Козачка• 06 февраля 2024
Кто верит в колдовство, прошу совет
Моя бабка колдует, очень пожилая уже, очень много болезней у нее но никак не отдаст Богу душу.
Я лично никогда ее на колдовстве не ловила, она меня никогда не посвещала в свои дела, но сто процентов знаю, что колдует. Боюсь, что захочет отдать мне "талант" тк я единственная внучка.
Кто в это верит - может ли она мне передать силы если я с ней не вижусь, отношения не поддерживаю, последний раз видела лет 20 назад, мне все это не интересно и не нужно.
Козачка
• 06 февраля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Нет, не отдаст. С чего бы?
Ни вы ей ни она вам не нужны...
У вас нет родственной связи, хотя вы и родные по крови.
Ни вы ей ни она вам не нужны...
так вони передають онучкам... кому ще їй передавати
Фісташкова кава• 06 февраля 2024
Ответ дляКозачка
я написала мені це не потрібно, ви якась дивна, чи то у вас зазтрість ви думаєте це типу все смішно...
зависть? чему дамочка? я делаю выводы из ваших сообщений. а ваша реакция только подтверждает мои догадки. вам бы хотелось, но без последствий. так не бывает. какие уж тут шутки?
Без комплексів• 06 февраля 2024
Ответ дляКозачка
дякую, а у сні може передати? дуже боюсь що присниться
Я живу за тисячи кілометрів і не планую з нею бачитись ніколи
Нет. Через сны нет, только на яву с личным вашим участием. Сны только предупредить могут, что будут попытки
Хочу в БАНю• 06 февраля 2024
Ответ дляКозачка
Не поверите.
Кому захочет тому и передаст, как ’дар’ так и квартиру.
Без комплексів• 06 февраля 2024
Ответ дляПусин Кукин
Моя хозяйка еще пила очень, но плохого вроде не делала людям
Это вы не видели, что она делает
Козачка
• 06 февраля 2024
Ответ дляФісташкова кава
я не бачу сенсу вам щось доводити, Якби я хотіла то пішла б з нею зустрілась.
КапитанльнаЯ• 06 февраля 2024
Ответ дляКозачка
В какой вы стране?
Козачка
• 06 февраля 2024
Ответ дляБез комплексів
дякую
Пусин Кукин• 06 февраля 2024
Ответ дляБез комплексів
Это вы не видели, что она делает
Ну карти бачила, мені гадала, коли розійшлася з хлопцем викатувала яйцями, ванни робила, потім почали багато мені чоловіків зустрічатися і вдало заміж вийшла, а була дуже розбита, збіг ну вона дуже тепло до мене відносилася, знімала я кімнату десь 1,5 року
Моторошні троянди• 06 февраля 2024
Ответ дляМелочунь
У мене була історія - от до цієї пори не знаю, чи сон чи дійсно з категорії непізнаного.
В 90х я знімала квартиру - тут вона різко продається і мене запросила жити до себе бабуся-сусідка. ми з нею раніше спілкувалися - нормальна ніби але деякі моменти дивували.
Їй було 85+, а виглядала чудово.
Бабуся чомусь окутала мене своєю турботою, купа компліментів.
Живу я місяць - все як завжди.
Однієї ночі сниться (чи ні) стоїть баба Іра у мене біля ліжка і каже
- я тобі передам щось, зможеш управляти та мати все, що захочеш.
Я відмовилась.
Вранці проснулась з головою важкою, баба Іра не дивилася у вічі - і жорстко попросила з’їхати.
От що це було?
Їй було 85+, а виглядала чудово.
Живу я місяць - все як завжди.
Я відмовилась.
От що це було?
От я вище про сусідку з села написала.
Так її дочка історію один в один як вашу описала
Вночі чи то сон, чи то реальність, але підійшла, намагалась передати, за руку хапала
Та також відмовилась
Козачка
• 06 февраля 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
В какой вы стране?
яке це має відношення до мого питання?
Без комплексів• 06 февраля 2024
Ответ дляПусин Кукин
Вы позволяли ведьме делать над вами ритуалы. Это плохо. Это к болезням, операциям, материальным потерям
Моторошні троянди• 06 февраля 2024
Ответ дляКозачка
Обнімаю вас. Щиро!
КапитанльнаЯ• 06 февраля 2024
Ответ дляКозачка
яке це має відношення до мого питання?
Правильно писать як це стосується мого питання. Да ладно. Тема трольная. Расходимся.
Моторошні троянди• 06 февраля 2024
Ответ дляКозачка
я таке теж яцла але вона в квартирі живе в києві, не знаю яи додумаються вікна відкрити якщо буде лежатт
То вже самі будуть вирішувати. Наплюйте на тут бабку
Козачка
• 06 февраля 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
дякую, занотувала, буду вчити
Моторошні троянди• 06 февраля 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Троля виключно по стилістиці, пунктуації і орфографії нині визначають?
П.с. розходьтесь....)
Козачка
• 06 февраля 2024
я пишу з телефону і швидко, тому допускаю богато помилок в плутанині букв + я намагаюсь писати українською хоча розумію, що не володію ідеально.
Моторошні троянди• 06 февраля 2024
Ответ дляКозачка
Забийте
Хто захоче вас тролем обізвати, до крапки доколупаєтьмя
Фісташкова кава• 06 февраля 2024
Ответ дляКозачка
если бы не кололось:))))
Моторошні троянди• 06 февраля 2024
Ответ дляФісташкова кава
если бы не кололось:))))
Вам заздрісно?))
Вам-то взагалі без шансів - що колеться ,що нє...
Фісташкова кава• 06 февраля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Вам заздрісно?))
не стоит по себе судить всех.
Моторошні троянди• 06 февраля 2024
Ответ дляФісташкова кава
не стоит по себе судить всех.
Ну поки одна ви демонструєте це
Фісташкова кава• 06 февраля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Вам заздрісно?))
может еще раз попробуете исправить сообщение?
Моторошні троянди• 06 февраля 2024
Ответ дляФісташкова кава
Удалено администрацией...
Козачка
• 06 февраля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Удалено администрацией...
Фісташкова кава• 06 февраля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Удалено администрацией...
Моторошні троянди• 06 февраля 2024
Ответ дляКозачка
Удалено администрацией...
Та хац провокує.нічого не доб´ється
Фісташкова кава• 06 февраля 2024
Ответ дляКозачка
Удалено администрацией...
Козачка
• 06 февраля 2024
Ответ дляФісташкова кава
Удалено администрацией...