Лукава_Кiшка• 07 февраля 2024

Хто знає скільки буде коштувати бюджетний варіант ремонту санвузла в хрущовці

Може хто робив або хто займається ремонтами. В звичайній хрущовці (5 поверхівці) санвузол роздільний-зняти плитку, сантехніку, покласти нову дешеву плитку та встановити звичайну бюджетну ванну, унітаз та раковину.
Малая Налегке• 07 февраля 2024
Ми рахували, у нас спільний санвузол, якщо все по мінімуму, то 2-3 тисячі доларів у нас вийшло. Забула, в нас не хрущовка, тому можливо у вас і дорожче буде, у нас труби нові.
АнтиТроль• 07 февраля 2024
Без заміни труб?
Love_Love_Love_• 07 февраля 2024
Якщо не міняти труби то сенсу викидати гроші на вітер немає. До 5 тис$
Та легко!• 07 февраля 2024
Не менше 80-10 тис. Зайдіть в Епіцентр, порахуйте вартість кахелю, сантехніки та помножте це на 2. Буде вам приблизна вартість
автор Лукава_Кiшка • 07 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Це з трубами 5 тис $? 😢ого
Я такая - жду трамвая• 07 февраля 2024
Там скорей всего и трубы придётся менять, учитывая, что хрущевка. По ценам не сориентирую, давно делали.
Love_Love_Love_• 07 февраля 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Це з трубами 5 тис $? 😢ого
Не 5, а до 5
Однозначная• 07 февраля 2024
От 3 тыс у е и до... Демонтаж очень дорогой. Хотите сэкономить - сами обдирайте всё
Галя із Дарниці• 07 февраля 2024
біля 3 тис дол.
я робила в 2020р. і частково чоловік щось робив, то вийшло біля 60-70 тис. грн. і це без стелі ( так і не натягнули стелю до цього часу)
Та легко!• 07 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Та чого там, пишіть вже всі 10! Сусіди робили капітальний ремонт, поєднували ванна+туалет, повність вибивали коробку (це чешка), повністю замінювали труби та проводку і все разом вийшло 5 тис у о.
Та легко!• 07 февраля 2024
Ответ дляОднозначная
Ви напевно давно робили ремонт. Демонтаж якраз недорого
АнтиТроль• 07 февраля 2024
Там тільки зачепися, і труби, і штукатурка, і ті вікна треба закласти. Ми робили кап ремонт, то ванна вийшла 5000 , але міняли повністю все
Галя із Дарниці• 07 февраля 2024
Ответ дляТа легко!
ну так якщо об’єднували, то буде дешевше. бо вже стіну 1 з двох сторін не шпаклювати і плитку не вкладати. двері 1 замість 2х .
Куплю орехи• 07 февраля 2024
Десь від 2 до 5 тис у.о з матеріалами. Готуйтесь, що труби води доведеться замінити всі. Очищення стін і підлоги самому можна зробити за пару днів.
Та легко!• 07 февраля 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
біля 3 тис дол.
Натягнути стелю недорого. Нам в спальні вийшло 7 тис. А у автора менша площа
Пацелуйнитуда• 07 февраля 2024
Какие 5, не слушайте.
В 50 тыс грн можно вложиться
Prervana• 07 февраля 2024
От 3 до 5
В зависимости от того, будете ли заморачиваться поиском выгодных дешёвых вариантов, акционных, распродажных, или поедете в эпик и там соберете себе набор требуемого из их наличия
Забризкана водою• 07 февраля 2024
Ответ дляАнтиТроль
Без заміни труб?
Заміна труб каналізаційних матеріал+ робота в мене вийшло 5 тис, грн. Літом
Галя із Дарниці• 07 февраля 2024
Ответ дляТа легко!
я не кажу, що дорого, я кажу що так і не доробили. бо треба в коридорі, в туалеті і в ванні натягувати. а коридор ще не дороблений до цього часу, бо майстра нашого на війну забрали.
АнтиТроль• 07 февраля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Какие 5, не слушайте.
В 50 тыс грн можно вложиться
За 50 тис вийде лише сама ванна, унітаз, умивальник і крани. І то бюджетний варіант
Забризкана водою• 07 февраля 2024
Ответ дляОднозначная
Демонтаж і винос сміття ... Але демонтаж під силу самостійно
Love_Love_Love_• 07 февраля 2024
Ответ дляТа легко!
І?
Та легко!• 07 февраля 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Це не просто прибрати перегородку між туалетом і ванною. Ви уявляєте що таке демонтувати коробку? Фактично витягти залізобетонний блок і потім повністю підготувати стіни?
Natalia505• 07 февраля 2024
Якщо дуже дешево і приблизно.
Демонтаж 80 грн квадрат.
Плитка ваша ціна, 450 покласти.
Ванна 5 тисяч, туалет 5 тисяч, крани від трех до безкінечності.
Труби додаткові кошти, заливати, рівняти, грунтувати додаткові кошти. Стеля 380 натяжна. Бажано тисяч три долларів мати хоча б.
Love_Love_Love_• 07 февраля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Какие 5, не слушайте.
В 50 тыс грн можно вложиться
Ви скільки ремонтів зробили в житті?
Галя із Дарниці• 07 февраля 2024
Ответ дляТа легко!
уявляю. я робила ремонт. але ж витрати матеріалів на об’єднаний сан вузол і на роздільний різні. тільки двері . і то вже біля 5-7 тис. грн зекономити.
Забризкана водою• 07 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви скільки ремонтів зробили в житті?
Ви ж за кордоном, там ціни інші
Natalia505• 07 февраля 2024
Ответ дляАнтиТроль
Це ви перегнули. В мене безобідковий 6500 і ванна 4500, умивальник щось біля 2500 чешский.
АнтиТроль• 07 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Тільки до того всього треба ще купа колін, гофра, герметики, ще якісь деталі, крани. Робіть на 50 тис грн кап ремонт) ад смішно
Natalia505• 07 февраля 2024
Да автор, ще двері. Там ціни від от і до. Установка півтори. В мене чоловік ставить офігєнно.