Незнакомлюся• 01 февраля 2024

Як схуднути в 50?

Раніше легше вага сходила.

А зараз... За 1- й тиждень 2 кг пішло, потім 4 тижні стоїть на місці, потім за 2 тижні ще 2 кг пішло . Зараз знову 4-й тиждень коливається туди сюди 500 грам.

А воно ж без видимого результату мотивація падає.
Кому перед наспанням клімаксу вдалося схуднути?
На паровозе• 01 февраля 2024
У вас хоч 2 кг пішло…в мене стоїть вага
Конфиденциальность• 01 февраля 2024
Схуднете, в мене так рік туди / сюди, в результаті через рік -9 кг стала величина. Мені 46. Я не далеко від Вас.
Хочу ще -5.
Непозбувна Бентега• 01 февраля 2024
Я худею только тогда, когда ничего вообще не ем. Стоит что-то съесть сразу по килограмму жира откладывается.
Да будет так• 01 февраля 2024
За 2 месяца минус 4 кг? Чем Вам не мотивация? Вам же 17 годочков, кожа уже не так быстро подтягивается. Наслаждайтесь процессом и любите себя. Вы молодец!
Мир Мир Мир!• 01 февраля 2024
Та їй просто набридло туди сюди ходити. Вона думала піде та й все. А ви її то туди то сюди👽
ніколи такого не було• 01 февраля 2024
Рот на замок, ключ под подушку!
Пишущаяся• 01 февраля 2024
Мені 48 майже,схудла на 6кг за 7 міс.,але на фіз.навантаженні,м´язи підкачала,їм все,без обмежень.Об´єми дуже суттєво зменшилися.
автор Незнакомлюся • 01 февраля 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Я вечором, як оселедець поїм, то на ранок +2,5 кг. А потім наступний день в туалет бігаю весь день.
автор Незнакомлюся • 01 февраля 2024
Ответ дляНа паровозе
У вас хоч 2 кг пішло…в мене стоїть вага
Та в мене, по 4 тижні стоїть. І кардіо добавляю і солові. А воно стоїть.
автор Незнакомлюся • 01 февраля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Хочу ще -5.
Та воно в такому віці, наче й не потрібно швидко. Аде ж мотивація падає.
Зрадорозганячка• 01 февраля 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
І я такаж , раніше могла після 16 не їсти, кг уходили легко і не поверталися. Зараз просто на рівному місці може бути + кг, вчора пообідала в ресторані , їла зовсім небагато , але вийшло більш чим зазвичай і вже + кг 😥 щоб скинути треба зовсім нічого не їсти (( навіть кефір добавляє вагу. Планую по показанням переходити на згт, думаю може зможу керувати вагою . Мені 50
Непозбувна Бентега• 01 февраля 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Ну я тоже ем пюре с селедкой или котлетой. Зачем же голодать из-за тупого организма?
автор Незнакомлюся • 01 февраля 2024
Ответ дляДа будет так
Ну як в такому вигляді так наче і добре. А як кожен день прикладати зусилля, то, іноді, здається, що все марно.
Зрадорозганячка• 01 февраля 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Я вже не памʼятаю коли той оселедець і їла, років 5 тому точно
Зрадорозганячка• 01 февраля 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Я кардіо і йогой займаюся , було ходила 3 місяця по 3 раза в спорт клуб , їжу всю контролюю, вага зовсім стоїть
Салт• 01 февраля 2024
Ответ дляНезнакомлюся
На об´єми дивіться. Силові дають приріст м´язової маси
Небалувана Галя• 01 февраля 2024
У мене і в 38 вже так стало, хоч до цього після 3 вагітностей легко худнула на 10-15 кг.
Просто в нашому віці то вже має бути не похудання, а стиль життя. Більше руху, обмежено хліб і цукор, переконатись в переносимості лактози і води багато.
Я на 5 кг худала весь минулий рік.
ЭкстрасенсиХаЯ• 01 февраля 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Хочу ще -5.
В 45-46 лет я похудела на 30 кг. Но в 52-54 с климаксом 20 вернулись(( И третий год уже не могу вообще похудеть, помтоянно поправляюсь, уже ем утром яйцо и помидор, днем грудка и огурец, вечером кефир. Тогда вес стоит. Чуть больше съем, растет((
Дева Мария• 01 февраля 2024
Не жрать
Зрадорозганячка• 01 февраля 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Не приймаєте гормональну терапію ?
автор Незнакомлюся • 01 февраля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Я на 5 кг худала весь минулий рік.
Ого. 5 кг весь рік.
Тоді потрібно налаштовуватися.

Хліб і цукор обмежений вже дуже давно. З 2006 року.
ЭкстрасенсиХаЯ• 01 февраля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Не приймаєте гормональну терапію ?
Нет, и не принимала никогда.
автор Незнакомлюся • 01 февраля 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Співчуваю.
У мене зайвих всего було 12 кг. При моєму рості було не дуже критично. Але от боюся, що буду набирати. Тому пішла на випередження, а не тут то було(((
Настасья Пицун• 01 февраля 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Співчуваю.
Я думала, ви з 100 кг худнете. 2 кг в місяць - це дуже хороший результат.
Каяспер• 01 февраля 2024
Ой, с наступлением климакса очень сложно худеть. Тут хотя бы уже не набирать.
А способ один - меньше жрать.
Обмен веществ то уже замедлился и то, что ела раньше и не толстела , теперь от одного взгляда на это уже вес +
Мати тріля• 01 февраля 2024
Отказ от глютена, молочки и сахара. Фсе... 10тыс шагов ежедневно
Каяспер• 01 февраля 2024
Ответ дляМати тріля
И привет остеопороз.
Конфиденциальность• 01 февраля 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Вам требра сталий результат, тому крок за кроком .
Блиск думки• 01 февраля 2024
Мне 54, вешу 47 кг.Но последние лет 20 я плотно не ужинаю.Ужина как такового нет, только лёгкий перекус.Не переедаю от слова совсем, наоборот, ем мало.С началом войны аппетит стал ещё хуже.Просьо нужно приучить себя меньше есть и больше двигаться
Мати тріля• 02 февраля 2024
Ответ дляКаяспер
И привет остеопороз.
Не, поки вагу збросити