kanareyka_tweety• 05 февраля 2024

А вас не дратують постійні селфі Залужного?

Особливо на тлі критичної ситуації в Авдіївці. Постійні фотки з кабінету з кумом Шапталою, письменниками, музикантами, равином, кримськими татарами... Просто нема слів, швидше б його зняли. Можна по-різному ставитися до Сирського, але він постійно на фронті й фоткається тільки з бійцями.
Inna-b773• 05 февраля 2024
Ответ дляmusilda
А,вы думаете что всем командует Залужный? Я вам так скажу,если бы Зеленский чаще слушал Залужного,больше жизней бойцов удалось бы спасти
І це так. Хто звільняв Балаклію, Ізюм -ті хлопці і прямо говорять-якби Залужного не тормозив Зе, ми були б вже далі. В мене просто чоловік там, в танкових військах.
Inuk• 05 февраля 2024
Десь я вже це читала .. А, у Марʼяни Безмозкої))
smilingsky2010• 05 февраля 2024
Ответ дляПекельнаКрасуня
70% народа идиоты ж, да?))))
не только лишь всем дано понять что лучше порошенка нет
73% идиоты
КатаринаФонБора• 05 февраля 2024
Ні… Єрмак заспокойся.
smilingsky2010• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Жах, скільки тут порохоботів
Народ прозревает,ваше время подходит к концу, шашлыколюбители
Inna-b773• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Його взагалі у ЗМІ не видно. Який популіст?!
Спитайте під Бахмутом, хто він..
smilingsky2010• 05 февраля 2024
Меня лично раздражает, что Украиной управляет Ермак. Ещё очень нервирует, что всякие клоуны летают по оманам, а потом страна умывается кровью. Но больше всего меня бесит необучаемость 73%
Inna-b773• 05 февраля 2024
Ответ дляКлементина
Особисто мене дратує ’янетряпка’
Залужний ніколи не дратував.

Цікаво, як швидко всіх начне дратувати новий головком. Бо зараз кого не постав, без зброї і боєприпасів нічого не зміниш
Ви що) Якщо вас не дратує Залужний, ви автоматично порохобот) і голосували ви за Порошенко хоча б колись-таких як автор не хвилює. Бо в них ворог не росія, і ведуться вони на провокації пташки аж бігом.
Inna-b773• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Жах, скільки тут порохоботів
Так, сказав ваш зеленоликий-фас на Залужного, і ви погнали як пси дворові. Якби у вас воювали рідні під Бахмутом, під Харківом-ви б такого точно не писали.. Бо мої хлопці геть протилежної думки від вашої.
Anzhelika_lika_1• 05 февраля 2024
Ответ дляУаджит
Вчора було відео, де Зе в наметі ніби на передовій, щось на камеру розказував, але не достовірність того що він на передовій відразу помітно була, тільки на неї мало хто звернув увагу.
чоловікові брату зеленський в авдіівці дав нагороду. прямо на місці. не знаєте точно - не кажіть. він буває на передовій
катерина12009• 05 февраля 2024
Ні, мене дратують щоденні виступи зеленого і селфі його пані по закордонах
RaminaSonne• 05 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
А что делать?
У нас ничего своего нет...
А то что есть - ’плохо, мало, недостаточно’
Заметьте, это всех тревожит, но дальше форума эта тревога не идет.
Подоляк предлагает 3-5-7 лет потерпеть, а потом мы как напроизводим всякого-разного!
Противник ко всему данному нам новому вооружению быстро приспосабливается. А его количество не меняет ход войны.
Были люди, которые говорили о переходе в оборону задолго до того как эта кремлеботская мысль нашла отклик в уме ЗЕ и он выдал ее за свою

