Послугами адвоката раніше не користувалась . В моєї подруги дуже важка зараз справа ( шахрайські дії щодо майна і в справі фігурує її групове зґвалтування ) . Так як в неї нема рідних вона на прохання адвоката дала номер телефону мій та ще однієї подруги на випадок форс мажору . Сьогодні ранком мені написав адвокат що справа йде до завершення, вчора були спіймані винуватці , і зараз дуже важкий період бо вона має їх впізнати і проводитиметься допит і очна ставка . Так як він чоловік і йому важко про це говорити з нею , просить щоб я в ці дні підтримала і була максимально з нею на звʼязку щоб в неї вистачило сил довести це до кінця . Я раніше не користувалась послугами адвоката в думаю чи варто говорити з подругою що він мені написав , бо вона ще не знає про те що знайшли цих людей . І які слова підтримки можна знайти , мені важко бо думаю що ніякі слова тут не зарадять
Ответ дляoboeva
А вообще какой адвокат на стадии следствия и зачем подруга на допросе,все решает экспертиза,а не слова.
Да и адвокат странный,ему об изнасиловании стыдно говорить,или о чем,но дело же он читал
Не стыдно , а думает что ей будет не комфортно с ним о таком говорить . Адвокат так как дело касается не только изнасилования, там еще много вопросов касательно наследства , имущества
Ответ дляLolaguna
Адвокат вас попросив підтримати подругу, що в тому дивного?
Вона може від нього приховати деякі деталі, які можуть бути важливими, бо він чоловік, їй може бути ніяково з ним про таке говорити. Тож він попросив вас.
На мою думку, це дбайливе ставлення до клієнтки
Дякую за думку . Зрозуміла Вас . Просто не очікувала від нього повідомлення .
Ответ дляTaFo
прекрасное поведение. учитывая нюансы дела он нашел вариант максимально комфортный для клиентки. я бы это ценила. и он мололец. я таких в жизни не встречала
Я просто ранее вообще не связывалась с адвокатами , поэтому очень удивилась . Думала это их как бы общие вопросы , которые чисто между адвокатом и его клиенткой
Ответ дляoboeva
Ви зараз серйозно з приводу наявності адвоката на стадії слідства?.
Ответ дляoboeva
Нет конечно, только адвокат с клиентом должен все решать,а не с подругой. Ну это наверное больше личное воприятие
Ну вот почему то я тоже так думала . Что только лично . Но видно ему виднее . Не знаю …..
Ответ дляМарія-268b
Ну на этом допросе и очной ставке он же планирует быть? Тогда к чему ещё и вас в это втягивать? Я так поняла, ваш контакт она дала на всякий случай, а не через вас вопросы решать