Сонечко• Изменено 03 февраля 2024

Як заняти людину з обліку ВПО?

Дорого дня. Помер родич, він був ВПО. Як я можу зняти його з того обліку ,якщо я в іншому місті. Мені необхідно їхати в те місто , де він стояв на обліку ? Чи це можливо зробити у місцевому ЦНАПі?
Добра всем!• 03 февраля 2024
Зателефонуйте або на гарячу лінію, або у той соц. захист, де він зареєстрований. Багато питань з впо можна вирішити по телефону (з власного досвіду).

автор Сонечко • 03 февраля 2024
Ответ дляДобра всем!
Дуже Вам дякую
А вот недавно• 03 февраля 2024
Зателефонуйте до ЦНАПу того міста де він був зареєстрований
автор Сонечко • 03 февраля 2024
Ответ дляА вот недавно
Дякую дуже
Пишу каліграфічно• 03 февраля 2024
Рекомендованим листом надіслати заяву про зняття з обліку. На всякий випадок можна додати ксерокопію свідоцтва про смерть.
Syblimator• 11 февраля 2024
Автор, Ми були в такій самій ситуації, дзвонили в соцзахист та через вайбер скидали свідоцтво про смерть бо перераховані надлишкові кошти прийдеться повертати у бюджет України, для загиблих впо стягнуть через виконавче провадження яке прийде за адресою де був зареєстрований як ВПО
Соцзахист про смерть отримувача допомоги дізнається максимум через 3 місяці і одразу присилають листа поштою, щоб за впо повернули надмірково сплачені виплати з реквізитами куди повертати
автор Сонечко • 11 февраля 2024
Ответ дляSyblimator
Я зробила так само , через вайбер скинула фото свідоцтва. Сподіваюсь, що з обліку зняли