Незламна• 08 февраля 2024
Залишення малолітніх дітей самих вдома
Дівчата, тільки давайте конструктивно, без переходу на образи
Не дає спокою вчорашня ситуація з малим, що злякався і викликав поліцію.
Багато хто на маму накинувся. Я не виправдовую. Але. Це величезна проблема особливо одиноких батьків. Чому одиноких? Тому, що коли батьків двоє , один в крайньому випадку може не працювати, або якийсь підробіток. Коли мати чи батько один, то питання працювати чи ні не стоїть. Ти зобов´язаний це робити. Не всі мають кваліфікацію, та давайте відверто, і здібності, до онлайн роботи. Зараз багато підприємств вимагають йти на роботу не зважаючи на обстріли. Знаю таких. Роботу витратити страшно, бо ситуація на ринку праці бажає кращого. Школи багато онлайн чи в декілька змін. Зарплати не всі дозволяють няню. Бабусь також не кожен має. А якщо ще й переселенець, то і друзів ще не маєш. Та і скажімо, наприклад у мене вся кого знаю в нашому багатоквартирному будинку всі працюють.
Що робити з дітьми? Моя думка, що це мало б якось вирішуватися на рівні держави. Розумію, що це утопія ( навіть в кращі часи. Але якщо держава постійно говорить про демографічну кризу, то вона має заохочувати народжуваність, а не навпаки.
На підприємствах мають бути їх " дитячі кімнати" і за це мати якісь пільги від держави.
Можливо хтось користувався послугами муніципальної няні? Розкажіть, це працює? До якого віку?
короткопамятна• 08 февраля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Можна силку на ту тему?
Треба було оказуєцця читати київські канали в тг, афтар настрочила з голови
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Тобто вихователі під час тривоги їдуть на роботу? Я конкретно про вчорашню ситуацію, тривога о 6 ранку, обстріл о сьомій, повторний о пів на восьму. В нас частина матусь пішли на роботу після першого обстрілу, а потім другий. Ми з сусідами забирали дітей тих хто пішов і бігли в укриття( з якого не повинні були ще виходить, але не у всіх керівництво лояльне
В нас так. Садочок працює стандартно незалежно від тривог.
Я_и_моя_собака• 08 февраля 2024
Ответ длякороткопамятна
Що?
Незламна
• 08 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
Як з посту автора я можу дізнатись про обставини і час подій?
Автор не саму ситуацію обговорити запропонував , а в цілому що робити коли малі діти, ти один і треба на роботу
Карапулька• 08 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
У нашому не приймають. Прийом відновлюютьь протягом години після відбою.
Малявка ще та• 08 февраля 2024
Я против того, чтоб оставлять ребёнка без присмотра. На это даётся декрет и финансовая помощь.
Незламна
• 08 февраля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
В підвалі працює
Як вихователь прийде на роботу під обстріли?
Кружите меня,кружите• 08 февраля 2024
Важнее всегда должен быть ребенок, а не обстоятельства. Поэтому как угодно, если ребенок дорог то искать любые варианты присмотра, любую работу, сьезжаться с родственниками.
Незламна
• 08 февраля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Взагалі відрівані від реальності коментарі
Та я читаю і в шоці.
СКИБИДЫШь• 08 февраля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Можна силку на ту тему?
’Мені страшно. Я прокинувся сам удома та не знаю, де батьки. Допоможіть!’, — з такими словами зателефонував до поліції 6-річний хлопчик у Голосіївському районі Києва.
Маленький заявник достеменно не знав домашньої адреси, проте зміг пояснити диспетчеру спецлінії, де мешкає, орієнтуючись на краєвид із вікна. Щастю дитини не було меж, коли за вікном він побачив автівку патрульних.
