУ «СЕМ». Але варто фінансовій розвідці зробити один крок убік, як ми бачимо справжнє обличчя бенефіціара. Співвласником цієї ТОВки є «КУА ТЕМП», за якою стоїть кіпрська офшорна компанія PANDAIZ LIMITED. А контролює її олігарх Сергій Тігіпко. Той самий Тігіпко, якого щойно, під час війни, офіційно призначено радником голови ГУР Кирила Буданова.
Оце потужно
• 1 час назад
Другий удар під дих інституційній державі — це 30 мільйонів гривень від Науково-дослідної судово-експертної установи.
Вдумайтеся в цей інфернальний абсурд. Структура, чия єдина державна функція — це проведення незалежних експертиз у кримінальних справах (щодо крадіжок на будівництві, завищених цін на зброю, фальсифікацій документів), дістає 30 мільйонів вільного кешу, щоб витягнути з тюрми головного підозрюваного країни!
Звідки у судово-експертної установи такі надприбутки? Це гроші, зароблені на продажі «правильних» висновків. Це оплата за те, що роками відмивалися корупціонери і ховалися докази розкрадання оборонних бюджетів. Їхній внесок — це явка з повинною. Вони просто повернули своєму сюзерену частку того, що він дозволив їм легально вкрасти, приватизувавши саму монополію на правду в судах.
Понад 70 мільйонів гривень були влиті через пул адвокатських об´єднань («Де Леге Лата» — 14 млн, «А.ДВА.КА.Т» — 4 млн) та прокладок на кшталт ПП «СВ-ГРУП» (10,2 млн), ТОВ «Міраліф» (9,8 млн). Сюди ж входять особисті платежі адвокатської обслуги — Свириби (6,5 млн) та Фоміна (5 млн).
У вітчизняних реаліях адвокатські контори такого рівня — це не правозахисники. Це легальні «пральні» для чорної готівки, де корупційні відкати ховаються під статусом «адвокатської таємниці». А ТОВки-ноунейми — це фінансові резервуари, куди зливалася маржа з «Великого будівництва» та тилового забезпечення армії.
Кожна з цих 70 мільйонів гривень — це незбудовані бетонні ДОТи на сході. Це некуплені системи РЕБ. Це кров піхоти, яка перетворилася на кеш для порятунку архітектора схем.
Оце потужно
• 1 час назад
Адвокатське об´єднання, яке занесло 14 мільйонів готівки, належить такому собі Віталію Марфіну. Хто це такий? Це колишній працівник Головного відділу контррозвідувального захисту економіки Управління СБУ в Києві.
У 2011 році цього «борця з економічною злочинністю» СБУ показово затримали на хабарі у 180 тисяч доларів. І що зробила система? Його визнали винним, але дали... штраф у 25 тисяч гривень! Але це ще не все. Його дружина — Наталія Марфіна, суддя Дніпровського районного суду Києва. Та сама суддя, яка під час Революції Гідності штампувала рішення проти активістів «Автомайдану», позбавляючи їх водійських прав.
Тобто 14 мільйонів застави за Єрмака вносить родина контррозвідника-хабарника та судді-репресанта. Це ідеальна ілюстрація системи: силовик збирає данину, суддя прикриває тили, а потім ці брудні гроші легалізуються через адвокатську контору для порятунку свого політичного «даху».
Стопясят раз обсуждала• 1 час назад
Ответ дляБочка порохУ
Конечно была бы. Только идиоты рассказывают про ’при пете не было б войны’. Шоколадный думал начат ее еще перед самыми выборами, послав моряков на военное столкновение. Это тормознуло бы его перевыборы, и петя сейчас сидел бы на троне уже б 7й год. И крал бы также весело. Но хуйло его переиграл, наивно подумав, что с нелохом - майбутним президентом он сможет все порешать без крови. Не-е.
Оце потужно
• 1 час назад
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
«Ви ніколи не врятуєте народ, поки не покажете йому глибину його морального падіння».
Ці слова Віталія Порнікова — не просто діагноз, це вирок нашій ілюзії. Поки фронт тримається на надзусиллях титанів, країну зсередини роз´їдає іржа корупції та безвідповідальності політиків, яких українці самі винесли на вершину влади.
І тепер рішення приймає не президент, не міністри, а якась астрологиня через завгоспа офісу президента.
Незламна• 47 минут назад
Ответ дляОце потужно
Недалекі забули, що розвідник Червінський зачистив головних бойовиків Донбасу Гіві-Маторолу та Компанію.
Ще забули, що саме по плану Червінського вдалося викрасти Цемаха, який збивав малазійський Боїнг і вивезти його до Києва.
Про Вагнерів теж забули?
Обичний хапуха і аферист це Зеленський і Єрмак.
А такі,як Ви стрілки на полковника перекидаєте. Жертви зеленої пропаганди
Про Вагнерів теж забули?
Эм-м, так это не этот Червинский 100 тысяч долларов просит за решение вопроса? Или видео фейк?
Така бойова Я• 25 минут назад
Ответ дляЗ горіха зерня
Вы приветствует воровство в Украине,,с вами все ясно
Бочка порохУ• только что
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Думаю, что в какой то момент Петя просто усрался идти на войну и его заменили.