Свекруня• 02 февраля 2024
Що це було?
Їхала в поїзді на роботу, в якийсь момент, коли за хвилину потрібно було виходити стискається серце, темніє в очах, я розумію, що зараз втрачу свідомість... А я так не хотіла падати, бо "мені ж виходити на зупинці і мене чекають на роботі", що почала глибоко дихати і пройшло... Почуваюсь зараз нормально, лише в горлі тошнота не проходить більше 2 годин.
Що це може бути? Дякую за відповіді🙏🏼
Невгамовна• 02 февраля 2024
У мене серцеві блокади і у мене таке іноді трапляється. Перевіртеся. А може просто задуха))) Бережіть себе.
ЧупакабраЗеБест• 02 февраля 2024
Ответ дляНевгамовна
а они лечатся как то?
Дай подивлюся• 02 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а они лечатся как то?
Кардиостимулятор давно изобрели
ЧупакабраЗеБест• 02 февраля 2024
Ответ дляДай подивлюся
Кардиостимулятор давно изобрели
а, а его как то внутрь на внедрять? черзе операцию?
Дай подивлюся• 02 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Да, через операцию, не очень сложную
Невгамовна• 02 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а они лечатся как то?
Ні, спостереження та кардіостимулятор.