Мошей ницца• Изменено 07 февраля 2024

Сусід гучно коле чурки дрів

Живу в СМТ і кожного дня, особливо вранці, він починає гучно колоти оті чурки, цілий камаз привіз нещодавно. Такий гулкий звук, хвиля така йде вібрацією, що в нас в хаті аж полиці тремтять і чашки їздять по столу, і прокидаєся від цього звуку. Кожного ранку вони розпалюють в хаті, і він коле дрова. І хоча його двір не поряд, а через декілька дворів. А всеодно, гепає так, що вібрація йде по всій вулиці. Як би ви вирішували це питання, якби вам це заважало?
Бабка_в_кедах• 07 февраля 2024
Ніяк, просинайтесь раніш

автор Мошей ницца • 07 февраля 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Ніяк, просинайтесь раніш
Може тоді взагалі не лягати?)
Бабка_в_кедах• 07 февраля 2024
Ответ дляМошей ницца
Може тоді взагалі не лягати?)
Він має право колоти дрова в своєму дворі, там ще літом і траву косять, теж гучно, півні співають, звикайте
автор Мошей ницца • 07 февраля 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Та краще півні, ніж таке гупання
Всюди влазю• 07 февраля 2024
Переезжайте в квартиру.
Бабка_в_кедах• 07 февраля 2024
Ответ дляМошей ницца
Та краще півні, ніж таке гупання
Та ще трошки і весна
всемВсёИмного• 07 февраля 2024
А пукать то ему можно на своем участке в дневное время?

Леннон_Жив!• 07 февраля 2024
Помогите соседу дрова рубать. Быстрее справится и тишина наступит
автор Мошей ницца • 07 февраля 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Хай пукає на здоров´я, аби в нас чашки на їздили по столу від цих вібрацій
автор Мошей ницца • 07 февраля 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ви б так і робили?)
Copy-Paste• 07 февраля 2024
Що то у вас за хата, яка від коління дрів трясеться? Закрили вікна і спіть далі.
парИла я парИла• 07 февраля 2024
Ваши варианты?
автор Мошей ницца • 07 февраля 2024
Ответ дляCopy-Paste
Я теж в шоці, як воно так, наче міцна конструкція. Сусіди кажуть, що їм те гепання теж докучає
Леннон_Жив!• 07 февраля 2024
Ответ дляМошей ницца
Ви б так і робили?)
Та я и сама дрова колю, когда на дачу приезжаю) может это кого то и бесит, не знаю. А вообще меня не напрягают звуки сельской жизни. Дрова, косилки, собаки и прочая живность. С удовольствием в селе жила бы
Сонечко• 07 февраля 2024
Ответ дляМошей ницца
Та краще півні, ніж таке гупання
Человек колет дрова и Вам слышно через несколько домов?Ну,бред же
автор Мошей ницца • 07 февраля 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Ваши варианты?
Нема варіантів, окрім як просто попросити не робити це. Але це неадекватно, бо по закону він як наче має право все це робити.
Сонечко• 07 февраля 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Вы шо...там же волна как от С-300
Смурфетта• 07 февраля 2024
Ответ дляМошей ницца
Укріпляйте свою хату. Бо як вертоліт над вами пролетить, то зовсім завалиться. Якщо хата так реагує на коління дров на відстані.

Я, так розумію, поряд ракети чи шахеди у вас не падали.
парИла я парИла• 07 февраля 2024
Ответ дляМошей ницца
Тогда вопрос закрыт, как не имеющий ответа

Сонечко• 07 февраля 2024
Ответ дляCopy-Paste
Как у Ниф-Нифа соломенная
автор Мошей ницца • 07 февраля 2024
Ответ дляСонечко
Воно не так голосно, як вібрація, знаєте, як ото ті що живуть десь в центрі міста, і трамвай проїздить і в хаті затряслося. А це ще більше вібрація, бо він ті колодки так гепає, що все двигтить.
Дверной_Проем• 07 февраля 2024
Ответ дляМошей ницца
А як він тоді опалювати буде хату?
автор Мошей ницца • 07 февраля 2024
Ответ дляДверной_Проем
А як він тоді опалювати буде хату?
Отож
Горда пташка• 07 февраля 2024
Ответ дляМошей ницца
От же варіантів немає, крім звикати. Це ж не перший, та не останній рік.
Сонечко• 07 февраля 2024
Ответ дляМошей ницца
Автор,мне у бабушки в доме не слышно,когда брат складывает до дворе дрова...А тут вибрация через несколько домов?Он что баобабами топит?
автор Мошей ницца • 07 февраля 2024
Ответ дляСонечко
Ну там такі здоровенні колодки. Хоча теж дивно, чому воно так чутно, може це якісь сейсмічні особливості нашої місцевості.
ничевока• 07 февраля 2024
Три рази перечитала
Привіт з ботойбіччя• 07 февраля 2024
У мене дідусь був начальником залізної станції, біля будинку поїзди злили, і то чашки не стрибали на полицях. Ваш сусід - як легкий землетрус. Ви перевірте, чи дорожнє покриття по вулиці не потріскалося, уже можна було б скаржитися куди слід.
Мания-Величия• 07 февраля 2024
на наступний рік можна йому трохи доплатить щоб купив уже порубані
Мовчу, але хочу• 07 февраля 2024
в вас там що хата як в поросятка з казки - з соломи? Я навіть не яувляю які там ваш сусід коле дрова, мабуть секвої або залізного дерева на опалерння завіз, що весь район чує те гупання ) Бо я колю дрова і сусіди колять теж, нів кого миски по хаті не скачуть )