Не могу оформить заказ, в приложении сообщение об ошибке, на сайте сообщение, что телефон в неправильном формате.. но формат правильный😁 кого-то было подобное?
Natal_ka91• 02 февраля 2024
Може, товару немає в наявності насправді, в мене таке буває коли товар в корзині, а по суті вже розпроданий
Будьте так ласкаві• 02 февраля 2024
Взагалф тупий сайт. Останній раз привезли духі ( були тільки там в наявності), їхали до мене 2 тижні і кур´єр сказав, що розпаковувати коробку не можна?!! Чи були там духі чи ще щось інше я не змогла перевірити, віддала назад ту коробку.
ДаЗдраПерма• 02 февраля 2024
Спробуйте вручну ще раз індекс поштовий, адресу вбити заново. Постійно таке з ними
ДаЗдраПерма• 02 февраля 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
На НП постійно оглядаю без проблем
куркулиха• 02 февраля 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
На НП постійно оглядаю без проблем
Ну да, розкажіть, як ви упаковку знімаєте))
ДаЗдраПерма• 02 февраля 2024
Ответ длякуркулиха
Я оглядаю посилку, а не розпаковую те, що в ній. Вам тоді краще не замовляти нічого)
Будьте так ласкаві• 03 февраля 2024
Ответ длякуркулиха
Я не просила упаковку зняти, тільки коробку відкрити