Клептоманка• 04 февраля 2024
Вопрос школьным психологам
Скажите пожалуйста, на такой работе реально можно получить хороший опыт? Именно связанный с психологией, а не только написания отчетов. Особенно интересно про нюансы работы на дистанционке (если прифронтовой регион), что происходит в таком случае в рабочее время, есть какие-то онлайн занятия? родители или дети обращаются за консультациями? Спасибо
Мэри Попкинс• 04 февраля 2024
Я думаю, что работы у школьного психолога, а особенно, в прифронтовом регионе очень много! Но среди этой работы оченьт много и бумажной волокиты. Сама учитель, поэтому вижу эту кухню изнутри. Но свой уникальный опыт вы точно получите.
Гола з конопель• 04 февраля 2024
Зверталася до учительки щоб поговорив психолог із донькою, він переносив зустрічі і так і не знайшов часу. Не знаю чим він чи вона були такі зайняті, але для дитини цей спеціаліст безкорисний.
MacOS-ница• 04 февраля 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Ви думаєте і ви знаєте (розумієте, відчуваєте) саме свою вчительську кухню.
Психолог в ЗОШ - це прірва, шлях в нікуди і робота ні про що.
Просто адміністративна вакансія (навіть не робота) для галочки, для малювання тупих, нерепрезентативних, не показових, безглуздих тестів, якихось ’таблиць’, ’журналів’, ’підсумків’ по заданому шаблону. Це про що завгодно, але точно не про психологію і, тим паче, не про дітей.
Подвійна веселка• 04 февраля 2024
Автор, а у вас нет опыта? Хочу на второе высшее практическая психология идти. С чего работу начинать и где ?
Клептоманка
• 04 февраля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
я только заканчиваю бакалавра. Опыта работы в сфере психологии нет, в других есть
MacOS-ница• 04 февраля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Точно не з навчальних закладів. За садочок ще в принципі можна подумати, але теж такий собі досвід. Трошки цікавіше і корисніше в реабілітаційному центрі. Ось там вже десь та психологія трохи з´являється. Навіть більше з батьками, ніж з дітьми. Але з нову ж таки, яка ваша кінцева мета? Якщо ви бачите себе в приватній практиці - то які садочки? Шукати ще можна вакансії помічника психолога фірми, організації, помічник ейчара тощо.
Подвійна веселка• 04 февраля 2024
Ответ дляКлептоманка
Если не секрет, где учились?
Подвійна веселка• 04 февраля 2024
Ответ дляMacOS-ница
Да , реабилитационные центры, работа с убд, их семьями. Юнисеф , катарсис . Сейчас работаю ассистентом в школе в ес.
Шалена невинність• 04 февраля 2024
я работала шк. психологом. именно консультирования практически нет. Но опыта наберетесь в диагностике- тысячи тестов и обработок, рекомендаций,протоколов...навык проведения тренингов-это полезно, просвитницька робота-тоже интересно. Собственно, нучитесь всему, что связано с работой с детьми-готовность к обучению, адаптация, профориентация, личностная диагностика. когнитивная.....корекционно-развивающие занятия/программы корекционные, родит. собрания: консультации, семинары, тренинги для детей, родителей, учителей, аттестация учителей, масса писанины, журналов, отчетов...Оченьтяжело, в школе надо жить. Но это опыт.
MacOS-ница• 04 февраля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Цікаво. Можна, будь ласка, детальніше? Мова є чи з нашими дітками? Диплом порівняли, підтвердили? Теж в ЄС і теж на шляху до цього, є місце, але все дуже складно з документами. Можливо я не бачу якогось іншого варіанту?
Подвійна веселка• 04 февраля 2024
Ответ дляMacOS-ница
Есть во, не ностифицировала , но у меня и не пед. Прошла курс по месту ассистена педагога , сдала экзамен , получила сертификат , нашла работу в школе. Работаю ассистентом класса, но с нашими детьми, больше с одним ребёнком, у которого есть проблема обучения и социализации. Под руководством спец.педагога., ну , язык понятно)), не идеал , но учу дальше .
П.с. диплом буду ностифицировать , здесь если магист то считай Бог ))) ну и на психолога хочу поступить дистанционно в Украине.
