к.Буланова• 03 февраля 2024
ВПО що будете робити?
З березня більшості виплати знімуть, що плануєте робити, як виживати?
Ответ дляMtatjana
Ніколи такого не було, всі орендарі залишали квартири ідеальними, а як приїхали страшні ВПО ці - почалось, так?
Це не про ВПО, а в цілому і це абсолютна правда, тільки всі мовчать на цю тему, тут одна одну роздирають і цкують, а в реальному житті шось інше - ні! Треба закони, щоб орендар та орендодавець були захищені обидва, а не той бардак, який твориться у нас….
Ответ дляkotenochkina
Ви реально не уявляєте у чому різниця??? Так, орендував. Тільки орендувати почав не з одними трусами, пардон. Коли в тебе немає нічого, абсолютно нічого – ні одягу, ні взуття, ні ковдри , ні іграшок, ні каструлі з ложкою. Скільки це все коштує??? Не треба про гуманітарну, я за два роки отримала 2 продуктових набору – ВСЕ. Щоб це зрозуміти – треба вийти з одною сумкою з дома і більше не повертатися. А тепер давайте про оренду.
І це ще якщо мовчати про морально-психологічний стан
Ответ дляХлопаю ресницами
Дорогі ВПО, вас насправді дуже шкода, у вас забрали все що було, звільнили, так би мовити.
Але люди які все життя прожили тут в Центрі чи на Заході країни, так само не мають свого житла, живуть в орендованому житлі, ні на кого не розраховують, а шукають роботу тут, або працюють за кордоном. Запитайте будь-кого з Рівного, Луцька, Франківська чи інших міст Заходу , як вони жили ці всі роки? Так і зараз , щоб щось мати треба щось робити, а не чекати копійки виплат. Це не стосується пенсіонерів чи людей з інвалідністю. Тут, дійсно, без виплат ніяк.
Пробачте, Ви дійсно не бачите різницю? Ми мали все: житло, роботу, спокійне життя, яке будували роками. А зараз- не маємо нічого, а ні маємо -безкінечну жопу, з якої вилізти ой як складно
Ви тратитесь на оренду житла, але у вас є все- ваші нажиті кошти, речі, роботу. І насамперед, спокій, якого ми не маємо! Ми враз залишились без усього, деякі пережили окупацію, деякі і не пережили. Ви дійсно не розумієте чому держава повинна нам допомагати?
Ответ дляНеЛеди
Безумовно, все зрозуміло і всі розуміють що важко. Але ж впо й самі мають думати про забезпечення себе, свого життя. Допомога не може бути вічною, тим паче у вюючій країні і економікою у дупі
Багато хто відписався, що вони впо і не працюють, ладно інваліди і т.п. але здорові, дорослі люди
Ответ дляЛеска
А на сході жили всі у своєму і ринку оренди житла не було як явища? Так? Відсох за непотрібністю? Всі прилаштовані були?
Я не знаю за ринок оренди, ніколи не цікавилась, але навіть коли люди знімали, то у них було якесь майно (ложки виделки, одяг, техніка тощо), робота (можливо в сфері, яка в умовному Львові нафіг нікому не потрібна), батьківський дім (скоріш за все, десь у тій самій області).
А зараз що? І так, ці нещасні 2 тис грн зараз людям були полегшенням та і хоч якоюсь допомогою
Бо це не просто «зняти квартиру», це «почати життя з нуля», коли навіть не хотів, не планував
Ответ дляЛеска
У мене батьку 59 років, більше року роботу шукає, перебивається чим може. Щось в чергу не стають його найняти
І таких багато.
Y6vtug3tge• 04 февраля 2024
Ответ дляЛеска
Було,але ж на арендовану квартиру люди їхали зі своєї батьківської і знали, що не дай бог чого,туди завод можна повернутися.І не з одними трусами їхали.Моя подруга,наприклад,втратила все в 2014,переїхала на територію вільну від окупантів, орендувала житло,купила туди меблі,техніку,багато інших побутових речей,одягу і т.п.А вже в 2022 змушена була знову бігти.Все залишилося в тій чужій квартирі,хазяйка якої сказала-або ви повертаєтєся(в окупацію),або платите оренду,або я сама розпоряджаюсь вашим майном на власний розсуд.Може б вони і повернулися від безвихідне,але ж вже ніяк,бо має сина і чоловіка призовного віку.Тобто знову все втратили,живуть тепер у глухому селі Львівська обл,бо не мають грошей на оренду в місті.
