Майская киска• 04 февраля 2024

Остання моя тема. Про невістку та її дивну поведінку.

Хоч тут і всі стають на бік невістки. Але. Як на мене вона себе дуже дивно поводить. Недавно взнала у сина, що невістка спеціально знайшла квартиру на окраїні міста подалі від нас, щоб я не їздила до них. Він не прямо сказав, але натякнув. Що кращі родичі-це дальні родичі. Хоча змога у них була і вийняти квартиру поближче до центру Києва, поближче до нас. Але на цьому наполягла саме невістка, саме вона обирала район. Це не дивно? Вона не проти мене? Я ще й винна тут на порадниці у всіх гріхах невістки. Хоча вона теж себе дивно поводить. А я б навпаки, якщо б вони поблизу жили, то я б приїздила і допомагала. Доречі, з попередньої теми, вирішила не звати сьогодні невістку на день народження доньки. Донька не хоче її бачити, також ображена, що вона так відноситься до мене. Хоче бачити тільки племінника.
В танке• 04 февраля 2024
Ответ дляМайская киска
Та ви тут її вже не знаєте, як розписати і культурна, і розумна… Так-так…
Так, і розумна, і культурна. Не те що ви…
Отжигающая• 04 февраля 2024
і взагалі: хату перепишіть на невістку і пенсійну картку їй віддайте, а ще може які грошики в синьому носку є? тоді і їх віддайте, вам вже мало чого потрібно буде в тому ПГТ))

це на додачу до коменту №13 анонима В танке .
маминаБубочка• 04 февраля 2024
Не лізьте до них бо ворогом станете. Внуки там є? Якщо маленькі- запропонувати допомогу на словах. Не вчити і не давати непрооханих порад. Там своя сімя, ви живіть своїм життям вже.
Бамбарбия! Кергуду.• 05 февраля 2024
Ответ дляМайская киска
Ні. Вона звичайно не ідеально, і не хазяйка. Але син її любе, це видно. Тому ні.
Вибачте, але Ви це робите, хоч і не свідомо. Бо терпіння закінчується, у мене так через 14 р кінець настав.