Замурмишка• 05 февраля 2024
Щоб ви обрали?
Тракторна підошва, щось мені не дуже, але дивилась одну ту саму модель взуття тільки різна підшва. Фото 1 правий підошва тракторна (фото 3) Лівий ( підошва легка фото 2)
Результат:
вже голосів:
26 (57.78%)
Фото 3 правий
19 (42.22%)
Фото 2 лівий
Библиотекарь• 06 февраля 2024
Ответ дляЗамурмишка
Фото 1 там дві різні підошви, але одна та сама модель. Які вам правий чи лівий більше підходить
Я даже не знаю,мне тракторная больше ,но сейчас все с такой ходят