Баба жаба• 06 февраля 2024

Яким ви бачите майбутнє України протягом наступних двох років?

Так багато пишуть тільки негативні сценарії. Можливо хтось думає інакше. Тема просто поговорити, давайте без срача❤️
Jave• 06 февраля 2024
Ответ дляAllka- skakalka
А кто працювати даст ? До работы ещё дойти / доехать надо ,в Харькове сегодня опять облавы с повестками .
Я забыла паспорт дома ,так на блок посте кишки мотали 10 минут , автобус стоял ,нашли преступницу без паспорта
Реально через Вас автобус тримали?) По Києву на жаль також блок пости..
Aksinia 111• 06 февраля 2024
Ответ дляМаргариткаW
если вы потрудитесь прочитать внимательно, то про харьковскую обл я не писала.
То что ’сами вышли ’ из других областей , это их проблемы . Они не только ’сами выходят’ но и выгнать можно , но Вы на этом не концентируете внимание . Почему то , я про Харьковскую обл . Интересно почему? Наверно потому, что надо исключительно нагнетать, да пострашнее .
Стакан на половину пуст или на половину полон ? )))
всё для красоты• 06 февраля 2024
Если завтра примут закон, то всё одних на войну с лопатами, других в преступники. Боролись за свободу, а получили......
Allka- skakalka• 06 февраля 2024
Ответ дляJave
Да .
Психовали , начали просить Дию ,паспорт у меня книжечка ,в дии нет фото и я туда долго не заходила , Дия начала просить какой то код ,авторизоваться через приват .
Потом телефон завис . .
Кайдашева дочка• 06 февраля 2024
Ответ дляAllka- skakalka
У вас нет никаких документов в Дие?
Кайдашева дочка• 06 февраля 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Да .
Потом телефон завис . .
Загранпаспорт есть в Дие
baluevadara• 06 февраля 2024
Ответ дляTeonaa
Мені-то 32. Чоловіку 38, да.
Но ми пооооки купили житлоо, поки ремооонт. Наразі - молоді батьки😂
Що ми там бачили, я Вас прошу)) робота дом, три відпустки на моря - чисто турція-єгипет. Медового місяця не було. Це реально діч що чоловіків не випускають і не збираються. Гроші кажу збирати, зібрав. А куда нести))) хз
У вас чоловік не броньований? Що думаєте на рахунок майбутніх законів про мобілізацію?
Allka- skakalka• 06 февраля 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Загранпаспорт есть в Дие
Нет заграна , только картка платника податкив
baluevadara• 06 февраля 2024
Ответ дляZaviriuha
Ні, ви що? Що може бути заманливішим чим воювати до останнього українця
Одні пенсіонери з мєнтами - красота
Кайдашева дочка• 06 февраля 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Как нет?Он подвязываеться к Дие.Как и права и прочее.Вы его не делали?
baluevadara• 06 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
’В так званій держдумі кацапляндії запропонували посмертні шлюби із закобзоненими русаками
Типу це має захистити інтереси реальних сімей ’військовослужбовців’, «навіть якщо ці відносини не були задокументовані». У результаті вони зможуть отримувати всі пільги, які належать офіційному подружжю.
Оце там некрофілія почнеться, якщо приймуть! 🍿’
Не всё так радужно на болотах, если такие законы актуальны )))
Ржіть-ржіть.
У нас теж таке приймуть через рік
Allka- skakalka• 06 февраля 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Нет у меня загранпаспорта , но в планах сделать
mymoly• 06 февраля 2024
Ответ дляElmyska
Ну напишите вы позитивное.
