Царівна Жабка• 04 февраля 2024

Бывшая обнаглела. Куда деть ребенка?

Муж сломал обе пятки. По дому не ходит, передвигается ползком, когда очень надо. Я беременна, 6 месяц, хожу еще на работу. Бывшая привезла детей, 12 лет и 4 года. Ладно 12, я не против. Но 4. Муж не справляется сейчас. Эту дуру ничего не волнует. Мальчик мало помогает, несамостоятельный. Девочка полуголодная, без внимания, целый день в планшете. Думаю отвезти ее к маме, вызвать милицию и оставить с ними под дверьми, предъявив справку, что муж на больничном. Я не буду сейчас сидеть с ее дочерью. Дети через выходные у нас. Но не в такой же ситуации приводить ей младшую. Кто с ней буде гулять, купать и все прочее? Этим занимался отец. 3 недели она входила в положение, а теперь устала.
автор Царівна Жабка • 05 февраля 2024
Ответ дляlith_oops
Я зрозуміла, що мати в них жахлива, але ж батько дітей - коханий чоловік авторки. В них не тільки мати є, вони не чужі люди.
Бог бачить, я геть не та людина, що якось особливо до родичей відноситься. І їм зі мною не повезло, і мені з ними таке собі. Але це - кохана людина, яку ти сам обираєш. Тож терпиш його родичів, близьких - тим більше.
Я розумію, мені легко казати, мені з чоловіком тільки кіт дістався, бо родичі дуже-дуже далеко живуть, дай Бог раз на три роки бачимо. Але все одно - це його діти. Я не розумію, як так. Це не тільки якоїсь там жінки діти....
Тут прям всі порадниці люблять сестер чоловіків, матерів? А дитина такий самий родич. Мала проблемна, шумна, не хочу я з нею возитись.

lith_oops• 05 февраля 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Ну в мене є відмазка, я своїх не виношу, рідні по крові мені всі дуже неприємні люди, та й я не зайчик. ))))
А в чоловіка всі чудові і інтелігентні, всіх люблю, кого знаю. Вони просто класні. Але в мене й чоловік неймовірний, заради нього і дитину терпіла б, що робити? І батьків, хоча батьки в нього також неймовірні.
lith_oops• 05 февраля 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Нічого не даю, то ниє. Я роблю як простіше мені. Мамі не подобається, то хай приносить їжу в судках
Я вас добре розумію, і мені шкода, що ви в такій ситуації. Особливо - вагітна. Але уявіть собі, що одного разу вона їх просто не забере. І що ви зробите? Віддасте в дитячий будинок?
Вам треба якось вчитися з цим жити. Адаптуватись.
По-перше зробіть тест.
По-друге чотирирічну дитину з гострим панкреатитом до лікарні везти вам, а ви вагітна, воно вам геть не треба. Я просто возила, вам не сподобається. Моя втиху орео наїлась. (((( А гострий панкреатит - дитина може вмерти, і буде не тільки на совісті, а й будуть розбиратись, хто довів до того. Майте на увазі.
Ви маєте себе максимально убезпечити.
Якщо ви не можете здихатись дитини, якщо ви її дійсно геть не любите і не терпите - принаймні зрозумійте, чи чоловіка це донька. Якщо чоловіка - шукайте спільну мову. Будьте краще, аніж її мама.
Зробіть тест до пологів. Бо не дай Боже ще та дитина, що вас буде ненавидіти, вашу десь упустить. (((( Або буде кричати і вашу будити, це дуже, дуже важко буде. ((((
І дайте собі відповідь на питання, що ви будете робити, якщо вона за дітьми не повернеться.
woman Warrior• 05 февраля 2024
Всю тему не читала.
Даже если троллит автор,то сама ситуация абсурдна.
Давайте отце на больничную койку детей спихивать, че уж там.
Привозить можно тому, кто может за них нести отвественность в полном объеме и ими заниматься. этими детми.Муж не может, это очевидно, жена не должна вообще ничего.
С бристом бы пообщаться по этим вопросам,чтобы объяснили, почем в Одессе рубероид.не может человек смотреть за ребенок четырех лет, если он временно инвалид.А автор не обязана, эти дети ей никто.
18 мнеУЖЕ• 05 февраля 2024
Ответ дляlith_oops
Ви ніби в рожевих окулярах? Які діти якої коханої людини?

Дівчата, діти окрім батьків НІКОМУ не потрібні. Ніяким другим чоловікам або дружинам. Ти народила - ти і забезпечуй та доглядай. Це сувора правда життя.

Тому і кажу - що в сучасному світі вкрай важливо жінці бути самодостатньою, щоб мати змогу, якщо що, подбати про дитину самостійно. Без допомоги чоловіка і без скидання на нову дружину. А якщо ви просите когось подивитись за дитиною - ви маєте бути впевнені, що з тією дитиною ніхто нічого поганого не зробить. Я не розумію - мало новин, де няня вбивала дитину? В Штатах нещодавно спіймали педофіла, який «допомагав» колегам по роботі, водив малих дітей в туалет торгового центру, кликав друзів, тих дітей гвалтували та знімали це на відео. Як в сучасному світі можна бути такими легковажними? Як можна давати комусь дітей не отримавши на це згоду обох дорослих вдома, особливо враховуючи те, що батько зараз недієздатний.

