Сусановна• 06 февраля 2024
Часто сниться покійний батько
Вже 4 роки пройшло, як помер мій батько. Він мені дуже часто сниться, декілька разів на тиждень стабільно. Мої мама та брат кажуть, що їм він не сниться взагалі. До чого це?
ГейСюда• 06 февраля 2024
Автор, отнесите панихиду в церков. Закажите сорокоуст и проскомидию на год.
Попельшка• 06 февраля 2024
У мене мама померла у 2008, автор я вночі всі роки живу з нею. Дуже, дуже часто сниться. Після замовлення чогось у церкві ще частіше. Я вже змирилася з цим. Але це дуже важко.
Подтяжка• 06 февраля 2024
До чого? Зрозуміти можете тільки ви. Мені сниться перед обстрілом/небезпекою. Коли приснився я знаю, що тривогу ігнорувати не потрібно.
Сусановна
• 06 февраля 2024
Ответ дляПодтяжка
Таких збігів не помічала.
Сусановна
• 06 февраля 2024
Ответ дляЕрмолайчик
На могилку сходіть, в церкві свічку за нього поставте
Я живу за 600 км, як їду до дому, то завжди іду.
Карамелька• 06 февраля 2024
Мені снився теж батько як помер певний час, нікому не снився лише мені,але я його довго не могла відпустити,помер раптово,маю свій зв´язок з ним,але я постійно за нього молюсь,пишу записки в церкву і коли в Україні ходжу на могилу, потім він перестав снитись.Ви повинні відпустити його.
Папобус• 06 февраля 2024
Ви думаєте про нього, згадуєте, сумуєте, вам його не вистачає. Мого батька немає більше 20 років, часто сниться
Оле Лукойе• 06 февраля 2024
ГендиреХтор• 06 февраля 2024
Можливо у вас з батьком був найбільший зв’язок ? Не завжди покійні люди сняться до поганого . Пам’ятаєте що саме снится ? Може він оберігає вас таким чином .А можливо ви самі емоційно батька не відпустили .
ГендиреХтор• 06 февраля 2024
Ответ дляОле Лукойе
Коли втрачаєш близьку людину , хочется хоч У ві сні іі бачити . Інколи думаю , може інколи душа швидко перенароджується
Не стесняюсь• 06 февраля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Мне мама практически не снится((
і мені рідко, але коли померла-то дуже сумною, а тепер яскрава і усміхнена.... як була в житті. Рік пройшов-не можу відпустити, знаю,що я виина в раптовій її смерті, пробачити собі не можу...
Кава з адреналіном• 06 февраля 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Интересно, а что это значит, когда снится часто или нет... Мама как умерла снилась часто, но сны были очень тяжёлые. Прошло уже много лет, редко снится но тоже тяжёлые сны. А например моя бабушка, которая меня терпеть не могла и попортила жизнь как могла, то часто снится, не пойму что ей надо от меня, и не думаю о ней.
Не стесняюсь• 06 февраля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
та хто ж його знає, я молюся завжди і стараюсь до могили прийти-свічку запалити...
Куратор дебошей• 06 февраля 2024
І мені сниться тато часто, але в мене ще не стільки часу пройшло. Сьогодні от третю ніч підряд, і вперше такий сон, що я прокинулась і не могла заснути. Я просто дуже за ним сумую, сильно його не вистачає, цим і пояснюю, що дуже часто мені сниться. Хоча теж тільки мені так часто.