Пліткарка• 01 февраля 2024

Що приготувати з свинячого фаршу окрім котлет, тефтелей, макарон по флотськи?

Підкажіть, пліз!!!
Я пані прохана...• 01 февраля 2024
Пельмени, чебуреки, начинку для блинчиков с мясом, рулет мясной.

рукиЖимолости• 01 февраля 2024
Беляши
Трохи злякана• 01 февраля 2024
Лазанья, пирог мясной, голубцы.
автор Пліткарка • 01 февраля 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Ого! Це все для мене складно
Алгонавт• 01 февраля 2024
голубцы, бризоли, гнезда
автор Пліткарка • 01 февраля 2024
Ответ длярукиЖимолости
Беляши
З тістом не дружу :(
автор Пліткарка • 01 февраля 2024
Ответ дляАлгонавт
голубцы, бризоли, гнезда
Гнезда і бризолі- то як?
рукиЖимолости• 01 февраля 2024
Пирог с лавашом Улитка
Я пані прохана...• 01 февраля 2024
Ответ дляПліткарка
Ого! Це все для мене складно
Ну тогда картошку пополам, немного достать серединку, начинить фаршем, запечь в духовке

Для драки• 01 февраля 2024
Пастуший пиріг. Загугліть, він без тіста)
Пацака-задирака• 01 февраля 2024
Запеканку с фаршем. Но я с говяжьим обычно делаю
Кому там слова не давали• 01 февраля 2024
Перцы фаршированные, голубцы.
Черговий по кухні• 01 февраля 2024
Ответ дляПліткарка
З тістом не дружу :(
Так, що ж ви хочете?
Те лінуюся, з тим не дружу🤷‍♀️
Алгонавт• 01 февраля 2024
Ответ дляПліткарка
Гнезда і бризолі- то як?
Гнезда - вроде маленьких ватрушек, где вместо теста фарш, а вместо творога - грибы с луком, запекать на пергаменте в духовке, в конце ватрушкину дырку посыпать сыром и расплавить его.
Бризоль - это типа отбивной, но из фврша, панировка мука и яйцо, плоское оно такое и большое.
Фенте Фря• 01 февраля 2024
Деруни з фаршем.
ЕлькиПальки• 01 февраля 2024
я теж порадила б запіканки, лазанья і подібні варіації (де замість тіста можна брати овочі - як варіант муссака). в оригінальних рецептах, зазвичай, яловичий фарш або змішаний. але зробити із свиним - взагалі проблеми не бачу. без тіста, якщо що:-)
Паратруперсупер• 01 февраля 2024
Купіть кабачки чи баклажани , поріжте пластами та викладіть на протвень , потім фарш рівномірно , зверху цибулю , моркву , можна перець , потім сир і в духовку , смачного !
Невісточка ж• 01 февраля 2024
Є така страва - заєць, або хлібець. Ще цікава страва, не знаю назви, отож...Сосиску в тісті бачили? Замість сосиски фарш, замість тіста обмотуєте фарш беконом і запікаєте
автор Пліткарка • 01 февраля 2024
Ответ дляАлгонавт
Буду оті брізолі готувать!