Вся проблема в нынешнем президенте (заслуги перечислять устанет рука) и составе Рады, которая за годы войны не приняла ни одного нормального закона.
Що робити, кожному залишається вирішувати суто для своєї сім´ї. Нічого іншого пересічні не вирішують все одно. Максимальне, що можемо зробити кожен- це зробити усе можливе, щоб захистити себе і свою сім´ю в межах свого уявлення.
RaminaSonne• 05 февраля 2024
Ответ дляmymoly
А ті хто в обороні, вони не під артою та фосфором?
Почитайте про відсоткові відношення втрат під час оборони і наступу.
Innag• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Фейсбук. Сьогоднішнє. Вітає кума з ДН. Морди усміхнені після коньячку
Шо такое? ОПшную разнарядку надо отработать? Бидося, понимаю. Чо после коньяку, пишите сразу после кокаина
Innag• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
А помилка за помилкою в армії?! Два роки ми втрачаємо міста за однаковою схемою - клин і обхід з флангів. Це я вже мовчу про нездарно сплановані наступальні операції під Бериславом, Бахмутом, Токмаком. Якщо не знімуть Залужного і Шапталу, армія не матиме шансу на зміни.
У... а Херсон с Харьковской областью как? ПРо клин на Бахмуте это сильно конечно, детка
Innag• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Часто ви бачите поїздки Залужного на фронт і фото з бійцями???
А нахрен? Вот смотрите. Можно взять пачку салфеток и отвезти на Авдеевку . Зашибись фоток волонтерских наделаете. А можно купить тысячу дронов. Но без поездки. Эффективнее что? В общем фу. И кстати. Канарейка. Он недавно на купянске был
Innag• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Багато невдалих, нездарно спланованих наступальних і оборонних операцій, провалена мобілізація, деякі піхотні підрозділи укомплектовані на 40 %, армія потопає в папірцях, генералів-м´ясників ніхто не карає і навіть не знімає з посад, інженерно-фортифікаційних споруд як не було, так і немає в достатній кількості. Але Залужний тут ні до чого, просто поруч проходив? Так не буває. Те саме запитання й про поразку на півдні за один тиждень: хто відповість за необладнані інженерно-фортифікаційні споруди, непідірваний міст у Херсон, відсутність опору від мелітопольського гарнізону, через що російські війська пройшли маршем від Чонгару до Маріуполя?
То як із Залужним перемагати зібралися? Мовчу вже про ’дайте мені 300 танків, і я стоятиму біля Мелітополя’, як і заяву перед вторгненням, що росія не збирається нападати.

Що маємо на сьогодні? Після звільнення Херсону — жодного звільненого міста, тільки втрати: Бахмут, Соледар, Мар´їнка; в загрозливому становищі Авдіївка, Куп´янськ, Лиман, Вугледар, Часів Яр, Сіверськ.

