Басноплетка• 07 февраля 2024

Як мотивувати працівників?

Зп невелика, обов´язків багато, лінуються працювати
Carin• 07 февраля 2024
Ответ дляjulia-678c
Какой отпуск? Без него обойдутся
Тоже верно!

Уходя дверю не хлопать• 07 февраля 2024
Яка сфера? Та яка заробітна плата?
ХаДиДиШь• 07 февраля 2024
премією
Горда пташка• 07 февраля 2024
Я виготовляю стенди, в тому числі для установ.
Давайте зробимо стенд ’Кращий працівник місяці’. А раптом це мотивує.
Звертайтеся. Правда недешево.
Лама_мама• 07 февраля 2024
Ответ дляСкользкая
Бюджет то особливий гадюшник. Нормальні працівники звідти тікають. Лишаються тільки ліниві чаєпилки.

Для надбавок і премій там завжди тримають пару мертвих душ. Тому це питання до начальства, яке забирає собі всі гроші і заставляє працювати за двох.
Як ви точно сформулювали. Ще й повинен бути ,постійно вдячним´, за те що ти працюєш за себе і он того ’хлопця’, який є чи другом начальника чи чи є родичем когось із сусіднього відділу.
Уходя дверю не хлопать• 07 февраля 2024
Оформлюйте працівника на кілька ставок, щоб була конкурентоспроможна заробітна плата. За мінімалку Вам ніхто зі шкури лізти не буде.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 февраля 2024
какая з/п и за что конкретно

Добрая свекровь• 07 февраля 2024
Трольнули і в кущі?
Найщасливіша• 07 февраля 2024
А чому невелика зп за багато обов´язків? Якщо будуть більше працювати, буде велика зп?
Я только за!• 08 февраля 2024
Повышением ЗП