Війна буде до останнього кацапа
Оксана_12• 06 февраля 2024
Ответ дляЖеня-bc6e
Тема нормальна. А от набіжать зараз сюди всепропало розповідати, як уже і сталось. Особливо від тих, хто за кордоном сидить. Ну їх всіх
Добре. А ви на місці бачите позитивні сценарії розвитку подій? Ну от нам зараз сюди як шурнуть зброї вагонами -,ешелонами, як ми уххх... Дртиснем до кордонів 91 і???? Далі що? Хоч хтось вірить уже в цей сценарій? Росію уже притопили, більше їм не треба. У світу інші проблеми, як би нам не хотілось інакше
Aksinia 111• 06 февраля 2024
Ответ дляОксана_12
Позитив, ждём F16 . С ними может координально измениться ситуация . Об этом все наши и западные эксперты говорят и рашку трясёт от этого так, что она уже собралась Польшу бомбить , а это уже реальная война с НАТО .
Кайдашева дочка• 06 февраля 2024
Ответ дляAllka- skakalka
2 год войны.Как вы без него живёте?Вдруг бежать надо будет срочно из страны?
mymoly• 06 февраля 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Знает, что уже не нужно бежать.
Оксана_12• 06 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
Якось надто позитивно.)
ebbi• 06 февраля 2024
Закручування гайок,з ’чесним і патріотичним’ лицем усунення всіх,хто може становити конкуренцію владі і президент на 20 років або вила на Банковій по закінченні війни(що мало ймовірно,бо люба владв,яка прагне до диктатури до закінчення війн прибирає тих,хто потім може з’явитися з питаннями на її порозі.Це показує історія.Коротко-чекала і сподівалася на краще,зараз нічого доброго попереду не бачу
Valentina shop2020• 06 февраля 2024
Ответ дляМаргариткаW
Нищета, бандитизм, разруха. от Украины останется меньше половины. Польша всенепременно под шумок оттяпает несколько областей. и судя по принимаемым законам уже заранее готовится.
А там и Венгрия подтянется
mymoly• 06 февраля 2024
Ответ дляValentina shop2020
А там и Венгрия подтянется
Куда.?
Полковой раввин Изя• 06 февраля 2024
Ответ дляlyuba111
Возможно, что и женщин выпускать не будут. Многие по своей воле будут идти на войну, так как заработать будет негде. Увы, такие мысли(
Давно идут, потому что заработать негде.
lilu1990• 06 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
А з чого власне ви ржете? Нє всьо так нормально у них ще 20 років може бути
Мимо_шла• 06 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
А ничего,что у Польши уже есть истребители?
Я не понимаю, если Раша их так боится,то в чем смысл бомбить страну где этих истребителей больше чем потенциально будет у Украины?
ebbi• 06 февраля 2024
Ответ дляValentina shop2020
А там и Венгрия подтянется
Зате буде ціле приватне королівство для короля і кардинала.Не вірила,тепер впевнений рух у цьому напрямку бачу
lilu1990• 06 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
С ф 16 кардинально зміниться ситуація? Розпишіть будь ласка на пальцях, як вона зміниться
Екатерина27• 06 февраля 2024
Ответ дляЖеня-bc6e
Місцева. Мій варіант, то це дивитись за своїм майбутнім і будувати його. Держава мені нічого не повинна. Світло в майбутньому я для себе бачу. Тут, вдома.
А вы стране?))))) кроме мужа и сына
Оксана_12• 06 февраля 2024
Ответ дляJave
А якщо зараз в тій країні де ви зараз скажуть готувати синів до війни ви побіжите в іншу країну? І не треба тут відмазки придумувати ваш чоловік міг не йти воювати але допомагати працюючи, але ж ви вирішили що коли ще так легко було переїхати в іншу країну і тобі відразу дозвіл дають на роботу і коли ще такий шанс буде як зараз?
Міг не йти воювати... Клас. А як? У вас є рецепти, як чоловік з бойовим досвідом може прийти такий до військомату і сказати ’не хочу - не піду’. І всі так. - добре, то ми самі підемо, а ти вдома будь. То як таку маячню писати, трохи думайте
mymoly• 06 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Десь читала, що будуть бомбити більш смертоносним оружиєм. Якщо що я в це не вірю.
Екатерина27• 06 февраля 2024
Ответ дляmymoly
Війна буде до останнього кацапа
А українці на якій стадії війни закінчаться? Хоч половину протримаємось?