04 февраля в 16:46

Остання моя тема. Про невістку та її дивну поведінку.

Хоч тут і всі стають на бік невістки. Але. Як на мене вона себе дуже дивно поводить. Недавно взнала у сина, що невістка спеціально знайшла квартиру на окраїні міста подалі від нас, щоб я не їздила до них. Він не прямо сказав, але натякнув. Що кращі родичі-це дальні родичі. Хоча змога у них була і вийняти квартиру поближче до центру Києва, поближче до нас. Але на цьому наполягла саме невістка, саме вона обирала район. Це не дивно? Вона не проти мене? Я ще й винна тут на порадниці у всіх гріхах невістки. Хоча вона теж себе дивно поводить. А я б навпаки, якщо б вони поблизу жили, то я б приїздила і допомагала. Доречі, з попередньої теми, вирішила не звати сьогодні невістку на день народження доньки. Донька не хоче її бачити, також ображена, що вона так відноситься до мене. Хоче бачити тільки племінника.
16 49
Все питаю зарання 04 февраля в 16:46
Бабко, йдіть за стіл
Бджолина королева 04 февраля в 16:46
Честно последняя? Вас Санта Барбара увлекла.
5 18
Ло Шарик 04 февраля в 16:47
Та не розпинайтеся вже тими трольними темами)
Ванна Тазиковна 04 февраля в 16:47
Не читала всіх ваших тем , але очевидно, що невістка розумна
Міняйловна 04 февраля в 16:47
Я б на ее месте в Канаде квартиру сняла
35 13
Спішу - перекидаюсь 04 февраля в 16:47
ТРОЛЛЬ НЕ МРЖЕТ УСПОКОИТЬСЯ
1 19
Міняйловна 04 февраля в 16:48
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
ТРОЛЛЬ НЕ МРЖЕТ УСПОКОИТЬСЯ
Самое эффективное успокоительное для тролля - бан
В шоколаде 04 февраля в 16:48
Автор, так це ж правда. Любов вимірюється кілометрами.
’А я б навпаки, якщо б вони поблизу жили, то я б приїздила і допомагала.’ - нафіга їм ваша допомога???
Викупана 04 февраля в 16:48
а невестка-то права)
6 1
Tammy21 04 февраля в 16:49
Чекаю на другий сезон зі сторони невістки))
Ирина_Б_ 04 февраля в 16:50
за какой такой грех невестка расплачивпется 😂
Тётя Хрюша 04 февраля в 16:50
Для чого вам навʼязуватися,як вона не хоче з вами спілкуватися?Вам нема чим зайнятися?
В танке 04 февраля в 16:51
Автор, ми все одно на боці невістки. От бідна дівчина, ви й тут їй все ламаєте. Вона вимушена жити в гіршому районі міста, десь на окраїні бо ви б їй не дали б життя просто. Хоча могла б жити з дитиною в кращому районі, якщо б не ви. Валіть вже з того Києва. В якесь село чи ПГТ. Хай живуть собі діти спокійно і вільно, а головне без вас.
5 10
Екатерина27 04 февраля в 16:51
А невестке с сыном нужна ваша помощь?
Твоя подружайка 04 февраля в 16:52
Это Вы та свекровь которая мастурбирует?
Єдина Країна 04 февраля в 16:52
Автор, вы отличились так, что невестка хочет быть от вас дальше.

Такими темпами к немцам сбежит от вас )

Занимайтесь дочкой своей ))

И вообще втягивать 11-летнего ребёнка в обиду, дно.

А ваша свекровь где и муж?
ТайТаке 04 февраля в 16:52
Где попередние темы?
автор Майская киска 04 февраля в 16:52
Ответ дляВикупана
а невестка-то права)
Чому це? Вона права? Їй би навпаки з моєю допомогою легше було б.
Єдина Країна 04 февраля в 16:53
Ответ дляТвоя подружайка
Это Вы та свекровь которая мастурбирует?
Та, что няней работает и от того ребёнка передаёт смеси, памперсы, говорит невестка, что ее сын моет посуду лучше )
Бабо-лебідка 04 февраля в 16:53
Вам не остогидло тролити? Бо якби Ви були в реальному житті від вас треба жити в іншій країні подалі і від вас і вашої донечки.
Відчепіться від невістки вже, і зарубайте на лобі що вона вам нічого не винна. Не треба їй ваші приходи і помочі з такими виливанням гівна.
Додекаэдр 04 февраля в 16:53
Ответ дляВсе питаю зарання
Бабко, йдіть за стіл
Як файно сказали птнх, бабка))
Єдина Країна 04 февраля в 16:53
Ответ дляВ танке
Автор, ми все одно на боці невістки. От бідна дівчина, ви й тут їй все ламаєте. Вона вимушена жити в гіршому районі міста, десь на окраїні бо ви б їй не дали б життя просто. Хоча могла б жити з дитиною в кращому районі, якщо б не ви. Валіть вже з того Києва. В якесь село чи ПГТ. Хай живуть собі діти спокійно і вільно, а головне без вас.
К немцам )
Твоя подружайка 04 февраля в 16:53
Ответ дляТайТаке
Где попередние темы?
Тоже самое, только крест на крест
Пускаю бісики 04 февраля в 16:53
Ответ дляМайская киска
Чому це? Вона права? Їй би навпаки з моєю допомогою легше було б.
Ні, якраз з вашою важче.
автор Майская киска 04 февраля в 16:53
Ответ дляМіняйловна
Самое эффективное успокоительное для тролля - бан
Для вас також. Я тут взагалі підтримку шукаю.
Викупана 04 февраля в 16:53
Ответ дляМайская киска
Чому це? Вона права? Їй би навпаки з моєю допомогою легше було б.
тролль
Играю у края 04 февраля в 16:53
Вона не просила про допомогу. Ваше бажання «спричинити добро» та врятувати їх, ваше НЕ бажання чути, що вас забагато - ось що призвело до ситуації, що склалася.
Ви і ваша донька можете ображатися скільки завгодно. На самих себе і невміння поважати КОРДОНИ іншої людини та іншої родини (родини вашого сина)
Твоя подружайка 04 февраля в 16:54
Ответ дляМайская киска
Для вас також. Я тут взагалі підтримку шукаю.
Мастурбация успокаивает
Одна_на_всей_планете 04 февраля в 16:54
Ответ дляМайская киска
Чому це? Вона права? Їй би навпаки з моєю допомогою легше було б.
Видимо нет, подумайте почему. Вот я бы Вам подошла, выбрала квартиру по ближе к сверкови, но увы ей пока не скажешь помогай она не помогает...
Міняйловна 04 февраля в 16:54
Ответ дляМайская киска
Для вас також. Я тут взагалі підтримку шукаю.
И как успехи в поиске?