Щаслива Я• 07 февраля 2024

Так неприємно стало ( вчитель з анг мови мене попустила перед класом

У нас є група у вайбері і всі скидають різні приколи з приводу Анг
Я вчора скинула з ТікТок
І наша вчителька мені відповіла, або Анг або укр скидайте відео.
І тут я вперше за весь час подумала….
Я волонтер, часто роблю неможливі речі для цього, знаю багато військових які розмовляють рос, багато неймовірних волонтерів, просто багато людей які допомагають, але розмовляють рос.
Розмовляю виключно українською, і через якесь сране відео, яке на рос мові- мене так попустили.
І тепер у мене відлягло все всередині.
Якись ключик повернуся.
Скажу чесно, я взагалі не переймаюся думкою чужих, вважаю себе сильною жінкою, але оце момент якийсь вкрай неприємний
Поумничка• 07 февраля 2024
Да будет мовний срач

Дрібка щастя• 07 февраля 2024
Виходьте з групи. У них є правила, Вас вони не влаштували.
автор Щаслива Я • 07 февраля 2024
Ответ дляПоумничка
Да будет мовний срач
Ненавиджу таке, але мені потрібно поділитися з кимось
автор Щаслива Я • 07 февраля 2024
Ответ дляДрібка щастя
Це моя школа Анг. Я там навчаюся
Чесно брешу• 07 февраля 2024
Ответ дляПоумничка
Да будет мовний срач
Но сегодня новый сюжет :)))
Дрібка щастя• 07 февраля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Це моя школа Анг. Я там навчаюся
Міняйте школу.
Meercury• 07 февраля 2024
А якби не були волонтером то як відреагували?

автор Щаслива Я • 07 февраля 2024
Ответ дляДрібка щастя
Міняйте школу.
Через одне відео і один недолугий коментар?
Задираю носа• 07 февраля 2024
Ответ дляЩаслива Я
А в якому класі? Може те відео зроблене не українцями, тому не сподобалось?
ТихоЯ• 07 февраля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Це моя школа Анг. Я там навчаюся
Вы сами придумали, сами обиделись....забыть. И радоваться, что есть время, деньги посещать школу английского языка
Дрібка щастя• 07 февраля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Справа не в відео. Вас же не влаштовують їх правила спілкування.
автор Щаслива Я • 07 февраля 2024
Ответ дляТихоЯ
Дякую
Анти-анонім• 07 февраля 2024
Боже, яка біда і смертельна образа! Тримайтеся!
Веселуха Муха• 07 февраля 2024
Может мне везёт, но мне ещё никто не говорил ’чому не державною’
З горіха зерня• 07 февраля 2024
Да боже, чи не попустила. Закатили глаза, если не согласны, и хохочите сама с приколов, пусть им будет хуже😁
пьЯНА• 07 февраля 2024
Автор, не обращайте внимания. Видимо, учитель считает, что во время войны русскому языку не место в чате. Не нужно на это обижаться и принимать на свой счёт. Сейчас у многих обострённое восприятие различных вещей.
Love_Love_Love_• 07 февраля 2024
Мовний ранковий висер
Шмоточницаца• 07 февраля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Як правило, у волонтерів більш стійка нервова система.
Добротная• 07 февраля 2024
Працюють руські боти не покладаючи рук. Давайте пишіть ще щось.

Раз одела не бу• 07 февраля 2024
Как Вы живете, если из-за одного невинного комментария, где Вам просто напомнили правила группы, второй день страдаете?
Мошей ницца• 07 февраля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Коментар як коментар. Де саме ’попустила’?
пьЯНА• 07 февраля 2024
Ответ дляШмоточницаца
Ой не скажите, я тоже волонтёр, но ещё год назад так расстраивалась в мовных темах))) ещё и пыталась что-то доказывать)) потом меня попустило) видимо, автор раньше не сталкивалась лично с неприятием русского языка.
Дрібка щастя• 07 февраля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Ви вважаєте коментар вчителя недолугим?
Ви ж розумієте, що вчитель, як організатор процесу, теж відповідає за контент, який споживають учні під її наглядом? До того ж можливо канали моніторять ззовні. Я б на Вашому місті вибачилась і продовжила навчатись. Але я не впевнена, чи Ви зможете після Вашого «ключика».
автор Щаслива Я • 07 февраля 2024
Ответ дляпьЯНА
Вперше таке. Чесне слово.
Матраскин Брат• 07 февраля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Що значить недолугий? Я мене у куми чоловік доброволець із першого дня війни, вона сама з двома дітьми в великому будинку, її від російської мови нудить, і зтось буде розповідати що кому не долуге, не долуге залишайте группу шукайте російськомовну
Мост_Устал• 07 февраля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Це моя школа Анг. Я там навчаюся
То прийміть як факт. Та не кидайте більше відео.
Ёшки_Матрёшки• 07 февраля 2024
Ответ дляЩаслива Я
For what?
Ёшки_Матрёшки• 07 февраля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Це моя школа Анг. Я там навчаюся
Она не Ваша.
Невісточка ж• 07 февраля 2024
Срати на ваш ключик.
Така невинність, просто звичайна тема, порушили кордони, образили королеву...
Не люблю натовп• 07 февраля 2024
Ответ дляпьЯНА
Интересно, как волонтёры могут не понимать, что есть уже много людей, которых русский может весьма болезненно тригеррить - у кого-то кто-то погиб, кто-то пережил оккупацию...

Автору даже не замечание сделали, всего лишь попросили использовать только англ (и это вообще правильно для английской школы) или укр. Надо же трагедия.