Колебля• 07 февраля 2024

Чи мають право контролери у міському транспорті…

… бути одягненими не по формі, не мати жетона і посвідчення, носити прибор, який зчитує дані з валідатора у дамській сумочці? Спочатку контролери шифруються, коли заходять у транспорт, потім знаходять собі «жертву» в починають її обробляти. Нещодавно була свідком ситуації, коли вони докалупалися до вже немолодої жіночки, що їхала з сином. В неї були якісь проблеми з картою, причому, як вона сплачувала проїзд, я бачила на власні очі. Діло ледь до бійки не дійшло, бо контролери були далеко не ввічливі, а по-друге перешкоджали тим пасажирам вийти. Закінчилося тим, що жіночці порвали куртку і поламали зонта. Де-хто знімав інцидент на відео. Мені ж соромно і огидно за таких «працівників» КПТ. Бо виглядає це все, наче облави при совку, дуже неповажне ставлення до людей. Хоча після дій ТЦК чому дивуватись…. Київ, якщо що.
Александра333-0d63• 07 февраля 2024
Це не нормально точно. Саме таке бидло і йде на подібну роботу. Якщо жінка подасть скаргу, то сумніваюся, що їй щось компенсують та цих бандюків накажуть.
Чашечка кофе• 07 февраля 2024
Останнім часом теж почала помічати контролерів без будь - яких знаків розрізнення
Маня_53• 07 февраля 2024
Я вважаю,що мають
Маня_53• 07 февраля 2024
Для таких хитропопих,як автора і інших
Orisana• 07 февраля 2024
У меня карта Kyiv Smart Card, часто в автобусе срабатывает с 3-4 раза ( в метро таких проблем не было). Перед этим валидатор называет Kyiv Smart Card «сторонньою» . А когда много людей, я с Лыбедской еду в час пик, то иногда передаю карту, чтобы ’прокомпостировали’)) и не всегда есть уверенность, что поездку списало. Вот задумалась....
Белоснежная• 07 февраля 2024
HB_girl• 07 февраля 2024
Я одного разу заступилася за хлопця, потім ще підключилися інші пасажири. Штраф йому так і не виписали (я особисто бачила, як він прикладав картку). Тому якщо бачите несправедливість, не варто мовчати.
D o l c e V i t a• 07 февраля 2024
Мы с мужем были в Киеве. А до этого были в Ивано-Франковске и Львове. Так вот на ЗУ мы в транспорте легко рассчитывались картой или наличными. А в Киеве , прошлым летом не смогли. Нужна была карта киевлянина или приложение ( за приложение нам позже люди посоветовали )У водителя тоже нельзя заплатить. Мы просили людей , чтобы за нас заплатили и мы бы им наличными отдали, но нам ответили, что нужно тогда и выходить вместе. Так вот зашли тогда контролеры две хамки и начали на нас кричать и говорить гадости. Мы даже не против полиции были. Нам было что сказать и показать даже видео. Нас отпустили без штрафа, но осадок был на весь день
Incol• 07 февраля 2024
Дивно, як такі контролери мають доказати, що вони на роботі і при службовому виконанні, а не гастролери, які у сусідки взяли прибор.
Якщо людин не по формі, без жетонів - їх не можливо ідентифікувати, тому вони в такому разі шахраї для мене.

