Бойова• Изменено 04 февраля 2024

Дорогие столовые приборы, стоит того?

Нужен набор ложки-вилки.
Думаю взять тот же krauff недорогой, или wmf подороже.
Или возможно порекомендуете оптимальный вариант.
vinika• 04 февраля 2024
Торовую марку Эпицентра Flamberg...
брати набор, 4 года служит и как новый

Tammy21• 04 февраля 2024
Беріть ті, які ок по якості і більше подобаються за формою. Бо якщо то для вас важливо, потім все одно зміните.
Скажений гудзик• 04 февраля 2024
Я люблю вінтаж.
Є красиві мельхіорові,це класика.
Але не нав*язую свою думку
Некомильфо• 04 февраля 2024
Лучше всего серебро и мельхиор.
Все остальное просто ложки-вилки, берите любые, разве что сталь 18/10.
Невісточка ж• 04 февраля 2024
Мені форма ще потрібна має бути. Це смішно, але останні столові прибори купила, коли відпочивали в Іспанії, в маленькому маркеті, там вони поштучно продавалась, типу швидко перекусити салатиком з коробки. І мені так сподобались, що нагребла всього.
english book• 04 февраля 2024
В чоловіка в родині кожен користувався своїми столовими приборами. Ну і я заодно звикла до цього. В чоловіка вінтажні, з накладками.
Я замовляла теж для себе, не пам´ятаю виробника. Український, робить всяке різне.
ГейСюда• 04 февраля 2024
У меня wmf,нравится