Мы заграницей. Хотим выписать человека из своей квартиры в Украине. Ищем юриста который может этим заняться. Пожалуйста,если вы знаете такого, напишите контакты. Спасибо
Ekaterina17• 07 февраля 2024
Хороша група ось ця
Завжди толкові коментарі і поради від досвідчених юристів , рекомендую , запитайте там
KaterionOK• 07 февраля 2024
Автор, вам потрібен саме юрист, в тому місті, де у вас житло. Якщо юрист з Житомира поїде в Харків, то вам буде це набагато дорожче, ніж знайти місцевого
KaterionOK• 07 февраля 2024
Ответ дляМамаБест
Все зараз подається через електронний суд. Не потрібно їздити
А навіщо суд? Власник може зняти з реєстрації через ЦНАП
KaterionOK• 08 февраля 2024
Ответ дляYa_nochke
Ми купили квартиру з прописаним громадянином Греції. Зараз треба виписати. Просто через ЦНАП відмовились виписувати
В якому місті квартира?