А стосовно оплати проїзду - теж маю побоювання часто, у мене в телефоні ’Київ-цифровий’, коли прикладаю, доріжка зелених вогників на валідаторі пробігає, але таке можна тричі повторювати, поки погаситься квиток.
Incol• 07 февраля 2024
Ответ дляD o l c e V i t a
А уявити собі коли це люди у віці, які не мають смартфонів, картки киянина, іногородні - на зупинці ніде купити квитки, картками вони користуються теж дуже обережно і як бути в тому транспорті. На зупинках міської електрички є бокси, де можна паперовий квиток придбати, як бути в тролейбусах-автобусах - не знаю.
D o l c e V i t a• 07 февраля 2024
Ответ дляIncol
Так у нас была подобная ситуация. Мы только приехали поездом , зашли в троллейбус и началось… При этом во многих городах только наличными оплата в транспорте , а Киев город в который люди приезжают со всей страны
Allka- skakalka• 07 февраля 2024
Ответ дляOrisana
По закону имеете право оплатить на месте ,если карта не сработала и пришли контролёры ,рвать вам куртку или ломать личные вещи не имеют права .
автор Колебля • 07 февраля 2024
Ответ дляМаня_53
Для таких хитропопих,як автора і інших
Вибачте, кого ви тут, шановна, назвали хитропопими? Людей, які платять за проїзд? Не варто за нього сплачувати, чи що?
D o l c e V i t a• 07 февраля 2024
Ответ дляAllka- skakalka
В нашей ситуации, водитель сказал , что он не может брать оплату. Когда зашли контролеры , водитель тоже подтвердил, что мы пытались оплатить, но это нам не помогло.
автор Колебля • 07 февраля 2024
Ответ дляHB_girl
А мені треба було розказати на широкий загал, що я теж вступилася за ту жінку і мені теж навалили по саме не хочу? Історія не про мене. Я намагалася знайти на сайті КПТ хоч якесь посилання, де можна лишити скаргу, але марно. В них просто немає цієї опції.
пицунда• 07 февраля 2024
у меня тоже когда то карта не сработала приватовская...я ей показала что деньги на карте есть. дала мне телефон начали звонить что-то там заблокировали...короче я вышла меня никто не дергал и не терроризировал я в черкассах
Маня_53• 07 февраля 2024
Ответ дляКолебля
Чому тоді ви так боїтеся кондукторів?)
annac• 07 февраля 2024
Ответ дляD o l c e V i t a
Картой можно рассчитываться. Я по крайней мере так делала в сентябре и все проходило. Но там как-то не сразу списывается. Показывала контроллеру в Привате списанные деньги и все.
Incol• 07 февраля 2024
Ой дівчата, наші контролери і штрафи, то « квіточки». Поїхала я з дитиною у Польщу. Звісно перший день ще не « просвіщьонна» , зайшли в автобус міський а телефон на нулях, вирішили купити квиток не в додатку а паперовий. Купили, на ньому написано , діє 40 хвилин. Ну ми ідемо, за часом слідкуємо, тут контролери , я чесно показую квитки, ось типу на них час придбання, ще 40- к хвилин не пройшло. А мені у відповідь з вас штраф 250 злотих з кожного тут і зараз , квиток потрібно було валідувати/ погасити ( засовують типу в компостер), типу пані у себе в місті квитки ж компостує .
А в тому то й діло, що у нас і квитків ніяких ніхто в руках не тримає!!!
Добре, що була в мене готівка, віддала я 500 злотих, на наші 5000 грн, вийшла і очі на мокрому місці, ось так проїхалася в автобусі.
Те, що ми перший день і не розібралися - нікого не хвилює!
Мене попереджали, якщо купувати в додатку, то робити до посадки, бо часто Інтернет в автобусі глючить, а це нікого не хвилює.
А з паперовим квитком так оце попали.
D o l c e V i t a• 07 февраля 2024
Ответ дляannac
Это в сентябре, прошлым летом еще такого не было
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 февраля 2024
Ответ дляD o l c e V i t a
вы могли купить 1разовый билет за 8 грн в метро, на станции гор. электрички или приложить свою обычную платежную карту
сладкий_ноябрь• 07 февраля 2024
Ответ дляМаня_53
Я вважаю,що мають
Ні, не мають
Повинна бути відповідна форма.
Але в нас не налагоджений контроль штрафів, тому цей контроль без сенсу
Missdior_22• 07 февраля 2024
Я теж в шоці. Стоїть як цивільна людина,тоді бац валідатори заблокували і давай з таким наїздом або ще й російською кричати ’контроль проїзду’. Часто по-хамськи себе ведуть
anabelia• 07 февраля 2024
Ответ дляD o l c e V i t a
Раніше таке було. Зараз можна банків.картою розрахуватися.
автор Колебля • 07 февраля 2024
Ответ дляМаня_53
Чому тоді ви так боїтеся кондукторів?)
Я написала, що їх хтось боїться? Може, вт про себе пишете? Може ви боїтеся? І до речі, мова про контролерів, а не кондукторів. Я пишу, що вони ведуть себе по хамські, ще й не носять форму, жетон, не пред’являють посвідчення, хоча наскільки мені відомо, мають це робити. Отже читайте уважно, або якщо хочете поговорити про свій страх перед кондукторами створіть окрему тему і зберіть свою долю фейспалмів)
автор Колебля • 07 февраля 2024
Ответ дляIncol
А з паперовим квитком так оце попали.
Боже, як я вам співчуваю… це, звісно, гайки…а на них не подіяло, що ви взагалі іноземці і не місцеві?
Маня_53• 07 февраля 2024
Ответ дляКолебля
Я плачу за проїзд завжди.
А ваші претензії це для таких от хитропопих ,які хочуть зекономити 15 гривень,бо вважають,що їм всі винні.
автор Колебля • 07 февраля 2024
Ответ дляМаня_53
Я плачу за проїзд завжди.
Ви взагалі читати вмієте? Тема не про претензії до пасажирів.
Incol• 07 февраля 2024
Ответ дляКолебля
Ні, ні краплі, я показувала паспорт з печаткою, що ми заїхали вчора і не знали всіх ньюансів, але жінка контролер безапеляційно ткнула в руки квитанцію про штраф. Я вийшла з автобуса, ковтаючи сльози, ще таких дорогих штрафів не платила, взагалі не платила ніяких за своє життя.
Incol• 07 февраля 2024
Коли я дістала 250 злотих, вона добила фразою , що 250 за кожного. Мало того, що фінансово « удар під дих», то ще й кожен з нас своє мовою і потрібно якось порозумітися.