Майская киска• 04 февраля 2024
Остання моя тема. Про невістку та її дивну поведінку.
Хоч тут і всі стають на бік невістки. Але. Як на мене вона себе дуже дивно поводить. Недавно взнала у сина, що невістка спеціально знайшла квартиру на окраїні міста подалі від нас, щоб я не їздила до них. Він не прямо сказав, але натякнув. Що кращі родичі-це дальні родичі. Хоча змога у них була і вийняти квартиру поближче до центру Києва, поближче до нас. Але на цьому наполягла саме невістка, саме вона обирала район. Це не дивно? Вона не проти мене? Я ще й винна тут на порадниці у всіх гріхах невістки. Хоча вона теж себе дивно поводить. А я б навпаки, якщо б вони поблизу жили, то я б приїздила і допомагала. Доречі, з попередньої теми, вирішила не звати сьогодні невістку на день народження доньки. Донька не хоче її бачити, також ображена, що вона так відноситься до мене. Хоче бачити тільки племінника.
Перемелица• 04 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Чекаю на другий сезон зі сторони невістки))
А я б хотіла почитати, як автор живе з донькою, а ще ж і син був, в однокімнатній квартирі?
Може варто своїм життям зайнятися?
Майская киска
• 04 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
Автор, вы отличились так, что невестка хочет быть от вас дальше.
Такими темпами к немцам сбежит от вас )
Занимайтесь дочкой своей ))
И вообще втягивать 11-летнего ребёнка в обиду, дно.
А ваша свекровь где и муж?
Такими темпами к немцам сбежит от вас )
Занимайтесь дочкой своей ))
А ваша свекровь где и муж?
В мене немає чоловіка. Розійшися років 7 назад.
Пускаю бісики• 04 февраля 2024
Ответ дляМайская киска
Допекли? Втік?
Играю у края• 04 февраля 2024
Ответ дляМайская киска
Чому це? Вона права? Їй би навпаки з моєю допомогою легше було б.
Наздогнали та врятувати ))))
Заспокойтесь вже і займіться СВОЇМ життям. Своїм розвитком, хоббі, друзями, оселею і тд.
Міняйловна• 04 февраля 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Мастурбация успокаивает
Хаха
Захотела доипаться к невестке, подрочила и все прошло)
Бабо-лебідка• 04 февраля 2024
Ответ дляМайская киска
Ви як моя свекруха б допомогали? Приїхали, сіли б на диван, приперли свою доню і танцюй кругом вас. І тільки двері в 6.30 коли дитина тільки заснула, відкриваються, а вона: вставай, я стіко не спала, бо в мене корови і хайзяйство.
Некомильфо• 04 февраля 2024
Отстаньте от невестки и живите свою жизнь! Чем дальше ,тем роднее ! Мамо, отъ€бите¢ь от семьи сына
Твоя подружайка• 04 февраля 2024
Ответ дляМіняйловна
Хаха
Если бы все свекрови пользовались этим методом....
Міняйловна• 04 февраля 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Да тут уже была тема, как свекровь воспользовалась, а ее невестка застукала
Бабо-лебідка• 04 февраля 2024
Ответ дляМайская киска
Найкраща допомога з такою свекрухою - це не чути і не бачити ні її, ні всіх кого вона за собою пре на голову.
Спішу - перекидаюсь• 04 февраля 2024
Ответ дляМіняйловна
Самое эффективное успокоительное для тролля - бан
Самое смешное,что люди ведутся и начинают серьезно советовать,а автор сидит и смеется
ДеньгиНеСдаю• 04 февраля 2024
Ответ дляМайская киска
Мама, идите займитесь собой. У вас хреновая фантазия.
Перемелица• 04 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Ого. Там ще і однокімнатна. Взагалі екстрім(
Перший том історії - невістці зателефонувала мама, вона пішла у ванну говорити з мамою, бо однокімнатна квартира і не було де розмовляти без посторонніх. Свекруха влаштувала скандал. Невістка тепер морозиться від неї.
Єдина Країна• 04 февраля 2024
Ответ дляМайская киска
Свекровь виновата?
Общаетесь ли со своей свекровью?
Ласую колобками• 04 февраля 2024
Ми чекали вашу тему
не довго довелося чекати.
Син везе племінника?
не довго довелося чекати. Син везе племінника?
Бабо-лебідка• 04 февраля 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Треба з когось крові напитись, а невістка чужа кістка підходящий варіант.
Варена цибуля• 04 февраля 2024
Хоспаде отвалите от невестки, вы какая то озабоченная мягко говоря
В танке• 04 февраля 2024
Ответ дляМайская киска
Вона б чокнулась з вами і з вашою допомогою. Нащо їм всралась ваша допомога? От скажіть мені? Якщо ви самі казали тут, що вона живе в одному місті з вами і постійно сама з дитиною. Якщо вона справляється сама, то ви там потрібні, як корові сідало. Автор, я з Києва і приїхати з Правого на Лівий, я так зрозуміла, що вони на Лівому живуть. Проблеми немає. Якщо звичайно захотіти. Вам же не потрібно приїздити до неї кожного дня і в час пік. Хотіли б допомогти, вже б допомагали, а не пости на форумі писали про невістку. І навіщо ваша допомога? Якщо там ще одна бабуся є. Ви нуль 0️⃣ ідіть до дочки за стіл.
Khmelnichanka• 04 февраля 2024
Ответ дляМайская киска
Та не хоче вона Вашої допомоги, не хоче! Ви можете це зрозуміти? Чи до Вас не достукатись?
Organic• 04 февраля 2024
Ответ дляМайская киска
можемо його привітати
Міняйловна• 04 февраля 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ну так это ж самая актуальная тема, свекровь и невестка
Ответ дляПеремелица
Дякую. Пропустила цей випуск)))
Дивно що невістка в інше місто не переїхала.
Майская киска
• 04 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
Свекровь виновата?
Общаетесь ли со своей свекровью?
Ні. Не спілкуємось.
Ласую колобками• 04 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Дякую. Пропустила цей випуск)))
Другий том - невістка погано миє посуд. Але гарно фарбується.
Бабо-лебідка• 04 февраля 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Ну я вам скажу, хоч я знаю що автор тролиця, але в мене така сама туга свекруха і цілком таке може бути. Єдине, що вона ніколи не освоїть телефон, а тим більше порадницю.
Майская киска
• 04 февраля 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Так какой район выбрала невестка ?
Троєщину. Там орендували житло.