Кайдашева дочка• 07 февраля 2024

Ось кажуть треба захищати країну, людей в ній.А я тупа не розумію

Кого має захищати мій чоловік ,або син?Або чіісь чоловіки.Тих людей які продавали свій голос за гречку?За макарони та олію?Які не думали як далі будуть жити іх діти та онуки?Чому молоді тепер повинні йти в могилу?Хто за Зеленського голосував?Хай ідуть усі тепер на фронт.А потім інших посилайте.У нас і після війни не буде добра в країні якщо будемо вибирати за гречку,або тому що він гарненький і смішний ,або тільки б не Петя.Мені цікаво хто обирав Кучму, як ці люди себе почувають?Чому коли віддавали ядерку,або пиляли літаки ,,а ракети за газ віддавали ніхто не вийшов на майдан?Чому внуки мають тепер вигрібати те гімно що зараз?Так треба захищати країну бо старенькі вже в Европу не поїдуть.Вони хочуть дожити в своїй хаті.Та Чому ж ви про свою хату і де ви будете доживати не подумали 30 років тому?
Daria0000• 07 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Яких? В мене сестра студентка була - ніхто їх туди не ганяв насильно. В мене багато знайомих, які саме з самого початку були. І стояли за демократію.
А от за гроші та по примусу їздили за Яника
Що Ви мені намагаєтесь доказати? Якщо Ви чогось не знаєте, це не означає, що цього не було.
Daria0000• 07 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Зате армія була, розвивалася військова промисловість, повернулося частина окупованих територій, будувалися фортифікаційні споруди.

Що, окрім постійного відпочинку між зашкаварами , для підвищення обороноздатності країни зробив Зеленський?
Я не стверджувала,що Зелкнський щось робив чи не робив а Ви стверджуєте. З приводу нього в мене теж є своя думка. Але я Вас вже в третє питаю де ця армія та фортифікаційні споруди? Чи ви це ’недорозумение’ яценюка в вигляді подобного забору тими спорудами називаєте?. Ось,як повномасштабне почалось зробили споруди навіть не за місяці,а за дні.. куди ж вони поділися,якщо їх Петя зробив? Ви так мені і не відповіли. Хто їх з´їв? Чи зробив тільки на бумагах?
Filomena• 07 февраля 2024
Ответ дляЛюбовь Вадимовна
моя мама працює на гос підприємстві і їх примусово вивозили на майдан в робочі дні для масовки. Ви це вважаєте норм? Тато мій ходив на зйомки різних політичних шоу (за гроші) і там дуже часто пропонували прийняти участь у якомусь політичному волевиявленні народу за гроші. Може майдан і почався з якоїсь іскри, але плтім то полум´я підтримували штучно
Тобто вашу маму возили стояти за яника?
Любовь Вадимовна• 07 февраля 2024
Ответ дляFilomena
Тобто вашу маму возили стояти за яника?
ні, мою маму возили стояти за інших, бо в них керівник підприємства був не провладний
МаргариткаW• 07 февраля 2024
Ответ дляoboeva
Объясните мне тупой,я без сарказма,как это связано?
жаль что темы 2014 года Антимайдан удалены, там много писали почему майдан приведёт к нищете, заоблачной коммуналке, к потере территорий и к войне.
oboeva• 07 февраля 2024
Ответ дляМаргариткаW
Так сейчас напишите,в чем проблема. Что там вспоминать, тогда писали ,что цены на коммуналку станут европейскими,а зарплаты останутся украинскими.
Вот война при чем.
Filomena• 07 февраля 2024
Ответ дляЛюбовь Вадимовна
Да ладно.
Того керівника швидко б на місце поставили. Ще й бюджетники?
Я працювала на недержавному підприємстві і нас перед виборами збирали і «настоятельно» говорили що голосувати потрібно за яника.
Бо якщо по округу не пройде, то всим «страшно-страшно» буде.
Але у нас не пройшов.
Суми не зламати дешевими погрозами)
А от майдан після такого всі щиро підтримували.
Светланка_Ланка• 07 февраля 2024
Ответ дляПлатья Всем
а если бы был Порошенко президентом, то не нужно было бы воевать?
Гадаю, повномасштабного не було б. Але цього ми ніколи не дізнаємося.
Kira2022• 07 февраля 2024
Ответ для4мама
З моменту Революції гідності в нас був один варіант - війна. Пєтя, вова, Вася....
Якби тоді переміг яник - ми були б як білорусь - полігоном рашки для нападу на Балтію. І вже б НАС місило тут НАТО. Як Югославію у 90ті.
Ошибаетесь, организаторы майданов дважды ошиблись сделав ставки на юща и Петю, там Юля свои интересы поставила выше их и Петя оказался умнее или жаднее и снова повернул не так как им надо. Но наш народ любит танцы на граблях и уже в 19 они просчитали все ошибки и поставили нужного для себя исполнителя.