Далі: пошуки рідних та безперервне спілкування з хлопчиком за зачиненим дверима. Копи змогли зв’язатися з матір’ю хлопця та повідомили їй про подію. Як з’ясувалося, жінка поїхала на роботу та залишила дитину саму. Вона швидко повернулася додому та відчинила двері квартири. Патрульні переконалися, що дитина не постраждала та познайомилися зі сміливим маленьким заявником.
ㅤ
короткопамятна• 08 февраля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Що?
Авториця теми пише про вчорашні новини з телеграму. В Києві дитина визвала поліцію, була сама вдома під час обстрілів.
ЧупакабраЗеБест• 08 февраля 2024
Ответ дляМалявка ще та
ух ты,а можно поподробнее про фин помощь?
Незламна
• 08 февраля 2024
Ответ длякороткопамятна
Ви б прочитали спочатку про що в темі.
Незламна
• 08 февраля 2024
Ответ дляМалявка ще та
860 грн в місяць?) Навчіть, як прожити за цю суму
Малявка ще та• 08 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Помощь при рождении ребенка в 2023 и 2024 году = 41280 грн.
Что нет такой? Тогда папа пусть зарабатывает
Если у вас там 3, 5 ребёнок там больше
Я_и_моя_собака• 08 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
6 утра, какой садик?
А с чего вы взяли, что 6 утра. И вообще в 6 уже в школе может
Карапулька• 08 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Також цікаво почути) Це про шалену суму в 860 грн?)
короткопамятна• 08 февраля 2024
Ответ дляНезламна
Читаємо як оформити тему, а не наклавати незрозуміло, про що, і чекати відповідей. Не всі сидять читають як ви київські пабліки цілодобово))
ЧупакабраЗеБест• 08 февраля 2024
Ответ дляНезламна
вы чо, няню надо нанимать, она же написала ’финансовая помощь’
Незламна
• 08 февраля 2024
Ответ дляМалявка ще та
Если у вас там 3, 5 ребёнок там больше
До чого тут папа, якщо в темі про одиноких батьків?
До ре, на стільки цієї суми вистачить на проживання мами і дитини?
Лепетун• 08 февраля 2024
Там вообще непонятная ситуация. Ребенок проснулся и не знал, где родители, т.е. его первый раз одного оставили и не предупредили. И почему он позвонил не родителям, а в полицию, мне тоже непонятно.
Незламна
• 08 февраля 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А школи в 6 відкриті?
Кружите меня,кружите• 08 февраля 2024
Ответ дляНезламна
Та я читаю і в шоці.
А что вы хотели услышать? Жалко не взрослую женщину - жалко в первую очередь ребенка, он сам не может позаботиться о себе
Я_и_моя_собака• 08 февраля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
ㅤ
А мама не могла попередити, що йде на роботу? Його вперше само залишили?
Карапулька• 08 февраля 2024
Ответ дляМалявка ще та
Если у вас там 3, 5 ребёнок там больше
Ви серйозно? Більша частина цієї суми відразу йде на візочок, ліжко, інші дитячі речі. А потім 860 в місяць.
Незламна
• 08 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Вас, ну да. Працюєш- не так. Не працюєш - також не так)))
Малявка ще та• 08 февраля 2024
Ответ дляНезламна
Одинокие матери в 2023 году будут получать денежную помощь в размере: до шести лет — 2272 грн; 6-18 лет — 2833 грн; 18-23 года (в случае продолжения учебы) — 2684 грн.
Жить можно, правда. Пенсионеры живут и вы без маникюра проживете
ЧупакабраЗеБест• 08 февраля 2024
Ответ дляМалявка ще та
Если у вас там 3, 5 ребёнок там больше
есть такая? а вы вообще в курсе как она выплачивается?
когда рождается ребенок мать получает 10 тысяч впервый раз.
потом аж по 860 грн, пока ему три года не исполнится.
Как на эту помощь можно не работать,находиться в декрете и не умереть от голода?
Малявка ще та• 08 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Тогда зачем рожать?
Надеяться на лужайку