Твоя космішна• Изменено 05 февраля 2024
В законопроекте о мобилизации оставили отсрочку многодетным?
Или убрали?
Загинули з оточення 4 хлопці, від 26 до 30 років. В трьох з них не було дітей, в двох ще не було дружин. Вони ще і не жили по суті. А, закордоном, кабанчики багатодітні, під магазином з пивком чекали на авто з гуманітарною і розказували як добре влаштувалися. Сама чула, бо поряд стояла. Я вже дома з дитиною, тут гине нормальний генофонд, а розмножителі або дома по диванам або вже закордоном. Якось не дуже це правильно.
ВасильевнаЯ• 05 февраля 2024
Ответ дляGIJane
Закони керуються економічною вигодою. Вірогідність того, що мати буде працювати та платити податки з 3-ма дітьми значно нижчий, ніж з 1-2.
а если папаша один на всех многодетный, а дети от трех+ матерей? то все три+ мамки будут платить податки, но они ж всех под одну гребенку, настругал детей, и ты свободен
Ответ дляNataliiazp
Не знаю, может у вас есть. У нас военные давно воюют, гражданские через одного уже в ЗСУ. Только вот смотрю по знакомым, многодетные или выехали, или дома. А воюют те, у кого вообще детей нет и будет ли у них шанс неизвестно. Или те, у кого 1-2 ребёнка, им видимо отец не нужен?
1.Що у мене є?
2. Батьки потрібні всім, і дорослим, і старим, і дітям.
3.У нас не таке велике населення, скорочують всі категорії, бо людський ресурс обмежений.
На жаль, всі забули ХТО головний ворог. І всі ми опинились у безвиході. Добровольці пішли в перші дні. Бажаючі-небажаючі перекидають один на одного.
Але цього всього могло б і не бути, якби у нас не був такий гам…ний сусід, а решта не чекали росіянського приходу, а творили власну культуру, мову, традиції.
Nataliiazp• 05 февраля 2024
Ответ дляBolesia
1.Що у мене є?
Интересно, а как вы так решили, что все забыли, кто у нас враг и только вы помните? Серьёзно?)
Ответ дляBad.girl
А з чого ви взяли, що ті чоловіки - багатодітні?
Якщо матюкається, пʼє пиво і недостойно себе веде, то це ознака багатодітності?
Ответ дляBolesia
Ні, тому що до того знала їхніх дружин, і в кожного по троє дітей. Зустрілися під центром, де видавали гуманітарну допомогу біженцям, по пакету на особу. З того й взяла.
Ответ дляBad.girl
Прикро. Але ж не всі такі.
Якщо що… у мене немає 3 дітей. Але мої знайомі з 3 дітьми - порядні, в Україні, нікуди не біжать.
Але і засуджувати тих, хто виїхав не буду.