Peres Lal• 07 февраля 2024

Опять летят ракеты

пуски ракет подтвердились, ракеты вероятно будут залетать через Купянский район Харьковской области

пока ракеты не в нашем воздушном пространстве, но очень скоро будут

пожалуйста, НАПОМИНАЮ об укрытиях и безопасных местах на следующие полтора/два часа

по предварительной информации все борты ТУ-95мс отстрелялись

3 борта ТУ-22М3 с Моздока летят северозападным курсом

2 борта ТУ-22М3 с Оленьи летели юговосточным курсом

то есть высокая вероятность, что эти борты также будут задействованы в обстреле

в воздухе также петухи (СУ-34/35) с Воронежа, также высокая вероятность, что будут работать по Харьковской области ракетами X-31П/Х-59

сколько всего ракет запущено - неизвестно

известно, шо всё будут сбивать

берегите себя и реагируйте на предупреждения пожалуйста

Телеграм-канал Николаевского Ванька
ОленаЯ• 07 февраля 2024
Ответ дляmamaМия
У нас голосієво лише мерехтіло. Але не зникло. Ви десь поруч мабуть?
Так, передмістя.

Sunny Hanny• 07 февраля 2024
Ответ дляmax2013
Це те ,що думали не буде пусків. Але не так
У нас більшість з дітьми пішли з метро. А тепер повертаються
Mangoskin• 07 февраля 2024
Ответ дляAnonimka ya
Людей не закрили, тому що їм це не треба . Все населення поділено на військовозобов´язаних і ні.
Там військовозобов´язані не біжать с країни як щури, а самі їдуть на місця призначення за першим викликом. Не військовозобов´язані спокійно виїзжають.
Ви нічого не знаєте про то , що розганяєте.
У нас тоже очереди под военкоматами были , вы это забыли ?
пока не начался пипец с яйцами и прочими сериалами .
И вместо проф военных , тцк и полиции , гонят людей , что никогда и в глаза то оружие не видели .
Так что Израиль вообще мимо .
Tanusha 78• 07 февраля 2024
Ответ дляBelosnezka1980
Вода пропала.
В нас теж(
mamaМия• 07 февраля 2024
Ответ дляОленаЯ
Так, передмістя.
Тоді зрозуміло чому пропало, але писати не буду. Це точно не ракетне влучання, скоро увімкнуть
opium_black• 07 февраля 2024
Ответ дляcheryl
Розуміє... Тільки меншість, а перевагу має натовп.
В нас з вами вже є незгодні
Кайдашева дочка• 07 февраля 2024
Ответ дляAnonimka ya
Я,знаю что люди в Ізраїлі -це люди.Завжди так було.А мы хто для влади?Навіть для вас наші люди щурі:((

karinaanik• 07 февраля 2024
Кличко написал
Sunny Hanny• 07 февраля 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Так то ж Ізраїль.Там людей не закрили в клітці і кажуть правду людям ,а не ми каву в Криму літом будемо пить
Та ви ж писали, що ви всією сім´єю виїздні. Навіщо писати оце, якщо вас то не стосується?
cheryl• 07 февраля 2024
Ответ дляКайдашева дочка
А хто про владі....
Кайдашева дочка• 07 февраля 2024
Ответ дляAnonimka ya
Я знаю що мій син не може виїхати.А також знаю що можливо він скоро буде на фронті.І можливо я буду його хоронити якщо не пропаде безвісти.А можливо він буде інвалідом.І я,все життя буду його доглядати без допомоги государства.Або його вб´є ракета в його домі .Ось що я знаю.
Aksinia 111• 07 февраля 2024
Ответ дляcheryl
А хто про владі....
Почалось ’зрада-зрадонька’ 🥱
Mangoskin• 07 февраля 2024
Ответ дляkarinaanik
Кличко написал
Хоть бы без жертв (
karinaanik• 07 февраля 2024
Ракеты летят на Киев, со стороны востока.
Sergeevna-a227• 07 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
У нас так з паркінгу пішли, потім як бахнуло що і світло зникло, потім з´явилося. І назад люди прийшли
Sunny Hanny• 07 февраля 2024
Ответ дляКайдашева дочка
О, вже нова історія. Буквально на днях ви писали абсолютно інше
Кайдашева дочка• 07 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Сыну 22 года он выехать не может.А я муж и ещё 2 детей можем.
Sunny Hanny• 07 февраля 2024
Ответ дляКайдашева дочка
А де у вас син взявся? В минулий раз не було. Ви писали, що живете поруч з кордоном і якщо що, то швиденько всі виїдете.
Кайдашева дочка• 07 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Яка інша історія?В мене 3 дітей.22 роки сину ,дочці 19 років і молодшому сину 10 років.Чоловік виїзний бо дитина с інвалідністю

Кайдашева дочка• 07 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Всі окрім старшого який в Києві мешкає
Sunny Hanny• 07 февраля 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Ясно, робота розганяти зраду зрадоньку
karinaanik• 07 февраля 2024
Девочки, всему Левому аккуратно сейчас, залетают через вашу сторону
Кайдашева дочка• 07 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Ясно, робота розганяти зраду зрадоньку
Яку зраду?
До• 07 февраля 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Тобто, варіант, що син лишиться живим і здоровим та буде жити довго і щасливо, рідна мати взагалі не передбачає?!
UkraineMari• 07 февраля 2024
Ответ дляkarinaanik
Блд
Кайдашева дочка• 07 февраля 2024
Ответ дляДо
В нашій країні щасливо?Коли всіх грибуть на фронт?Він дуже хоче виїхати ,але я поки що не можу йому допомогти.
Ren2• 07 февраля 2024
будет громковато пишуть
ОленаЯ• 07 февраля 2024
Ответ дляДо
А повернутися звідти мало варіантів, і всі не дуже веселі.
Кайдашева дочка• 07 февраля 2024
Ответ дляОленаЯ
Так отож:(
Ren2• 07 февраля 2024
страшно