Залізний кіготь• 01 февраля 2024
Хочу порадити засіб
Мама порадила. Ніякий доместос так не відмиє. Заливала оцетом з серветками унітаз іржу на ніч - так не допомагало. Вивів стару іржу на унітазі, особливо в середині, де стоїть вода
Ананомчикус• 01 февраля 2024
Гарні ці засоби. в мене такий бирюзовий - то доюре він видмиває від нальоту хромовані крани. А ще ось нещодавно купила спрей від жиру цієї ж фірми. Попшикали на решітки витяжки і через 10 хвилин ідеальні, як нові. Без тертя і вимивання.
Ананомчикус• 01 февраля 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
В яких магазинах продається? Спасибі!
в Авроры брала антижир.
Тантрический кекс• 01 февраля 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
В яких магазинах продається? Спасибі!
Сильпо, Ева, АТБ и пр. Во многих есть. Производство в нашей стране.