АБВГДэшница• 01 февраля 2024

Треба виговоритися про роботу

Дівчат, треба виговоритися. Я задовбалася, правда( Хочу допрацювати до тепла і звільнятися. Працюю віддалено. Чим далі, тим мене вже верне від роботи. Від завдань ні, бо робота по спеціальності. Верне від свого відділу. Начальник на своїй хвилі, колеги теж. Пишу по роботі в чат спільний — до сраки. Можуть відповісти через 5 годин або зовсім не відповісти. Наче я не по роботі пишу, а питаю "як справи?". І тут питання, що це не тільки мені так відповідають, а навіть тому ж начальнику — нуль реакції. Взагалі зібралися якісь пофігісти, які задний зайвий раз піднімати не будуть задницю. Але, звичайно, всі ж хочуть гроші мати і чималі. Про відділ наш теж думають, що нічого не робимо, бо начальник такий, що не знає, чим займаються його підопічні взагалі. Я не хвалюся, але намагаюся все робити вчасно, у мене немає такого, що за мною бігати треба. Чого не скажеш про колег, яким треба по 100 раз нагадувати, аби її величність почала свою роботу виконувати, за яку їй платять. Коли влаштовувалася, то не думала, що в таке потраплю. Намагался адаптуватися, що це такі люди, всі різні, але розумію, що не моє і все. Тільки нерви собі тріпаю. Так, немає ідеальних колег та начальників, але це ж не виправдання, аби бути там, де тобі погано? А як вам люди, з якими ви працюєте? Особливо, якщо це віддалена робота.
Там-тарарам• 01 февраля 2024
Пофиг, лишь бы платили нормально
Метелик• 01 февраля 2024
В добрый путь. Котики уже мяукают, птички поют😉
Мальчун-задирун• 01 февраля 2024
Яка з. п?
автор АБВГДэшница • 01 февраля 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Яка з. п?
20 тисяч гривень.
Не против• 01 февраля 2024
Автор, какая зарплата чистіми у Вас? И какой город?
So_so• 01 февраля 2024
В чём конкретно проблема? Я вижу, что Вам не нравится подход начальника (для оценки его работы есть ЕГО начальник), не нравятся как работают коллеги (для оценки их работы у них есть ИХ начальник).
Теща дочки• 01 февраля 2024
автор, не рвите опу) честно
я сейчас ищу работу, откликнулась на вакансию. вчера мне в 10.30 написала в вайбер ейчас по поводу собеседования. что готовы в пятницу) я ответила. что в пятницу не могу. могу или сегодня с 12.30 или в понедельник на любое время или если уж совсем то в пятницу с 16.30 но из машины так как будут на мероприятии) итого..ответ она мой посмотрела в 19.40 , ничего не ответила, утром зашла она в 9.00, я ей в 11 написала могу ли я рассчитывать и т.д.. до сих пор человек даже не просмотрел..
вакансия у меня руководитель) вот теперь я сижу и думаю, а нафига мне компания. которая вот так отвечает и вот так коммуницирует? это ну 100% неуважение ко мне как к соискателю и если изначально так, то что будет далее?
Рожки-да-ножки• 01 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
20 тисяч гривень.
Я з задоволенням працювала б за 20тис. віддалено, ще й контролю немає )))
ЦібаФу• 01 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
20 тисяч гривень.
Поэтому за такую маленькую зп никто и стараться не хочет
Безпорадна Кроко• 01 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
20 тисяч гривень.
Вы еще жалуетесь? Люди мечтают только о такой.
автор АБВГДэшница • 01 февраля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Вибачте, я заважаю комусь отримувати 20 тисяч гривень? Вони мені не з неба падають, якщо що) Айтішники отримують набагато більші кошти.
Безпорадна Кроко• 01 февраля 2024
У вас некорректно поставленный вопрос. Дело в не ’заважаю’, а в том, что никто такую зарплату не платит сейчас. Люди если найдут на 10 тыщ, то уже рады. А вы с жиру бесуетесь, еще и не понимаете, как вам повезло. Надеюсь, в будущем ваш потолок будет только 10 тыщ грн.
автор АБВГДэшница • 01 февраля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Шановна, не 20 тисяч доларів, а гривень, якщо що. Мені повезло? То, може, я навчалася та працювала, щоб отримувати такі гроші? Тю. Нашо Ви мені виказуєте, я не розумію? То навчайтеся, працюйте, аби мати стільки та ще більше. Виходьте із зони комфорту, напружуйте мізки, аби досягати чогось у житті. Ніхто не платить зараз таку зарплату? А Ви які професії розглядаєте? Загугліть сферу айті і будете в шоці, скільки ці люди мають. Але вони добряче пашуть днями та ночами, якщо що. З жиру я бішуся. Вам завидно, що я маю 20 тисяч гривень,то так і скажіть. Ви агресивна, фу
пицунда• 01 февраля 2024
Ответ дляАБВГДэшница
у меня такое впечатление. что вы какая то вздернутая и вас бесит эта ситуация...может вам попробовать расслабится и настроится на их режим работы...ведь всех все устраивает. зп платят...сейчас очень тяжело найти что то нормальное... удачи вам
автор АБВГДэшница • 01 февраля 2024
Ответ дляпицунда
Дякую)
Добра, коли сита!• 01 февраля 2024
У вас синдром отличницы, у ваших коллег и начальника такого нет, 20к грн. это маленькая з/п поэтому никто и не напрягается..
Поэтому автор посмотрите другие предложения по вашему профилю на большую з/п и меняйте работу, они не поменяются и вы тоже...
Топтунша• 01 февраля 2024
Думаю, інші колеги підробляють ще десь. А ці 20 - просто як доповнення, не напрягаючись. Це зараз не зп.