Кайдашева дочка• 07 февраля 2024

Ось кажуть треба захищати країну, людей в ній.А я тупа не розумію

Кого має захищати мій чоловік ,або син?Або чіісь чоловіки.Тих людей які продавали свій голос за гречку?За макарони та олію?Які не думали як далі будуть жити іх діти та онуки?Чому молоді тепер повинні йти в могилу?Хто за Зеленського голосував?Хай ідуть усі тепер на фронт.А потім інших посилайте.У нас і після війни не буде добра в країні якщо будемо вибирати за гречку,або тому що він гарненький і смішний ,або тільки б не Петя.Мені цікаво хто обирав Кучму, як ці люди себе почувають?Чому коли віддавали ядерку,або пиляли літаки ,,а ракети за газ віддавали ніхто не вийшов на майдан?Чому внуки мають тепер вигрібати те гімно що зараз?Так треба захищати країну бо старенькі вже в Европу не поїдуть.Вони хочуть дожити в своїй хаті.Та Чому ж ви про свою хату і де ви будете доживати не подумали 30 років тому?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 февраля 2024
так ві хотите порошенко что ли
Любовь Вадимовна• 07 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
1) куди саме везли? За яку сторону?
2) звісно, люди збиралися в компанії і їхали разом, разом найняти той автобус було легше.
3) згадайте чому саме почався майдан
4) так вам особисто заплатили і ви бачили своїми очима?
моя мама працює на гос підприємстві і їх примусово вивозили на майдан в робочі дні для масовки. Ви це вважаєте норм? Тато мій ходив на зйомки різних політичних шоу (за гроші) і там дуже часто пропонували прийняти участь у якомусь політичному волевиявленні народу за гроші. Може майдан і почався з якоїсь іскри, але плтім то полум´я підтримували штучно
Бессмертный пони• 07 февраля 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Та, що тільки не прочитаєш на порадниці
И не говорите
Renesmeе 16• 07 февраля 2024
Ответ дляSpicy -02f0
Вы спросили почему не выехали, я говорю что тогда был бред с ковидом и многим это все подпортило.
И не потому что они глупые, ленивые и так далее. Просто не в то время не в том месте, как и сейчас
Так, я це читала, але це не відміняє останнього запитання хто саме відізвав візу цих людей?
Sunny Hanny• 07 февраля 2024
Ответ дляЛюбовь Вадимовна
А з якого боку вони стояли ? За Януковича чи за демократію?
4мама• 07 февраля 2024
Ответ дляKira2022
Петя избежал войны, а Вова к ней привел, а так то особо разницы нет 🤷
Ви реально така наївна?
Sunny Hanny• 07 февраля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
так ві хотите порошенко что ли
Пані хоче свою зп відпрацювати страчною темою
4мама• 07 февраля 2024
Удалено администрацией...
Бессмертный пони• 07 февраля 2024
Ответ дляSpicy -02f0
Не приостанавливали, а тупо человек не успел получить до войны.
Это же не за секунду делается.
’Одному выдачу гражданства приостановили, как раз в начале войны получил и ещё двое в 20 с рабочими видами в Германию и Канаду пролетели’ . Как-то у вас концы с концами не сходятся . Ну да ладно . Рабочие визы в Германию и Канаду Украина дает ? Гражданство других стран тоже Украина предоставляет ?
Бессмертный пони• 07 февраля 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Хто саме відізвав візу?
Порошенко . Неужели непонятно . А , Украина еще .
Filomena• 07 февраля 2024
Ответ дляAksinia 111
Вы охренеете, тут в соседней теме Мураева как кандидата пиарят . Сколько же здесь рашкиных ботов
У нас є люди, яким прямо в лоб скажеш «я працюю з росіянами і не люблю зєлю».
А вони бачать лиш «не люблю зєлю». І тапки готові лизати.
Автор явно з таких.
Останні теми чітко відображають що їй до голову кладуть.
Мимо_шла• 07 февраля 2024
Ответ дляlyudai
Зате Ви активно підтримуєте здачу країни і людей під окупацію. То ж не Ви і не Ваші родичі, їх не шкода, так?
Где я писала про сдачу? Я пишу только за мирное решение
oboeva• 07 февраля 2024
Ответ дляSpicy -02f0
Если вам интересно можно погуглить
То ли дело сейчас у нас все так отлично, да?
Погуглила, русская и украинская Википедии пишут разное,кстати.
В нашей такое
Мединський заявив:

Ми отримали письмові пропозиції української делегації, як я розумію, погоджені з керівництвом України, які зводяться до такого: Україна проголошується постійно нейтральною державою під міжнародно-правовими гарантіями з метою реалізації позаблокового без´ядерного статусу.
Любовь Вадимовна• 07 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
за демократію стояли, не за Яника. Звичайно дуже класно жити в рожевих окулярах як у вас, але реальне життя інше.
Daria0000• 07 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Так, ви праві. Дійсно величезна різниця, що робилося ті 5 років , яку армію і країну отримав і яку передав.
Ну і яку отримав і до чого за 2 роки довів
Так а де вся та армія і все військове обладнання? ) з´їв, продав? ) чи може все ж таки і не було нічого?
4мама• 07 февраля 2024
Ответ дляЛюбовь Вадимовна
Ну звісно возили.
Всіх держслужбовців влада (тоді - яник) возили на антимайдан і стояли там за 30 срібляників.
Не заперечую те, що майдан фінансово підтримували.
Я особисто спонсорувала такі поїздки. Оскільки мала тоді грудну дитину і до Києва їхати не могла. На наш місцевий майдан ходила.
І при ковідломаразмі з Гуміровим фінансувала поїздку на мітинг за Конституційні права.
З місцевими щоправда не знайшла спільної мови - там всі кончені сектантів москалтського патріархату в нас збирались.
І зараз категорично проти цього закону.
Це просто тупо відкат у середньовіччя.
Нахєр така держава? Своїм дітям я такої не хочу.
Любовь Вадимовна• 07 февраля 2024
Ответ для4мама
Ну звісно возили.
І зараз категорично проти цього закону.
Це просто тупо відкат у середньовіччя.
не тільки Яник спонсорував, спонсори були з обох боків. А от є ще люди, які вірять у ідеали.
samataka• 07 февраля 2024
Моя хата з краю, так, Автор?
4мама• 07 февраля 2024
Ответ дляЛюбовь Вадимовна
Ну так я і кажу. Я спонсорувала з боку демократії. Від щирого серця. І таких було міліони.
Kira2022• 07 февраля 2024
Ответ для4мама
Ви реально така наївна?
Скорее наоборот
4мама• 07 февраля 2024
Ответ дляsamataka
Моя хата з краю, так, Автор?
Написала одна з окопу.
Любовь Вадимовна• 07 февраля 2024
хто ліпить ті пальці вниз? це якісь блаженні?)))
4мама• 07 февраля 2024
Ответ дляKira2022
Скорее наоборот
З моменту Революції гідності в нас був один варіант - війна. Пєтя, вова, Вася....
Якби тоді переміг яник - ми були б як білорусь - полігоном рашки для нападу на Балтію. І вже б НАС місило тут НАТО. Як Югославію у 90ті.
Sunny Hanny• 07 февраля 2024
Ответ дляDaria0000
То ж не до мене, а до величного питання
Daria0000• 07 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
То ж не до мене, а до величного питання
)) ну так пусто було, тому нічого і немає. Може фінансування і було, але куди воно поділося вже питання )
Daria0000• 07 февраля 2024
Ответ дляЛюбовь Вадимовна
Так і ж. І студентів теж примусово
Sunny Hanny• 07 февраля 2024
Ответ дляDaria0000
Ну зате у вас є дороги. Хороші дороги. А, і того, шашлику поїли.
Daria0000• 07 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Ну а там і доріг не було.
Sunny Hanny• 07 февраля 2024
Ответ дляDaria0000
Так і ж. І студентів теж примусово
Яких? В мене сестра студентка була - ніхто їх туди не ганяв насильно. В мене багато знайомих, які саме з самого початку були. І стояли за демократію.
А от за гроші та по примусу їздили за Яника
Sunny Hanny• 07 февраля 2024
Ответ дляDaria0000
Ну а там і доріг не було.
Зате армія була, розвивалася військова промисловість, повернулося частина окупованих територій, будувалися фортифікаційні споруди.

Що, окрім постійного відпочинку між зашкаварами , для підвищення обороноздатності країни зробив Зеленський?