к.Буланова• 03 февраля 2024

ВПО що будете робити?

З березня більшості виплати знімуть, що плануєте робити, як виживати?
мульти1• 04 февраля 2024
Ответ дляMtatjana
Ніколи такого не було, всі орендарі залишали квартири ідеальними, а як приїхали страшні ВПО ці - почалось, так?
Це не про ВПО, а в цілому і це абсолютна правда, тільки всі мовчать на цю тему, тут одна одну роздирають і цкують, а в реальному житті шось інше - ні! Треба закони, щоб орендар та орендодавець були захищені обидва, а не той бардак, який твориться у нас….

Леска• 04 февраля 2024
Ответ дляkotenochkina
не зарекайтесь, може і Вам доведеться у нього питати
Можливо. Вже ні в чому не впевнена. До того ж в 2022 теж тікали з одними трусами в прямому смислі слова.
Mtatjana• 04 февраля 2024
Ответ дляkotenochkina
Ви реально не уявляєте у чому різниця??? Так, орендував. Тільки орендувати почав не з одними трусами, пардон. Коли в тебе немає нічого, абсолютно нічого – ні одягу, ні взуття, ні ковдри , ні іграшок, ні каструлі з ложкою. Скільки це все коштує??? Не треба про гуманітарну, я за два роки отримала 2 продуктових набору – ВСЕ. Щоб це зрозуміти – треба вийти з одною сумкою з дома і більше не повертатися. А тепер давайте про оренду.
І це ще якщо мовчати про морально-психологічний стан
мульти1• 04 февраля 2024
Ответ дляkatenka_
Много батарей у вас уже срезали?
В мене не зрізали, але було багато іншого неприємного, та не бачу сенсу вам шось доказувати… тому заріклась більше здавати житло, і таких багато людей
НеЛеди• 04 февраля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Дорогі ВПО, вас насправді дуже шкода, у вас забрали все що було, звільнили, так би мовити.
Але люди які все життя прожили тут в Центрі чи на Заході країни, так само не мають свого житла, живуть в орендованому житлі, ні на кого не розраховують, а шукають роботу тут, або працюють за кордоном. Запитайте будь-кого з Рівного, Луцька, Франківська чи інших міст Заходу , як вони жили ці всі роки? Так і зараз , щоб щось мати треба щось робити, а не чекати копійки виплат. Це не стосується пенсіонерів чи людей з інвалідністю. Тут, дійсно, без виплат ніяк.
Пробачте, Ви дійсно не бачите різницю? Ми мали все: житло, роботу, спокійне життя, яке будували роками. А зараз- не маємо нічого, а ні маємо -безкінечну жопу, з якої вилізти ой як складно
Ви тратитесь на оренду житла, але у вас є все- ваші нажиті кошти, речі, роботу. І насамперед, спокій, якого ми не маємо! Ми враз залишились без усього, деякі пережили окупацію, деякі і не пережили. Ви дійсно не розумієте чому держава повинна нам допомагати?
uul• 04 февраля 2024
Ответ дляЛеска
Прям відчула вашу зверхність. Ще ,,милочка,, не вистачає.
Ото бы ще таким маразматикам 80 річним право голосу не давати. А то понавибирають совкодрочери
Меня очень заботитит ,милочка,что вы там ощущаете
Леска• 04 февраля 2024
Ответ дляНеЛеди
Безумовно, все зрозуміло і всі розуміють що важко. Але ж впо й самі мають думати про забезпечення себе, свого життя. Допомога не може бути вічною, тим паче у вюючій країні і економікою у дупі
Багато хто відписався, що вони впо і не працюють, ладно інваліди і т.п. але здорові, дорослі люди

