Королева ганделику• 04 февраля 2024
Кандидатуру она с снимает с конкурса....
Как за бюджетные деньги раскрутиться так первая была, а как достойно вести себя во время голосования так нет.
Какой должен быть ответ:
1 никакого снятия с конкурса, вам в этом Отказано.
2 были выложены бюджетные деньги - делим на всех участников, вам выставляем счет
Какой должен быть ответ:
Бабульція• 04 февраля 2024
Ответ дляНі грама
А кто прошел на Евровидение?
Ще ніхто ) Дія налажала з голосуванням і злягла
Ні грама• 04 февраля 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Да?
Luxurygirl• 04 февраля 2024
Ответ дляБабульція
Так, це проплачена кампанія, а не «завірусилася», як тут вже пишуть )))
Да песня вообще шо попало…
Но видимо это лучшее что было
Luxurygirl• 04 февраля 2024
Ответ дляБабульція
Внезапно:)))
Перша скрипка• 04 февраля 2024
Ответ для60 метрів сметани
11 лямов нужно было освоить по карманам. А на дроны пусть дураки донатят.
Що за маячню Ви пишете? Дронами займаються МО, оборонпом, союзники та волонтери, а концертами і суспільно-культурними заходами Міністерство культури, викреслимо його, залишимо без фінансування, залишимо діячів культури без підтримки , що отримаємо? І тоді знову такіяк Ви будуть нити, що от держава без культури. Кожен має займатися своєю справою.
Ні грама• 04 февраля 2024
Ответ дляСтервочка
Сьогодні ввечері оголосять, ще голосуваня продовжується
Так, це вже буде не актуальне голосування. Тому що проголосують не за виступ, а за піар.
Стервочка• 04 февраля 2024
Ответ дляБабульція
І на засаді чого ж ви це стверджуєте?
Пенек Возмездия• 04 февраля 2024
Ответ дляСтервочка
І на засаді чого ж ви це стверджуєте?
Удалено администрацией...
Ні грама• 04 февраля 2024
Я думала, що пройде Джері. Але побачивши виступ - такий відстій був. Скільки піару, а виступ ніякий. Вони навіть в двадцятку не ввійдуть з такою подачою. Да і правда тема релігії не доречна, як сказала Джамала.
Їх на самому Євробаченні можуть завалити судді за релігію, бо в Європі вже дуже багато мусульман та ін. релігій.
Стервочка• 04 февраля 2024
Ответ дляНі грама
Так ніхто і не зобов´язаний голосувати за поодинокий виступ, на якому можуть бути проблеми зі звуком.
Голосують за те, яка пісня на їхню думку здатна виграти Євровіжн.
Ні грама• 04 февраля 2024
Ответ дляСтервочка
Та ні ж, номер там має величезне значення.
Стервочка• 04 февраля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Удалено администрацией...
Що вас так шокувало в моїй мові?
Стервочка• 04 февраля 2024
Ответ дляНі грама
Де? На Євровіжн? Вони і знати не знатимуть як саме ці дівчата виступали на нацвідборі
Там має значення поточне шоу.
жар-птица Нюра• 04 февраля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Ааа. Тю. Лучше бы Алёна Алёна с джерри снялись)
что вы! эти выскачки сейчас наклепали патриотических песенок и на пике популярности.
Пенек Возмездия• 04 февраля 2024
Ответ дляСтервочка
Що вас так шокувало в моїй мові?
Удалено администрацией...
60 метрів сметани• 04 февраля 2024
Ответ дляПерша скрипка
А кто занимается барабанами, брущаткой, парками? Бюджет страны один. И если в нем нет денег на войну, ни на что другое не может быть и подавно. Если сейчас не сдержать русню, то культура это будет последнее, о чем вы вспомните. И когда ВПО, людям потерявшим все, отменяют выплаты из-за пустой казны, но при этом снимают сериалы и финансируют развлекуху типа Евровидения, то возникает закономерный вопрос о приоритетах этой страны. На ребенка выплата 860 грн, у потерявщего конечности пенсия 2500 грн. Вы точно уверены, что Евровидение это единственное, что сейчас нужно финансировать? Если да, то давайте поступать как с военными сборами: открыли банку на Евровидение, как небайдужие со своих карманов накидают туда 11 миллионов грн - так и шоу маст го он.
Стервочка• 04 февраля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Удалено администрацией...
Тобто на вашу думку такого виразу не існує і ви можете запропонувати кращий варіант? Ану, порадуйте мене.
Пенек Возмездия• 04 февраля 2024
Ответ для60 метрів сметани
тут маленьке зауваження ,але барабани і парки то бюджет міста .Децентралізація давно
60 метрів сметани• 04 февраля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Если фронт рухнет, то убегать будут и централизованные, и децентрализованные.
Пенек Возмездия• 04 февраля 2024
Ответ дляСтервочка
На засаді то ви переклали на основании .Українською вираз звучить на підставі
ОленаЖабаЗелена• 04 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Чому? Ну от чому професійний спорт, який точно не про здоров´я то ок, а пісні -- ні?)
томущо спорт - це подолання себе, а пісні - це розвага.
найголовніша і єдина зараз пісня для та про Україну - це ’плине кача...’ все!!(
Кондуктор маршрутки• 04 февраля 2024
Ответ длямесяцкие
Это точно и сколько миллионов это будет стоить. Лучше бы дроны для армии закупили.
а дрони всі на кухнях повинні ліпити.. нам обіцяли мілліон дронів..--- це в день більше 3 тис..
(Всі ми дроноскаладачі!! - не забуваєм.)
Пенек Возмездия• 04 февраля 2024
Ответ для60 метрів сметани
Коли влада почала втручатися в бюджети міст окремих (які замало давали на війну і багато на брущатку ),то мери поїхали до Европи скиглити що їх прітєсняют .
Я згодна з вашою позицією ,але так не законно виявляється
жар-птица Нюра• 04 февраля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Как сказал пиано бой, мобилизация артистов касаться не должна. Они же артисты.
пиано бой, эти здоровые два ведущие мужики.. ну ладно Данилко слепой, а тот второй в жюри вполне бы пригодился в армии.
За ким я буду?• 04 февраля 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Но у них бронь
жар-птица Нюра• 04 февраля 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
За 9 номер больше видела от блогеров призывов
номер 9 Циферблат? мне они единственные, кто понравились.
Та никада в жизни• 04 февраля 2024
Ответ для60 метрів сметани
100% поэтому я давно не доначу.
Та никада в жизни• 04 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Ви справді не розумієте чому України важливо себе піарити? Ми повинні бути усюди, на всіх виставках, у турах, у всіх більш-менш значущих суспільних течіях. Усюди! Щоб світ не ’втомився’. Знову(
К сожалению это не поможет, а учитывая напряг с деньгами, лучше бы на армию потратили или на людей обездоленных (
ЗавЛабСнаб• 04 февраля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
А можна імена тієї половини? Лорак з повалій чи шо? Чи царіца асті чи як там ту дєвіцу звуть?
Удалено администрацией...
Чумацький Шлях• 04 февраля 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Удалено администрацией...