… бути одягненими не по формі, не мати жетона і посвідчення, носити прибор, який зчитує дані з валідатора у дамській сумочці? Спочатку контролери шифруються, коли заходять у транспорт, потім знаходять собі «жертву» в починають її обробляти. Нещодавно була свідком ситуації, коли вони докалупалися до вже немолодої жіночки, що їхала з сином. В неї були якісь проблеми з картою, причому, як вона сплачувала проїзд, я бачила на власні очі. Діло ледь до бійки не дійшло, бо контролери були далеко не ввічливі, а по-друге перешкоджали тим пасажирам вийти. Закінчилося тим, що жіночці порвали куртку і поламали зонта. Де-хто знімав інцидент на відео. Мені ж соромно і огидно за таких «працівників» КПТ. Бо виглядає це все, наче облави при совку, дуже неповажне ставлення до людей. Хоча після дій ТЦК чому дивуватись…. Київ, якщо що.
Ответ дляIncol
Ні, ні краплі, я показувала паспорт з печаткою, що ми заїхали вчора і не знали всіх ньюансів, але жінка контролер безапеляційно ткнула в руки квитанцію про штраф. Я вийшла з автобуса, ковтаючи сльози, ще таких дорогих штрафів не платила, взагалі не платила ніяких за своє життя.
Капець… ще й сума така… в нас ті 160 грн- це так, для галочки виходить, хоча теж гроші… Нажаль, що сталося, то сталося….Бажаю вам більше не втрапляти у такі ситуації…От вам і Європа, і Євросоюз… чим більше чую таких історій від тих, хто виїхав туди з війною, тим менше мені особисто в ту Європу хочеться….
Ответ дляКолебля
А мені треба було розказати на широкий загал, що я теж вступилася за ту жінку і мені теж навалили по саме не хочу? Історія не про мене. Я намагалася знайти на сайті КПТ хоч якесь посилання, де можна лишити скаргу, але марно. В них просто немає цієї опції.
На 1551 в додатку треба написати. З вказанням дати, часу ’події’, номера маршруту та номера самого транспортного засобу. Це 4 (чи 5 - не пам´ятаю) цифр. Повинні буди в салоні намальовані на стіні водія. Але частіше, нажаль, вони зовні. І треба, коли вийдеш, сфотографувати швидко, поки транспорт не уїхав:( Знаходячись в салоні не вийде тоді відправити скаргу.
У вас є відео цієї контролерки? Зробіть обов´язково скрін обличчя, вкажіть все, що знаеєте: де, коли, в якому еапрямку в цей час рухався ’автобус номер...) (я так розумію, номера трансп засобу не знаєте) і скрін тьоті.
Я порилася в архівах моїх звнрнень в 1551, але там рстаннє за 22й рік:(
Я зверталася з тим жи питанням до них. І прийшов лист, де розмазано було написано: ’Чи ПОВИННІ бути в спец формі контролери’. Не вишло перечитати відповідь.
Це дуже важливе питання. Напишіть тут номер звернення, я теж доєднаюся до нього на 1551ю