У випадку автора в дитини буде боліти живіт, чи сип якась буде - але я не бачу в чому тут можна автора звинувачувати. Годувала чим було - меню з нею не погоджували. Я повністю на її боці.

Я знаю про що кажу, я через війну була сама з дитиною цілий рік. І встигала і працювати, і зводити на розвивалочки, і разом на пляжі посидіти, і в басейні поплавати, і поїхати на вихідні в гори чи в Зоопарк. Так, в мене дитина на рік старша була (5 років) і він ходив вже в садочок до 3ї години. Але я в страшному сні не можу собі уявити кудись її запхати, чи комусь проблеми створювати навмисно. Бо це моє маля і я його люблю.
lith_oops• 05 февраля 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ

Я щодо цукерок написала тому, що свою дитину, яка нишком наїлась орео, возила швидкою в гастроентерологію. Так в нашої була страховка, ми хоч в комерційну їздили.
Дитина з гострим панкреатитом або гастритом - це точно не те, що потрібно вагітній авторці. А везти доведеться їй, бо покинути дитину банально не можна.
Тому це необачне рішення було. Як дівчинка покалічиться -то потім будуть мамині проблеми, але спершу будуть проблеми авторки.
Ну і якось швидше той би тест зробила на батьківство, щоб хоча б розуміти, чи має взагалі якесь відношення до тої дитини.
Ви - велика молодець. Там дітям мало що з мамою не повезло, але й по тату, бачте, є питання. ((( Жаль їх. (((
ТайТаке• 05 февраля 2024
Ответ дляlith_oops
Какие вопросы к отцу? Тут вопрос только к мамаше
Olga_72• 05 февраля 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Ну вот элементарно, она бежит на кухню. Мне надо вставать и идти за ней. Там ножи, химия разная. Я это делаю через раз. Папа не может.
Ви ж зібрались народжувати, чи ні? Думаете що 4 річна дитина не знає що таке ножі , що можна брати, а що ні? Вона вже повинна була засвоїти правила поведінки в батьківському домі. Якщо ні, то то ваш прокол, і п´яти чоловіка тут ні до чого.
Принцепесочка• 05 февраля 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ахах, ну значит с диатезом. Я бы на месте автора регулярно именно так и поступала. И сделала бы еще тест на отцовство на всякий пожарный 😆 судя по таким комментам, как Ваш и сомнениям мужа автора - там 90%, что ребенок не мужа автора 🙈😄
Травили бы ребенка конфетами?

Принцепесочка• 05 февраля 2024
А вообще автор ваше личное равноправие закончится с первым криком ребенка.У мужа заживут те пятки.Но вот дальше, как посидите с младенцем, а дальше не с младенцем, кск поймете, чтт оно такое, когда папа может схватить курточку и уйти на целый день, а ты все.Когда все твои шикарные планы рушат рвота и температура.Или ветрянка.А дневной сон...и это целыми годами на тебе.Дойдет, почему человек хотел просто иметь выходной.
И, кстати, 12летний мальчик когда вы без младенца и подросток, когда вы на руках с ребенком- две большие разницы.
Моська-слон• 05 февраля 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Це яка саме?))) та, яка отруєне яблучко давала, чи та яка по проліски відправила в люту зиму? ))) Чи може мачуха Попелюшки чемно себе вела, коли та вся в золі брудна ходила. Чи батько там сліпий і не помічав, що вона брудна і зачухана? ))

