Кружите меня,кружите• 06 февраля 2024

Декретні виплати

Сьогодні 30 тижнів, відкрили лікарняний, хто знає через скільки часу хоча б приблизно мають приходити виплати? Я так розумію вони просто на зарплатну картку прийдуть?
ТаняСашаМирошка• 06 февраля 2024
Ооо, в мене прийшли, коли дитині вже два місяці було! Це був 2022рік, можливо зараз і швидше, але тоді лікарняні по декілька місяців не виплачували (у нас на роботі літні лікарняні видавали взимку). І так, на зарплатну картку

Свезло так свезло• 06 февраля 2024
В прошлом году весной мне пришли через месяц, а моей коллеге, летом в декрет уходила через два с половиной
вентиляторная• 06 февраля 2024
Не совсем, вначале бух подаёт ваш больничный, потом они приходят на спец счёт, ваша бухгалтерия платит 22% на эту и сумму и только потом вам перечисляет их на ЗП карту
автор Кружите меня,кружите • 06 февраля 2024
Клас, а я думала через тиждень буду мати ці кошти 😅😂
Ноу коммент• 06 февраля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Ото ви жартівниця) навіть до 24.02.22 це могло зайняти не один місяць. У 2019му я думала, що народжу, а грошей так і не отримаю. Ні, за 3 дні до родів прийшли)
ТаняСашаМирошка• 06 февраля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
По закону вони мають прийти на наступний зарплатний місяць після відкриття лікарняного. В 2008 році я так і отримала, але з досвіду (писала вище) і реалій нашого часу (війна) - виплати затримують. Та все ж ті 56тис., які прийшли із запізненням були доречними і після народження дитини😉
Ку ка ку ка ку• 06 февраля 2024
Прийшло за 12 днів.
Лікарняний з 1.01 на карту прийшло 12.01
Ку ка ку ка ку• 06 февраля 2024
Ответ длявентиляторная
Зараз лікарняні електронні, одразу приходять в соцстрах
Ответ дляКу ка ку ка ку
Прийшло за 12 днів.
Ого, ти в мене ще є шанс 😀🤞