Туфли в чешуе• 05 февраля 2024
Що ви готуєте з курячих частин (стегно, гомілка, крило)?
Добрий вечір.
Я працююча жінка і уже багато років у мене курячі частини це лише в духовці запечені (або в рукаві) чи в скороварці з цибулькою і сметаною (або томатном) як підлива.
Поділіться будь ласка, що Ви готуєте.
Саме частини, не філе.
Дякую всім!
Поділіться будь ласка, що Ви готуєте.
Саме частини, не філе.
Дякую всім!
Леопардові панчохи• 05 февраля 2024
Так само як і ви. В духовці більше влазить ніж в мультиварці. І скоринка є.
КокошинЭль• 05 февраля 2024
Я купую м´ясо стегна і гомілки. На кістках не купую і зі шкурую теж. Його обжарюю і їм, або обжарила і з картошкою потушила, або на низ м´ясо, зверху картопля, сир і запекла. Або м´ясо, гриби все трохи підсмажила, по формочкам розложила, вершками залила і сиром притрусила, в духовку і запекла.
Туфли в чешуе
• 05 февраля 2024
Ответ дляКокошинЭль
дякую.
а гомілки теж бувають без кістки?
стегна також купляю без кістки, но зі шкірочкою, любимо коли запечена вона.
а гомілки теж бувають без кістки?
Туфли в чешуе
• 05 февраля 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Крильця мариную в соєвому соусі з медом і в духовку
також часом готую, но мої люблять сіль -перець.
Мания-Величия• 05 февраля 2024
Ответ дляКокошинЭль
А сенс?
Філе стегна за ціною самого філе
Щира українка• 05 февраля 2024
Сегодня готовила багет с курицей, тоесть филе бедра обжарила, багет розрезала, втоптала мякуш, выложила филе, полила сметаной, далее лук, чеснок, сыр и в духовку
Туфли в чешуе
• 05 февраля 2024
Ответ дляЩира українка
дякую.
думаю смачно! спробую!
Позитивна• 05 февраля 2024
Ответ дляМания-Величия
А сенс?
Філе стегна за ціною самого філе
многие не любят именно филе
Типа сухое и безвкусное
Позитивна• 05 февраля 2024
по теме - только крылья в соусе делаю и иногда в панировке
бедра и голени не люблю
Мания-Величия• 05 февраля 2024
Ответ дляПозитивна
многие не любят именно филе
Типа сухое и безвкусное
Я так, у дитинстві
Сірничок• 05 февраля 2024
Ответ дляМания-Величия
А сенс?
Філе стегна за ціною самого філе
Филе на вкус как поролон, сухое. Филе бедра более сочное и лично мне вкуснее.
Нога на ногу• 05 февраля 2024
Первое,в маринаде в духовке(не крылья, хотя можно попробовать),просто пожарить на сковородке.
Аленький носочек• 05 февраля 2024
Крильця баффало, з філе котлети/ тефтелі/з овочами смажу, цілу запікаю на банці, зі спинки варю бульон..
Аленький носочек• 05 февраля 2024
Лише гомілки окремо не купую- не люблю, хоча раніше запікала в хрусткій паніровці.
Птица секретарь• 05 февраля 2024
из бедра вырезаю кость,мясо отбиваю,соль,специи и жарю как отбивную кожей вниз,потом перевернуть.
из голеней хорош холодец.варю,разбираю и заливаю прозрачным бульоном+желатин.
с крылями вряд ли что новое придумать.моя кума варит из них суп.
миссАрфография• 05 февраля 2024
стегна і крила не люблю.
гомілки в рукаві запікаю.
з філе стегна роблю биточки і фрикадельки, мʼясо соковите
гомілки в рукаві запікаю.
Stepa_nida• 05 февраля 2024
Крильця - мариную у соєвому соусі/теріякі/кунжутній олії і запікаю в аерофритюрі.
Філе стегна - маринад як для крилець або ж сухий маринад спеціями і в гриль. Або ж додаю в більш пісний фарш з філе для більшої соковитості.
Стегно на кістці - оливкова олія + розмарин + часник і теж грилюю.
Гомілки змащую гірчицею або мариную в соєвому соусі з копченою паприкою і теж в аерофритюр.
Дівчина Бобула• 05 февраля 2024
Часто беру филе бедра. Делаю котлеты, на шаурму, просто жарю с грибами или по-азиатски с соевым соусом
Дівчина Бобула• 05 февраля 2024
Ответ дляМания-Величия
А сенс?
Філе стегна за ціною самого філе
Филе бедра дороже чем филе, но оно не такое сухое и сочное.