Ответ дляMtatjana
Ну а що, як ви пропонуєте, скільки держава має допомагати ? Якщо війна на довго. Умовно 10 років. Люди не працюють, банально через те що багпто виїхало, загинули, в зсу, доходи зменшилися, допомога партнерів зменшилася. Де брати гроші?
Ответ дляк.Буланова
Я телефонувала у пʼятницю у соцзахист мені відповіли що заяви будуть приймати за тиждень. Сказали що їм дана команда призупиняти виплати якщо місто деокуповане, якщо окуповане будуть приймати і розглядати заяви, але призначать не всім а кому положено згідно новій постанові від січня
Будемо дивитись
А якщо деокуповане та вщент зруйноване, про такі не пишуть там? Клоуни...
Ответ дляЛеска
А ви як пропонуєте? Людям на лавці ночувати?
Y6vtug3tge• 04 февраля 2024
Ответ дляЛеска
А інша подруга чекала визволення Луганська 8 років.Не дочекалася,купила в борг квартиру на вільній Луганщині у грудні 2021 року.Зараз вільної Луганщини вже не їснує,як і її квартири,але є борг за ту квартиру. Про те,що вона після втрати всього майна в Луганську в 2014р,років 5 лікувалася у психіатра,я вже мовчу.
Ответ дляY6vtug3tge
Яка умнічка. Заробила. Не те що західняки ледацюги і нероби
Ответ дляЛеска
Відверто й до війни влаштуватися в 60 років було важко.
Як впріант якщо нема вакансій-створювати самому щось.
На біржі праці завжди є вакансії. Да не фонтан але краще ніж нічого.
Ага, тільки нюанс, що до війни у батька була робота, на якій він працював це 20+ років, житло і йому не треба було шукати цю роботу
А створювати з чого? Якщо збереження у багатьох пішли саме на виживання в окупації, щоб іхні блядські паспорти не брати разом з допомогою.
Щодо біржі - так, але ви ж розумієте, що рівень ЗП для людей 60 років не такий, щоб можна було дозволити оренду, поїсти та хоч вдягнутися якось
Тому знову ж таки, ці 2 тис багатьом допомагали хоч трошки видихнути
Ответ дляЛеска
Не всі, але такого, щоб бомжували цілими родинами у кілька поколінь, не було. Коли бабусі, дідусі, мами, тата, брати, сестри, тітки і так далі.
Ответ дляMtatjana
То зп від біржі+2тис це краще ніж 2 тис. Чи й 0 грн якщо відміняти.
Ответ дляЧаюри
Ви зайшли посеред діалогу.
Людина пише що на сході всі заробили несусвітні статки, а на заході сидять на дупі рівно, чекаючи спадок. Хоча, звідки спадок, бо ж по ідеї всі ледацюги.
І це мені нагадує януковицький розподіл українців на сорти
Ответ дляЗвёздонька
Ви різницю взагалі не відчуваєте? У ВПО було все, люди все це заробили, все життя, але держава не змогла забезпечити безпеку, зайшов ворог и тепер у людей нічого немає. І держава знов вмиває руки. Ви мені радите працювати. Я у вас запитаю, чому ви так працюєте, що досі не заробили собі на житло? Бо ми заробили, але жити там не можна
Робіть щось, щоб мати щось тут . Це вже інше життя. Вини вашої в цьому немає, тому не чекайте виплат. А надбайте зараз хоть щось.
Natalie 81• 04 февраля 2024
Ответ дляЛеска
А дети,с которых снимают выплаты они тоже должны себя обеспечить
Звёздонька• 04 февраля 2024
Ответ длясладика
Я вам по іншому відповім. 26 років податків, які йшли і на оборону, тобто на мою безпеку. Держава не змогла забезпечити мені безпеку. Ми втратили УСЕ. Ви рахуєте, що 2000 грн на особу це шалена соціальна підтримка? Коли у тебе є все життя і в мить немає нічого це якось можна компенсувати, заробити, відновити за 2 роки? Ви б змогли?