Суть в том, що окрім вас вашим дітям ніхто нічого не винен. Особливо молода нова дружина.
Всі вони почали це робити лише після смерті чоловіка. Поки живий був батько дівчатка прекрасно жили
Принцепесочка• 05 февраля 2024
Ответ дляlith_oops
Боже, робити дитині панкреатит, рідній дитині свого коханого, через те, щоб взяти гору над чотирьохрічною дівчинкою? То най би вже якоїсь отрути, щоб швидко...
Капець що діється....
+1000 і це ж сама вагітна.Так ненавидити дитину, яка просто дитина.І за карму не страшно...
Принцепесочка• 05 февраля 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Мама была недовольна, потому что обычно муж отвозил детей. Также пыталась скандалить, когда муж попросил не привозить пока младшую. Про леченный еще до травмы мужа зуб она уже и думать забыла, не то что благодарной быть. Она вообще заявила, что ей зубы испортила беременность и он обязан ей их оплачивать Старший не хотел уходить. Мама была зла еще и за это на него. Тут все жалеют мелкую. А мне жаль парня. Надо его таки забирать
’Мелкой’ 4 года, это ребенок, который не виноват ни в чем.Она не может стать по мозгам завтра же 12летней.Если у них мама неалекватная, то ребенка со скалы скинуть, раз не повезло с родителями?
ФсеСама• 05 февраля 2024
Ответ дляТака бойова Я
вы отчим? а то я аж зависла сначала
Я мама
автор Царівна Жабка • 05 февраля 2024
Ответ дляOlga_72
Мій прокол? Я взагалі ій нічого не винна
автор Царівна Жабка • 05 февраля 2024
Ответ дляПринцепесочка
Я не забов´язана її любити і просто ігнорую, наскільки можливо. Не можна цукерки? Ну то в нас їх і небагато було, чоловік не їсть, я мало. То мама їй збсобою й дала. Желейки, чупа чупси, якісь довгі і тягучі, майже првний дитячий рюкзак. В мене рошеновські до чаю стоять. То й претензії до мами, вона тягала те, що їй дали
автор Царівна Жабка • 05 февраля 2024
Ответ дляПринцепесочка
В мене багато подруг і родичів. Не всі діти в такому віці такі, як ця. Є цікаві дітки. А ця неприємна
автор Царівна Жабка • 05 февраля 2024
Ответ дляФсеСама
Я мама
Лесбіянка чи що? Звідки у вас дружина?
Деловитая• 05 февраля 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Спасибо. Я старшего хочу забрать, так как он действительно нравится мне. Он приятный парень, эрудированный. С ним есть о чем поговорить. Будет хорошим братом и другом братику. Я буду знать, что мой ребенок не останется в этом мире один
Та його ж таким гарним і ерудованим хтось простив, і явно не татусь заморочувався. А саме така неприємна мати.

автор Царівна Жабка • 05 февраля 2024
Ответ дляДеловитая
Явно татусь. Бо жив тоді з ними. Мама тільки Буратіно прочла, яко щось й читала в своєму житті
Баба Йога• 05 февраля 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Вы прям как мой бывший) слово в слово)) и старшего он заберёт, чтоб алименты не платить кстати, и ещё там есть выгоды, как и у вас насчёт того ребенка. А я тварь неблагодарная и прочла им за всю жизнь полкниги, и это всё что я для детей сделала)
Правды в этом 0, так что вы это можете рассказать кому то кто далек от таких ситуаций, а так то у вас свой шкурный интерес с тем ребёнком
Баба Йога• 05 февраля 2024
По факту, все ваши ,,факты,, про мать детей, только ваши домыслы, если бы она со своей стороны рассказала ситуацию, думаю мы бы узнали много нового)
автор Царівна Жабка • 05 февраля 2024
Ответ дляБаба Йога
Какой интересно шкурный интерес? И пояему, по-вашему, ребенок сам хочет жить с папой?
автор Царівна Жабка • 05 февраля 2024
Ответ дляБаба Йога
А зачем мне ее ситуация? Парня заберем, муж согласился после этих выходных на ДНК, я вчера ему это еще раз предложила, как тут советуют, пока он зол на бывшую. Дай Бог, она не его. И проблема решена
Идууу--уууу блин• 05 февраля 2024
Ответ дляlith_oops
Хіба чужій? Це діти її коханого чоловіка, його найближчі, найрідніші люди - може, після неї. А може й ні, як буде чудити.
Нет, дети мужа, у которых есть их мать - этт чужие дети
Идууу--уууу блин• 05 февраля 2024
Ответ дляLuxurygirl
А вот прям до этого вот именно муж автора все время о них заботился и прям выготовлял той малой
Да да конечно
Такая нужна что у них взаимная опека
Ну так автор тем детям не обязана выготавливать
Вот пусть муж и опекает, как может
Жрет малая одни конфеты, ходит с невытертой задницей ну и ок, раз матери ок
Идууу--уууу блин• 05 февраля 2024
Ответ дляlith_oops
По-перше зробіть тест.
Ви маєте себе максимально убезпечити.
И сего это автор повезет больного ребенка? Она имеет полное право с ней не ехать, скорую вызовет и контакты матери даст да и все, а те пусть уже мамашу вызванивают
Принцепесочка• 05 февраля 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
И тем не менее, это ребенок.Устраивать мести, прям ненавидеть ребенка..будучи беременной..Она вообще ни в чем не виновата.Ни в малахольном папе, ни в мамке-кукушке.И, не поверите, вас и брата старшего она напрягает не из вредности, а в силу возраста.Старший хоть 10 лет рос при полной семье и папе в доме, а тут...Что ж ее притопить, как котенка теперь?
Да вы ей ничего не должны, но вы выходите за эти рамки в негативную сторону.Ааа, мол я не обязана следить, вот счас там ножи и химия на кухне, вот узнают ее папка с мамкой, кск ее на меня скидывать.Это живой маленький человечек, вам будет веселее, если она выколет глаз или выпьет доместос, чтоб ’ поняла, какая она не такая, как другие послушные дети?’...
Идууу--уууу блин• 05 февраля 2024
Ответ дляМоська-слон
Чего это? За подснежниками папашка лично дочурку в лес отвез по прихоти второй жены
Идууу--уууу блин• 05 февраля 2024
Ответ дляПринцепесочка
Мне бы пофиг было на чужого ребенка, пусть пьет что хочет