Mtatjana• 04 февраля 2024
Ответ дляЛеска
А на сході жили всі у своєму і ринку оренди житла не було як явища? Так? Відсох за непотрібністю? Всі прилаштовані були?
Я не знаю за ринок оренди, ніколи не цікавилась, але навіть коли люди знімали, то у них було якесь майно (ложки виделки, одяг, техніка тощо), робота (можливо в сфері, яка в умовному Львові нафіг нікому не потрібна), батьківський дім (скоріш за все, десь у тій самій області).
А зараз що? І так, ці нещасні 2 тис грн зараз людям були полегшенням та і хоч якоюсь допомогою
Бо це не просто «зняти квартиру», це «почати життя з нуля», коли навіть не хотів, не планував
Леска• 04 февраля 2024
Ответ дляuul
Та понятно, що вам на всіх срати, іншого й не очікували. Нема приводу для гордості.
katenka_• 04 февраля 2024
Ответ длямульти1
Ну, минус одна ваша квартира - не просядет фонд, ничего
Mtatjana• 04 февраля 2024
Ответ дляЛеска
У мене батьку 59 років, більше року роботу шукає, перебивається чим може. Щось в чергу не стають його найняти
І таких багато.
Y6vtug3tge• 04 февраля 2024
Ответ дляЛеска
Було,але ж на арендовану квартиру люди їхали зі своєї батьківської і знали, що не дай бог чого,туди завод можна повернутися.І не з одними трусами їхали.Моя подруга,наприклад,втратила все в 2014,переїхала на територію вільну від окупантів, орендувала житло,купила туди меблі,техніку,багато інших побутових речей,одягу і т.п.А вже в 2022 змушена була знову бігти.Все залишилося в тій чужій квартирі,хазяйка якої сказала-або ви повертаєтєся(в окупацію),або платите оренду,або я сама розпоряджаюсь вашим майном на власний розсуд.Може б вони і повернулися від безвихідне,але ж вже ніяк,бо має сина і чоловіка призовного віку.Тобто знову все втратили,живуть тепер у глухому селі Львівська обл,бо не мають грошей на оренду в місті.
Леска• 04 февраля 2024
Ответ дляMtatjana
Ну а що, як ви пропонуєте, скільки держава має допомагати ? Якщо війна на довго. Умовно 10 років. Люди не працюють, банально через те що багпто виїхало, загинули, в зсу, доходи зменшилися, допомога партнерів зменшилася. Де брати гроші?
lili79• 04 февраля 2024
Ответ дляк.Буланова
Я телефонувала у пʼятницю у соцзахист мені відповіли що заяви будуть приймати за тиждень. Сказали що їм дана команда призупиняти виплати якщо місто деокуповане, якщо окуповане будуть приймати і розглядати заяви, але призначать не всім а кому положено згідно новій постанові від січня
Будемо дивитись
А якщо деокуповане та вщент зруйноване, про такі не пишуть там? Клоуни...
Mtatjana• 04 февраля 2024
Ответ дляЛеска
А ви як пропонуєте? Людям на лавці ночувати?
Леска• 04 февраля 2024
Ответ дляMtatjana
Відверто й до війни влаштуватися в 60 років було важко.
Як впріант якщо нема вакансій-створювати самому щось.
На біржі праці завжди є вакансії. Да не фонтан але краще ніж нічого.
Y6vtug3tge• 04 февраля 2024
Ответ дляЛеска
А інша подруга чекала визволення Луганська 8 років.Не дочекалася,купила в борг квартиру на вільній Луганщині у грудні 2021 року.Зараз вільної Луганщини вже не їснує,як і її квартири,але є борг за ту квартиру. Про те,що вона після втрати всього майна в Луганську в 2014р,років 5 лікувалася у психіатра,я вже мовчу.
Леска• 04 февраля 2024
Ответ дляY6vtug3tge
Яка умнічка. Заробила. Не те що західняки ледацюги і нероби
Mtatjana• 04 февраля 2024
Ответ дляЛеска
Ага, тільки нюанс, що до війни у батька була робота, на якій він працював це 20+ років, житло і йому не треба було шукати цю роботу
А створювати з чого? Якщо збереження у багатьох пішли саме на виживання в окупації, щоб іхні блядські паспорти не брати разом з допомогою.
Щодо біржі - так, але ви ж розумієте, що рівень ЗП для людей 60 років не такий, щоб можна було дозволити оренду, поїсти та хоч вдягнутися якось
Тому знову ж таки, ці 2 тис багатьом допомагали хоч трошки видихнути

Чаюри• 04 февраля 2024
Ответ дляЛеска
Не всі, але такого, щоб бомжували цілими родинами у кілька поколінь, не було. Коли бабусі, дідусі, мами, тата, брати, сестри, тітки і так далі.
Леска• 04 февраля 2024
Ответ дляMtatjana
То зп від біржі+2тис це краще ніж 2 тис. Чи й 0 грн якщо відміняти.
Mtatjana• 04 февраля 2024
Ответ дляЛеска
Так а ви думаєте, зараз багато ВПО лише на 2 тис живе? На оренді?)))
Леска• 04 февраля 2024
Ответ дляЧаюри
Ви зайшли посеред діалогу.
Людина пише що на сході всі заробили несусвітні статки, а на заході сидять на дупі рівно, чекаючи спадок. Хоча, звідки спадок, бо ж по ідеї всі ледацюги.
І це мені нагадує януковицький розподіл українців на сорти
Леска• 04 февраля 2024
Ответ дляMtatjana
Ну то ж як ви пишете батько перебивається підробітками.
сладика• 04 февраля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Ви різницю взагалі не відчуваєте? У ВПО було все, люди все це заробили, все життя, але держава не змогла забезпечити безпеку, зайшов ворог и тепер у людей нічого немає. І держава знов вмиває руки. Ви мені радите працювати. Я у вас запитаю, чому ви так працюєте, що досі не заробили собі на житло? Бо ми заробили, але жити там не можна
Робіть щось, щоб мати щось тут . Це вже інше життя. Вини вашої в цьому немає, тому не чекайте виплат. А надбайте зараз хоть щось.
PmB• 04 февраля 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Это точно, как вспомню, как тут тонны дерьма на донецких лили в 2014-м, аж дурно делается.
Лили соотечественники на соотечественников, отношение к ближнему было ужасное.
Как видим не зря.
uul• 04 февраля 2024
Ответ дляЛеска
На посторонних людей,с которыми у меня нет ничего общего,само собой разумеется.
Natalie 81• 04 февраля 2024
Ответ дляЛеска
А дети,с которых снимают выплаты они тоже должны себя обеспечить
Mtatjana• 04 февраля 2024
Ответ длясладика
що зробили ВПО, щоб надбати щось за 2 роки? А ви що надбали за 2 роки???

П.с.: що ж ви коментар виправили?)))
Звёздонька• 04 февраля 2024
Ответ длясладика
Я вам по іншому відповім. 26 років податків, які йшли і на оборону, тобто на мою безпеку. Держава не змогла забезпечити мені безпеку. Ми втратили УСЕ. Ви рахуєте, що 2000 грн на особу це шалена соціальна підтримка? Коли у тебе є все життя і в мить немає нічого це якось можна компенсувати, заробити, відновити за 2 роки? Ви б змогли?