MacOS-ница• 04 февраля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
В мене теж не пед, практичний психолог. Теж є школа і інтеграційний клас наших дітей, і вони готові мене брати. Але тут починається замкнене коло. Потрібна бумажка. Підтверджувати диплом, а це до року часу. Без диплома можна в якості асистента вчителя, але треба по вимогам або відповідний курс (а для нього мова), або знову ж спочатку. Чекаю підтвердження, вчу мову і думаю, що всеодно щось тут не те і повинні бути ще якісь варіанти.
Мені попередньо сказали, що мій тягне на магістра їхнього, плюс великий стаж. Але поки це все ні про що)
MacOS-ница• 04 февраля 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Можу запитати про зп і графік?
Подвійна веселка• 04 февраля 2024
Ответ дляMacOS-ница
У нас не было требования к языку, то есть его ни кто не проверял. Отучилась с переводчиком 🤕, написала практику (девочки местные помогли - проверили громатику ), экзамен выучила 😁. Потом ещё курс по языку допроходила . И сейчас в среде. Учу программу 3го класса, потом детям обьясняю, не просто в общем . Но по сути : курс ассистента.пед. - педагогика, специальная педагогика , психология. По работе : работа с учеником основная (и его родителями), беру ещё украинских деток если есть у кого проблемы, пару раз ставили на замену , но тяжело конечно, больше как ’догляд ’.
Подвійна веселка• 04 февраля 2024
Ответ дляMacOS-ница
Можу запитати про зп і графік?
Полставки, к сожалению, больше не дают, но у меня и маленький ребёнок, то есть норм. Зп 750евро , но это после повышения, была меньше.
КошкинДом• 04 февраля 2024
Ответ дляКлептоманка
Детей конечно же тоже нет?
Была у нас в саду психолог, молодая после универа. Поставили ее на замену, воспитатель взяла отгул. Ясли, прогулка, один трёхколёсный велик на всех. Все катаются по три круга, очередь. Одна девочка забила на эти конские правила, лицо кирпичом и катается 10й круг, малышня проявляет справедливое возмущение. Психолог с краснеющими ушами безрезультатно пытается словами достучаться до этой малолетней анархистки. А воспитатель подошла бы, сняла с велика и посадила бы на лавку подумать о своем поведении.
рукиЖимолости• 04 февраля 2024
автор, а чому саме шкільний психолог? я одразу після ВУЗу майже 2 роки працювала шкільним психологом, але це було більше 15 років тому і інших варіантів у мне не було, не було соцмереж, було лише сарафанне радіо.
І наліпки на стовбах (до цьогт на щастя не дійшла).
Зараз моїм колегам по 25-27 років і вони практикують і зароблять від 1500 грн/год.
Клептоманка
• 04 февраля 2024
Ответ длярукиЖимолости
Вони займаються приватною практикою одразу після вузу ? Без додаткового навчання у напрямку психотерапії?
рукиЖимолости• 04 февраля 2024
Ответ дляКлептоманка
Звичайно є і післядипломна освіта. Зараз вчимось разом на 4-річній програмі, і серед моїх одногрупників і лікарі-психіатри з багаторічним досвідом і такі молоді спеціалісти, наймолодшому - 21 рік. Останній курс універу. У молодих вже є своя професійна сторінка в соцмережах і вона вже дає стабільний потік клієнтів.
По-доброму їм заздрю, вірніше їхнім можливостям, які є зараз.
Але вони дуже професійні і освічені. Принаймі ті, з якими я спілкуюсь.
Клептоманка
• 04 февраля 2024
Ответ длярукиЖимолости
Вони розпочали професійні сторінки після певного терміну навчання на 4-х річній програмі або одразу як туди вступили? Я не наважуюсь до отримання диплому позиціонувати себе як спеціаліста. Що стосується додаткового навчання психотерапії, на те навчання що я бажаю (кпт) у мене на даний момент немає коштів.
рукиЖимолости• 04 февраля 2024
Ответ дляКлептоманка
Я не знаю, в який саме момент вони почали вести свої сторінки. Вам не треба позиціонувати себе як спеціаліста, ви можете позиціонувати себе як початківця, студента, заради досвіду і тд.
На те навчання, яке вас цікавить, з кожним роком конкурс все вище і вище, гроші там вже справа десята) Я на цій програмі зараз навчаюсь, якщо ви маєте на увазі УІКПТ.