Принцепесочка• 04 февраля 2024
Тіндер - платний?
Через 3 роки перерви знову зареєструвалась в тіндері. Тепер бачити, хто тебе лайкув можна лише купивши тіндер gold?
Раніше, здається, бачити можна було безкоштовно
Радуга-дуга• 04 февраля 2024
Ні, це завжди було платно.
Але нащо воно вам? Лайкайте тай все. Все одно не факт що вам сподобаються ті хто вас лайкнув
Джем Шакіри• 04 февраля 2024
Як доля то знайде)) Я заради прикола зареєструвалася (подивитись які чоловіки поруч), забула. Хто лайкав не бачила бо не платила. Сама нікого не лайкала бо не подобався ніхто, а потім вже і не дивилася. Воно мені щось там пропонувало, заплати і дивись, але ж на кого тут дивитись?) А потім дали пропозицію, мовляв подивись хто тебе лайкнув. Я глянула і від жалості лайкнула. Ну блін, таке нещасне, пожаліла... Коротше, дівчата, ми давно разом)) Виявився дуже симпатичний, харизматичний в житті. Адекватний та розумний. Принаймні, більш-менш адекватний))))
Принцепесочка
• 04 февраля 2024
Ответ дляLysiiiiii
Якраз фільм передивилася )
Про афериста із Тіндера?)
Принцепесочка
• 04 февраля 2024
Ответ дляLysiiiiii
Да
Теж бачила) Попереджений, значить, озброєний)
Але від відчаю знов повернулась на цей тіндер, інших варіантів немає(
Ответ дляПринцепесочка
Ми з чоловіком дивилися і він ніяк не зміг зрозуміти що таке сваха, Тіндер і що до чого 🤣🤣🤣
Довелося все йому детально розповісти.
Надіюсь додаткових питань не виникне 😂
Довелося все йому детально розповісти.
Надіюсь додаткових питань не виникне 😂
Принцепесочка
• 04 февраля 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Блін, ору
Але якщо серйозно, то ваша розповідь надихає)) Я все ше сподіваюсь, що доля знайде)
Принцепесочка
• 04 февраля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Ні, це завжди було платно.
І то правда, по суті платиш лише за можливість фотки подивитись, але не знаєш же, яка людина все одно
Принцепесочка
• 04 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Так, все тепер платно
Жесть) Помітила ще, що якісь нові штуки з´явитись, але платити за те, щоб бачити, хто тебе лайкнув..
Радуга-дуга• 04 февраля 2024
Ответ дляПринцепесочка
Я вам більше скажу я колись заплатила (давно вже) а там були якісь турки які мені не впали взагалі. Гроші впусту. Більше не експериментувала) лайкала так і пари співпадали
Джем Шакіри• 04 февраля 2024
Ответ дляПринцепесочка
Блін, ору
Бажаю щастя!