Завжди мало• 05 февраля 2024
Декрет на бабушку
Думаем с мамой открыть декрет на неё, а я пойду на работу + ей субсидия будет, а то муж больно богатый у меня по документам, не дадут
И я бы вышла себе на работу и содержала их двоих
Муж помочь не в силах, в ЗСУ
Христя в тiстi• 05 февраля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Это реально вообще?
ні
’декрет’ це відпустка по вагітності і пологах, надається матері.
Білка в колесі• 05 февраля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Давайте не будем забывать о коммуналке ещё и о том что иногда нужно новые вещи покупать
яка у вас буде зарплата? про яку суму йде мова?
Завжди мало
• 05 февраля 2024
Ответ дляБілка в колесі
Около 30 тысяч грн
Завжди мало
• 05 февраля 2024
Ответ дляБілка в колесі
У мамы зп 9 тысяч и она гнётся на работе, проще уже мне работать
Завжди мало
• 05 февраля 2024
Ответ дляПокращена
А ваша мама працює, ії на роботі відпустять?
Уволится, делов то
Покращена• 05 февраля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Уволится, делов то
То це ж на роботі заяву пишуть на відпустку.
Білка в колесі• 05 февраля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Около 30 тысяч грн
я вже побачила, що дитині рочок. маленька, звісно, але я спочатку думала, шо мова йде про грудну дитину. в принципі, можливо тоді є сенс з такою зарплатнею. а графік? чи вистачатиме у вас сил на дитину? чи не будете ви від втоми зриватися на неї? бо все ж таки, вік ще дуже плаксивий
Допоможіть знайти• 05 февраля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Уволится, делов то
Так чего вы тогда называете это «декретом»?
Вариант «бабушка с ребенком, а родители работают» - вообще НЕ новый. Таких миллионы семей
Спішу - перекидаюсь• 05 февраля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Уволится, делов то
якщо вона звільниться - який декрет ви збираєтесь на неї оформлювати?
Щас ухожу• 05 февраля 2024
Ответ дляХристя в тiстi
ні
По вагітності і пологах на 126 днів, а це відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Білка в колесі• 05 февраля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Уволится, делов то
краще нехай не звільняється. нехай оформить декрет, побуде рік з дитинкою, потім малюка в садочок, а ви обидві будете далі працювати. бо дитина виросте зрештою, а роботу мамі вже важко найти буде.
Щас ухожу• 05 февраля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Уволится, делов то
Для чого їй звільнятись, вона піде у відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку
Завжди мало
• 05 февраля 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Нет, именно декрет, чтобы эти 860 приходили ей, иначе я официально не устроюсь нормально, туда куда я хочу
Кукусики• 05 февраля 2024
по теме - моя начальница была официально в декрете со своей внучкой, три года. Дочка в это время устроилась туда куда она хотела..
все реально
Білка в колесі• 05 февраля 2024
Ответ дляЗавжди мало
якщо я не помиляюсь, 860 грн будуть платитися вам навіть, якшо ви вийдете на роботу. бо це просто частини тієї суми, яка вам дається за народження дитини. її просто не всю дають, а розбивають помісячно.
’Якщо особа, яка є отримувачем призначеної допомоги при народженні дитини, виявила бажання працювати, виплата допомоги не припиняється, а триває до закінчення терміну її призначення, тобто протягом 36 місяців’
Спішу - перекидаюсь• 05 февраля 2024
Ответ дляЗавжди мало
допомога при народження дитини оформлюється на батьків або опікуна. ви не можете переоформити її на бабусю.
найкраще - ви виходите на роботу, а бабуся йде зі своєї роботи у відпустку по догляду за дитиною.
Копирайторша• 05 февраля 2024
Ответ дляХристя в тiстi
ні
Декрет-це відпустка по догляду за дитиною. По вагітності і пологах-лікарняний який надається в 30 тижнів вагітності+2 тижні після пологів-його може оформити тільки мама. А догляд можна оформити і на батька, і на бабусю
Бибер-анонимер• 05 февраля 2024
Ответ дляКукусики
интересно а как прокормить ребенка на 860 грн.? а по поводу мужа в ЗСУ - вы знаете какая там зарплата, и какие траты у военных чтобы выжить?
Не слухайте нікого
Ідіть на роботу
Все буде добре
Ідіть на роботу
Все буде добре
ПлюшкамиБалуюсь• 05 февраля 2024
Ответ дляЗавжди мало
Знаю, 20 тысяч, сидит в в/ч
І на що він у в/ч всю з/п витрачає?
Бибер-анонимер• 05 февраля 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Не потрібно звільнятись. Бабусі декретну відпустку потрібно оформити. А по закінченню повернутись на роботу. І буде ще й стаж.
Самоучка• 05 февраля 2024
Ответ дляЗавжди мало
В декретный отпуск по уходу за ребенком может идти не только мама, а и папа, дедушка или бабушка. Для этого нужно предоставить работодателю пакет документов, он не имеет законного права отказать в оформлении.
Допоможіть знайти• 05 февраля 2024
Ответ дляЗавжди мало
860 грн в любом случае Вам будут платить!
Их отмену отменили лет 10 назад.
Тогда были отдельно детские при рождении, отдельно ежемесячно 860 за «декрет».
Сейчас это просто часть детских при рождении как написали выше
Их отмену отменили лет 10 назад.
Христя в тiстi• 05 февраля 2024
Ответ дляЩас ухожу
по вагітності і пологах то і є ’декрет’
Щас ухожу• 05 февраля 2024
Ответ дляХристя в тiстi
по вагітності і пологах то і є ’декрет’
ви праві
Вареничніца• 05 февраля 2024
Ответ дляБілка в колесі
дурне рішення. дитина не бачить тата, то ще й маму не бачитиме. знаєте вислів: єдині, хто пам´ятатиме, як ви пропадали на роботі, це ваші діти
Так, лучше с голоду сдохнуть, но мама рядом.
Білка в колесі• 05 февраля 2024
Ответ дляВареничніца
дивно народжувати дітей, коли здихаєш з голоду. хоча автор такого і не писала, ви самі придумали.
Вареничніца• 06 февраля 2024
Ответ дляБілка в колесі
Ну, так не рожайте.
Вашего же мнения по этому вопросу никто не спрашивал