Был бы янык то мы бы жили как и жили до 14, не говоря уже о 22.
Renesmeе 16• 07 февраля 2024
Ответ дляМаргариткаW
Майдан привів до зростання якості життя. А ось напад раші до погіршення.
МаргариткаW• 07 февраля 2024
Ответ дляoboeva
Вот война при чем.
а смысл? уже всё случилось.
и если некоторые люди до сих пор ничего не поняли, то объяснять бесполезно, увы.
Filomena• 07 февраля 2024
У нас на роботі був аж 1!!!! Мужик який був за яника.
Ходив, проводив політ агітацію. Спеціаліст з багаторічним стажем. Ну всі так мовчки його слухали, як дурника. Не сперечалися з ним, бо наче людина не зовсім пропаща, але ніхто не розділяв його погляди. Взагалі ніхто.
Досвіду життя під керівництвом «донецької мафії» у нас в регіоні вистачало.
МаргариткаW• 07 февраля 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Майдан привів до зростання якості життя. - звучит как анекдот.
ну или память у людей совсем короткая
Sanechko• 07 февраля 2024
.
Любовь Вадимовна• 07 февраля 2024
Ответ дляFilomena
Да ладно.
Але у нас не пройшов.
Суми не зламати дешевими погрозами)
хто б його куди поставив? Підприємство не на дотаціях з бюджету
oboeva• 07 февраля 2024
Ответ дляМаргариткаW
а смысл? уже всё случилось.
Тогда не надо намекать,если не хватает смелости высказать свою позицию
_Irina-K_• 07 февраля 2024
В мене тільки одне питання до автора: то як треба зараз чинити? Що робити нам усім, що вона за правильне вважає? Бо все оте, що вона написала - загалом може й вірно, але зараз, у цей самий момент - як?
МаргариткаW• 07 февраля 2024
Ответ дляoboeva
шо там с законом про мобилизацию? приняли? всё ок? конституции не противоречит?
чо? когда на майдан с кофеёчком и хорошим настроением?
katenka_• 07 февраля 2024
Ответ для_Irina-K_
Она предлагает дружить с росией
Peres Lal• 07 февраля 2024
Опять новости.
Любовь Вадимовна• 07 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
Опять новости.
ну депутатам потрібно їсти, пити та віллу на Лазурному узбережжі, які дрони? На дрони хай люди збирають
Mary-7b23• 07 февраля 2024
Я с удовольствием бы отказалась от укр гражданства , я ненавижу власть Украины, это не власть - это ОПГ, я не хочу никого и ничего защищать, после того как Резников покидал парламент , и ему стоя аплодировали, я поняла, что этой стране конец. Вся эта защита сводится к защите частных миллиардов мародеров при власти, а то если пуйло придет, они кормушку потеряют . А простым людям все равно, им нужна стабильность, работа , социальная защита, а не лапша эта на уши патриотическая о независимости, независимость от чего ? От денег, работы, жизни , тотальный грабеж и жесткое принуждение идти умирать за эту шоблу, которая грабила страну 30 лет. Мне все равно кто у руля Коля, Саша , Вова , Вася, Петя - дайте жить людям и уверенность в завтрашнем дне
_Irina-K_• 07 февраля 2024
Ответ дляkatenka_
Она предлагает дружить с росией
Вона або сидить десь в європах, або не від світу цього, як то кажуть.
Бессмертный пони• 07 февраля 2024
Ответ дляЛюбовь Вадимовна
Понятное дело . Но Порох таки гад . В 3,46 раза меньше Зели получил . И тут спроворился , барыга проклятый .
Татьяна_М5• 07 февраля 2024
Ответ для_Irina-K_
С момента независимости с рашей дружили и жили нормально, никто не воевал и никто не умирал. Кто не хотел жить при такой власти - уехали. А кто-то не хотел жить под рашей, а решили, что под ЕС лучше, потому вышли на майдан, наделали делов, а теперь тысячи пацанов за это лишились жизни, тысячи инвалидами, тети, которые хотят идти в ЕС бояться мобилизации, или просто смылись, как беженцы.
Renesmeе 16• 07 февраля 2024
Ответ дляМаргариткаW
ну или память у людей совсем короткая
А що було не так? Всі їздили відпочивати закордон, в кожної родини авто. Якщо в 2013 поїздка в Туреччину була розкіш то пізніше як добрий день. Скільки тих самих тем було на порадниці перед літнім сезоном
_Irina-K_• 07 февраля 2024
Ответ дляТатьяна_М5
Що означає ваше - наделали делов? Україна - суверенна держава, подобається це комусь чи ні. Ми маємо повне право робити те, що вважаємо за потрібне. Про які ’делов’ ви кажете?
Mary-7b23• 07 февраля 2024
Ответ для_Irina-K_
Так, все що хочуть, все що важали за потрібне: грабити , мародерити - чим і займались всі 30 років незалежності , і тепер забирати життя ваше та ваших дітей, чоловіків та синів - бити в морду, закривати , відправляти на смерть, поки їх діти в Монако на майбахах їздять і шампанське по півмільйона гривень за бутилку пьють .
Татьяна_М5• 07 февраля 2024
Ответ для_Irina-K_
Суверенитет - Полная независимость государства в его внутренних делах и в ведении внешней политики. Украина полностью независима и в состоянии вести внешнюю политику самостоятельно? Серьезно? Это как подросток, который кричит маме - что хочу, то и буду делать. А когда остаётся без поддержки, с проблемами жилья, покупки еды, оплаты коммуналки и проезда - тогда приходит осознание, что независимость - это на только возраст в паспорте утверждённый законом
РыжаяЛиса• 07 февраля 2024
Ответ дляVeselka8
Земля это не владение, это не бизнес, это не деньги, это не материальное.
Это духовное.
Это наша Украинская земля, они принадлежит Украинскому государству и украинскому народу.
Нацисты и фашисты посмели посягнуть на нашу землю и повесили свои вонючие тряпки, поубивали людей, убивают украинцев каждый день, тех кто остался на территориях в оккупации идет зомбирование пропагандой как 10 лет в Крыму и Донецке с Луганском, так что тут вопрос справедливости. Разве это справедливо? Разве это честно?
Нет. Евреи убивали таких. Да все народы и нации убивают таких мразей кто на них посягнул, на их государство и их права.
По этому нужно уничтожать русских нацистов и нужна мобилизация.
Русские нацисты должны через смерть и страдания понять и осознать свою ошибку. И историческую вину перед Украинским народом.
Жесть. Ото вас штырит