Мобілізація залежить від стану справ у війську, це і є індикатором діяльності головнокомандувача. Але люди бояться мобілізуватися через страх бути кинутим ’на м´ясо’, як ті оператори дронів із нещодавньої історії. І те, що командири середньої ланки, а не тільки вищі, некомпетентні — таке враження, що це якийсь зговір проти нормальних людей, адже в армії повно освічених і розумних, але вони під командуванням якогось алкозалежного або бовдура. І хто розвів таку політику? Як і паперову бюрократію.
Нет детка. Люди бояться быть мобилизированными потому что государство задерживает выплаты, не дает честной оценки здоровью, выводи за штат при ранении на 600 грн в месяц, не обеспечивает артой, пиздит деньги на асфальт, не построило за 2 года производство фпвшек, мавики руснявые прошиты лучше чем украинские, потому что у них это на государственном уровне решенный вопрос, про мост в херсоне - от бы уже молчали в тряпочку
Innag• 05 февраля 2024
Кстати. Укрепления - это зона ответственности МО. Потому что не Залужный должен выдавать бетон, трактора, дерево и скобы. Ну это чтобы вы знали, не знаю кто там у вас воююет, но сюрприз сюрприз. Еще что меня точно бесит - это новый порядок ввоза гумпомощи, благодаря которому перекрыт потом корчей для ЗСУ. Знаете, гораздо больше селфи
Innag• 05 февраля 2024
То что укомплектование МГВ идет за счет частного бизнеса - так вообще бесит. Аптечки выданные пустые - до зубовного скрежета раздражают.
_Irina-K_• 05 февраля 2024
Головком не має бути постійно на фронті. Він має бути у штабі. Якщо Сирський завтра опиниться на посаді головкома, він теж буде у штабі, а не постійно на фронті.
Кількість селфі - це, звісно, найвбивчий аргумент для зняття Залужного. Просто з козирів вже зайшли, не дрібноту не розмінюєтесь.
Бессмертный пони• 05 февраля 2024
А где автор ? Слилась уже ? А то я тут поработать отлучалась ...
Asteroidea• 05 февраля 2024
Ответ дляLeeloo_aloha
А що не давати оцінку, не думати, мовчки вірити всім?
Думати та давати оцінку. Але за умови, що ви на цьому розумієтесь, що ви компетентна в цьому питанні
sammy• 05 февраля 2024
Ответ дляmymoly
Влада намагається зрозуміти чому громадяни проти того щоб замінили Залужного. Як сказав Подоляк, тсю він лише менеджер, його має право замінити верховний головнокомандувач
Невже влада тут шукає інфу?
sammy• 05 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Кто против ?
Ну, зайдите в телегу почитайте комменты .
Никто не хочет попасть в те 500 тыс ресурса (с) , которых требует Залужный .
А інший не буде потребувати ресурса?
sammy• 05 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Нет , никто не хочет больше , поэтому против одного и второго .
Які варіанти ви пропонували б,якби мали можливість?
ebbi• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Вважаєте, він зайнятий ділом і контролює ситуацію? Не видно!
Якщо користуватися вашою логікою,то президентські вибори теж повинні були бути ще вчора.Бо президента теж дуже багато там, де треба похизіватися і потрапити на перші шпальти.А він у нас взагалі Верховний,без його ’добро’ нічого не робиться на тому ж фронті.А президент по важливе говорить з іноземними газетами,а не з власним народом.Наче його думка народу взагалі не цікавить і з народом якщо віе чимось невдоволений говорити взагалі не обов’язково.Ну якось так .Як ви там казали-’швидшк б його зняли’?
Олена_Луг• 05 февраля 2024
Десь рік назад Залужний вперше офіційно звертався до депутатів і попросив... ні ні повернення зарплати мобілізованним, ні звільнення добровольців, ні короткострокових контрактів для охочих, ні новий закон про мобілізацію, він попросив депутатів щоб ті посили кримінальну відповідальність для військовослужбовців.
Весь 2023 рік країна садила на нари тих, кого не в змозі була замінити, вижимала останні сили зі своїх добровільних захисників, а у кого цих сил вже не вистачало їх саджали в буцигарню, в тому числі і завдяки прийнятим поправкам Залужного.
Здається мені, що сьогоднішнє разводілово це вступна частина до другого звернення главкома в якому він повідомить, що йух вам вам хлопці, а не звільнення. З такою соціальною легітимністю можна гори розвертати, а можна в очі сцяти і лишати небайдужих на пожиттеву службу.
Назвався небайдужим? Їбаш!
Не подобається? На нари!
П.С. щось десь сталося с новим законопроектом про мобілізацію та демобілізацію, не чули де він, загубився мабуть.
гуаава• 05 февраля 2024
Дочка 12 р. Була зі сколіозом і болем у шиї чи лопатці. Ходила 10 сеансів. Нічого не змінилося по цей час
Contento• 05 февраля 2024
Я его селфи не смотрю , поэтому мне пофиг.
Sandr1n• 05 февраля 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Спершу почитала тему ’Вікно овертону’ https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3481579
Потім це. Радію, що люди в нас більшістю розумні, щоб проковтнути ці невигадливі технології і не поперхнутися.
Автор, а хто Ви за освітою? Якесь підгрунття у Ваших оцінках є?