Пиши-пропало• 04 февраля 2024

Кіста гайморової пазухи.

В кого була?
Як оперували? Можливо підкажете вартість операції?
В мене шок....
Боюсь....
дожену і ощасливлю• 04 февраля 2024
У мене також нашли коли мрт голови робили. 2,5 см розмір. Сказали нічого не робити. Вони у багатьох людей є.

Сиренькая• 04 февраля 2024
Ответ дляЯ не тону
А в кого саме робили?
Лікар Руденька Катерина
Сиренькая• 04 февраля 2024
Ответ дляПиши-пропало
На мрт вказано, що кіста.

А як вияснили, що пухлина, гістологію робили?
Все, що видаляється, відправляється на гістологію, такі правила
Сиренькая• 04 февраля 2024
Ответ дляВесела моль
Была огромная на всю пазуху. Удалили, снова выросла, небольшая, нужно следить. При чем на корнях верхних зубов, но все зубы живые, с нервами.
А раньше были чпсио гаймориты, делали рентген, темная область, прокол. Оказывается, каждый раз прокалыкали кисту, потом она набиралась снова
Ви слідкуйте. Бо кіста на зубі вклала мене на операційний стіл
Бо лопнула і гній пішов в гайморову пазуху
Зуб не врятували
І до того як лопнула взагалі мене ніяк не турбувала
Сиренькая• 04 февраля 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Це за умови, що вона не турбує вас