Дівчата, у кого раніше була преекламсія, підкажіть, будь ласка, як давно була і чи все у вас зі здоровʼям гаразд? Начиталась статей про можливі підвищені ризики серцево-судинних захворювань в майбутньому. Другий день в паніці… у мене дитині пів року, все гаразд, але тепер боюсь ускладнень в майбутньому…
Ответ дляksunuyabelaya
У меня была при первых родах
Вы ж родили уже ?
Чего переживать?
Вы ж родили уже ?
Чего переживать?
Так, я народила, але пишуть, що через 5-10 років у тих, у кого була преекламсія виникають підвищені ризики серцево-судинних захворювань, в 4 рази АГ, в 2 рази інсульти та інфаркти, порівняно із тими, в кого не було преекламсії при вагітності…
ksunuyabelaya• 07 февраля 2024
Ответ дляОлена -8289
Ще почитайте хто такі іпохондрики
Ответ дляksunuyabelaya
Ще почитайте хто такі іпохондрики
Так, це про мене 😁
Lenusikkuz• 07 февраля 2024
А навіщо ви це почали читати? В мене була, хвилювалась лише під час вагітності. Народила і забула. Тепер інших проблем вистачає….
ksunuyabelaya• 07 февраля 2024
Ответ дляОлена -8289
Так, це про мене 😁
Моїй доньці вже 13
Як маленька була часті ларінгити,зараз фарингіти як перемерзне
Не знаю звʼязано це чи ні
Ответ дляksunuyabelaya
Моїй доньці вже 13
Не знаю звʼязано це чи ні
Я маю на увазі Ваше здоровʼя серцево-судинної системи :)
Ответ дляОлена -8289
с чего вы полезли это гуглить?) Никто не знает толком почему она возникает, значит и сделать какие-то прогнозы на будущее вряд ли могут отличаться точностью.
Ответ дляLenusikkuz
Бо в мене один раз після вагітності підскочив тиск (я хворіла ковідом) і після того я подумала, а що якщо тиск не пройшов… почала читати, через свою тривожність (як вірно підмітила дівчина - іпохондрію) накрутилась… і тепер намагаюсь почути від когось позитивні новини, що все у них добре, щоб не накручуватись…
Ответ дляОлена_Луг
мне такое диагностировали во время беременности 1 ребенком 26 лет назад. Беременность отходила нормально, разве что роді очень очень сложніе, повішенное давление и пр.
Сейчас мне 49,здоровье самое обічное, по возрасту, не жалуюсь особо
Дякую!
Ответ дляОлена -8289
Лучше поищете для себя психолога :) Этим вы себе намного больше поможете, чем чтением интернета.
Ответ дляAriervil
Так, працюю з психологом, точніше з двома вже, рекомендують медикаментозне лікування, але поки ще годую дитину грудним молоком, тому не наважилась…
Ответ дляAriervil
Оба советуют медикаментозное лечение? Ого. Странно єто читать
Так, вони зі своєї сторони мені допомагають, як можуть, але в мене почались соматичні прояви, схожі на панічні атаки, кажуть, що потрібні заспокійливі препарати, але на гв з ними не розгуляєшся… можна почати пити антидепресанти, але їх треба пити рік, не менше, от сподіваюсь поки що сама справлюсь, як ні, то завершу гв і почну лікуватись…
Ответ дляОлена -8289
Вы с двумя одновременно работаете?)
Ответ дляAriervil
Вы с двумя одновременно работаете?)
З однією працювала, в неї на мене немає часу, бо зараз працює в ЗСУ, звернулась до іншої, завтра піду знайомитись )
Ответ дляAriervil
Аа)) Так может еще и что-то выйдет и без медикаментов) В любом случае, удачи)
Дякую!
ksunuyabelaya• 07 февраля 2024
Ответ дляОлена -8289
Не дуже
Але це і до вагітності було
ksunuyabelaya• 07 февраля 2024
Ответ дляAriervil
Со вторыми не было?
Нет и близко даже
Прошла очень спокойно
Но раньше родился сын
3300 вес и 53 см рост
Так что может неправильно срок поставили🤷♀️
Прошла очень спокойно
Но раньше родился сын
3300 вес и 53 см рост
Ответ дляLenusikkuz
Саме вона.
У вас давно була преекламсія? Важка? Бо у мене важка і передчасно народжена дитина в 35 тижнів, тиждень в реанімації і місяць у пологовому провели.
Lenusikkuz• 09 февраля 2024
Ответ дляОлена -8289
Так, давненько, дитині вже 3,6. Але в мене і вагітність пізня, в 39 років народила. Мені здавалось що не важка, хоча моя лікар постійно хвилювалась. З таких явних симптомів були дуже сильні набряки, іноді піднімався тиск, і білок в мочі (здається один раз був) Я народила вчасно, і пологи були стрімкі. Якраз через високий тиск вже і поклали мене в пологовий.