Вилосипедниця• Изменено 02 февраля 2024

Мама, як завжди..

Ви своїй мамі кажете, що мама це наша сім´я і нетреба нам казатм, як треба і що робити! Дуже вже це питання мене достало, всіх повчає, що робити і як! Доходе до скандала...син росте 12 років (їсть багато) бабушка вважає, що це ти береж вже 2 раз макарони ( бо ще неїла вона і інші) зоча в холодильнику є що їсти!!!
Голубая фишка• 02 февраля 2024
Ану редагніть, будь ласочка. Читати важко
Губка Боб• 02 февраля 2024
Ну якщо він в 1,5 рази більше норми по шкалі, то мама права мабуть
Кукусик• 02 февраля 2024
Мл мама невиправна) в все знає краще мене. Як мені витрати мої гроші, де економити, а де тратити, що кому казати. Дістала до печінок. Менше розказую і роблю, як мені треба
So_so• 02 февраля 2024
Нет. Мы живём отдельно.
Мрію про космос• 02 февраля 2024
Ответ дляГолубая фишка
О, вот и мама автора.
Tammy21• 02 февраля 2024
А що ваша сім´я робить з поруч тією, хто не ваша сім´я?
Кусачая Я• 02 февраля 2024
Ви живете разом з мамою?
Millie• 02 февраля 2024
А на маминій шиї сидіти зручно? Чи то вона до вас в гості?
После 18• 02 февраля 2024
Ходе, робе і т.д.
Це ваші теми постійно?)))
Голубая фишка• 02 февраля 2024
Живемо окремо і отаких питань дуже мало. А вцілому так, вчить як жити і що робити. Але без скандалів.
Ермолайчик• 02 февраля 2024
Або роз‘іхатися, або харчуватися окремо.
Мамі сказати «доходчиво», щоб не керувала вами
Люблю ВалЄру• 02 февраля 2024
У нас наоборот, лучше пусть все голодные, но внуки должны поесть и побольше.
побольшомусекретику• 02 февраля 2024
Я мало що зрозуміла. Особливо в кінці текст не читабельний). Наші мами не вмішуються в наші справи взагалі. Говорять, що ми вже дорослі і вирішуйте свої проблеми, як вважаєте потрібним. І я такою буду мамою і тещею) Мрію, коли донька підросте, вийде заміж і нехай самі собі ’ковбасяться’ .
Кумедний ґудзик• 02 февраля 2024
у вас ребенок растет, 12 лет
а вы его макаронами откармливаете?
Бабулька• 02 февраля 2024
Я так завжди кажу - ти свою дитину вже виростила, а це моя дитина, тож я буду казати що їй можна, а що ні.
Бабулька• 02 февраля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
у вас ребенок растет, 12 лет
а вы его макаронами откармливаете?
І що? Мій син не їсть супи взагалі. Кашу, ну два на тиждень може погодитись. Ще пару раз картоплю. Всі інше рази - макарони.
Кумедний ґудзик• 02 февраля 2024
Ответ дляБабулька
а , еще картошка.
крахмальный корм для скота
альтернатива суп (вода, в которой варилась картошка)

белок нужен (мясо, рыба и т.п)
некрахмальные овощи и зелень
злаки умеренно
масло оливковое
орехи, семечки, ягоды и пр
Обнемашечка• 02 февраля 2024
’Доходе’
Борода• 02 февраля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
у вас ребенок растет, 12 лет
а вы его макаронами откармливаете?
Может, там цельнозерновые или гречневые макароны.
автор Вилосипедниця • 02 февраля 2024
Ответ дляКусачая Я
Ви живете разом з мамою?
Так
автор Вилосипедниця • 02 февраля 2024
Ответ дляMillie
До нас
автор Вилосипедниця • 02 февраля 2024
Ответ дляПосле 18
Ходе, робе і т.д.
Це ваші теми постійно?)))
Ні
Обнемашечка• 02 февраля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
а , еще картошка.
крахмальный корм для скота

белок нужен (мясо, рыба и т.п)
некрахмальные овощи и зелень
злаки умеренно
масло оливковое
орехи, семечки, ягоды и пр
Я ще такої фігні не чула) Скот їсть також і м’ясо, і злаки, і горіхи, і насіння, і овочі, і зелень... Свині взагалі неперебірливі)) Так це що, тепер людям це все їсти не можна? Картопля - це просто овоч, а не вселенське зло.
Кумедний ґудзик• 02 февраля 2024
Ответ дляОбнемашечка
вы многого не слышали, судя по всему
Файна дівка• 02 февраля 2024
Ответ дляВилосипедниця
До нас
То попросіть її їхати додому, раз не вміє себе в гостях поводити.
Обнемашечка• 02 февраля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
вы многого не слышали, судя по всему
Та да. Фігня - це не той контент, яким я цікавлюся.
Засомневаю• 02 февраля 2024
Моя теж почала я злилась поки зі мною не сталась біда і саме вона прибігла. То більше не злюсь. Слухаю та й все.
Кумедний ґудзик• 02 февраля 2024
Ответ дляОбнемашечка
скорее всего, у вас просто нет денег на качественное питание
Опля Картопля• 02 февраля 2024
Моя мама тепер живе в сусідньому будинку, я звела спілкування до мінімуму, по телефону здебільшого слухаю, краще мовчати і не реагувати або піддакувати. Все що я чую критика, упреки, абьюз, заздрість, повчання, вона бідолашна нещасна кинута , а всі поруч навколо неї не крутяться. Важко, дуже важко. Але виставити межі неможливо. Кинути її теж. Око сіпається, нерви на межі...
Опля Картопля• 02 февраля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
у вас ребенок растет, 12 лет
а вы его макаронами откармливаете?
А діти щось інше їдять?!
Дочка 12 років картопля і макарони і все. 38кг худенька..Сину 14 їсть багато чого, полюбляє мяско і тп. Теж худий